اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مشاوره پزشکی بدون محدودیت، با سامانه مشاوره آنلاین دکتر ساینا!

مشاوره پزشکی بدون محدودیت، با سامانه مشاوره آنلاین دکتر ساینا!

در طی سال‌های اخیر مشاوره آنلاین پزشکی مورد توجه بسیاری از مردم در سراسر جهان بوده است. استفاده از خدمات گوناگون و مشاوره پزشکی بدون نیاز به خروج از منزل و هزینه‌های اضافی تنها بخشی از دلایل استفاده از سامانه‌های مشاوره آنلاین پزشکی است.

 

مشاوره پزشکی بدون محدودیت، با سامانه مشاوره آنلاین دکتر ساینا!

 

نقش این خدمات با شیوع کرونا در جهان و همچنین ایران، در درمان پررنگ‌تر شد. اما چه خدماتی در این مجموعه‌ها ارائه می‌شود؟

 

چطور می‌توان از خدمات آن‌ها استفاده کرد؟ چرا مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا انتخاب خوبی برای این نوع مشاوره است؟ برای پاسخ‌گویی به سؤالات تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

از سردرد و بیماری‌های ناگهانی تا مشاوره‌های تخصصی!

بسیاری از بیماری‌ها نظیر دل‌درد، سردرد و مشکلات گوارشی به صورت ناگهانی برای افراد به وجود می‌آیند. بسیاری از درمان‌های خانگی و بدون تجویز پزشکان نه تنها راه خوبی برای درمان نیستند، بلکه مشکلات بسیاری برای بدن ایجاد می‌کنند.

 

همچنین در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم خروج از منزل مگر در شرایط اضطراری الزامی است به همین خاطر استفاده از سرویس‌های مشاوره آنلاین پزشکی پیشنهاد خوبی برای برطرف کردن نیازهای سلامت در این روزها بحساب می‌آید.

 

مشاوره پزشکی بدون محدودیت، با سامانه مشاوره آنلاین دکتر ساینا!

 

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی در منزل هزینه‌های رفت‌وآمد کاهش می‌یابد. همچنین نیاز نیست در مکان‌ها و درمانگاه‌های شلوغ ساعت‌ها منتظر ویزیت بود.

 

بسیاری از افراد از صف‌های طولانی پشت تلفن شکایت دارند. با وجود سامانه‌های مشاوره آنلاین شما می‌توانید، به صورت اینترنتی و تلفنی در هر ساعتی از شبانه‌روز وقت بگیرید و با بهترین پزشکان فوق تخصص و متخصص گفتگو کنید.

 

البته این خدمات مشاوره فقط به بیماری‌های عمومی محدود نمی‌شوند بلکه بسیاری از خدمات و مشاوره‌های تخصصی نیز با استفاده از سامانه‌های مشاوره آنلاین پزشکی امکان پذیر است. برخی از این خدمات در دکتر ساینا عبارت‌اند از:

 

. زنان و زایمان

. پوست و مو

. سلامت جنسی

. کلیه و مجاری ادراری

. مغز و اعصاب

. تغذیه

. کودکان

. قلب و عروق

. پوست و جراحی پلاستیک

. گوارش

. ارتوپدی

. بیماری‌های عفونی

 

خدمات اشاره شده تنها بخشی از امکانات مشاوره آنلاین پزشکی در این سامانه محسوب می‌شوند. با مراجعه به سایت می‌توانید با بقیه تخصص‌ها در دکتر ساینا آشنا شوید. اما چگونه می‌توان از سایت دکتر ساینا استفاده کرد؟

 

استفاده از سامانه مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا، به راحتی آب خوردن!

بعد از ورود به سایت www.drsaina.com در قسمت جست‌وجو خدمات مورد نظر را تایپ کرده و منتظر بمانید. در این مرحله امکان انتخاب پزشک مربوطه برای شما در کنار پیشنهاد مجموعه، فراهم است.

 

با انتخاب پزشک مربوطه و یا واگذاری این امر به دکتر ساینا وارد پنل گفت‌وگو خواهید شد. با عضویت از طریق شماره تلفن و پرداخت آنلاین می‌توانید از مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا استفاده کنید. اما در میان متخصصین این مجموعه چطور انتخاب کنیم؟

 

مشاوره پزشکی بدون محدودیت، با سامانه مشاوره آنلاین دکتر ساینا!

 

انتخاب بهترین متخصص در میان انبوهی از پزشکان

اگر با ویژگی‌های پزشکان و متخصصان خوب آشنا باشیم می‌توانیم انتخاب بهتری داشته باشیم.

 

پزشک خوب اعتبار و سابقه درخشانی دارد، اطلاعات و دانش خود را به روز می‌کند. امانت‌دار و مورد اطمینان است و با دلسوزی به بیماران خود مشاوره می‌دهد.

 

انتخاب پزشک در مراجعات حضوری معمولاً توسط معرفی دوستان و آشنایان انجام می‌شود. همچنین سنجش میزان رضایت از طریق پرسش از مراجعه‌کنندگان انجام می‌شود.

 

به طور کلی میزان تحصیلات، سابقه و نظرات مراجعه‌کنندگان تأثیر بسیاری در انتخاب پزشک متخصص دارد.

 

در سامانه دکتر ساینا شما جلوی نام هر پزشک، رزومه کامل او به همراه شماره نظام پزشکی و سابقه‌اش را خواهید دید.

 

همچنین امکان نظر دادن بعد از مشاوره، می‌تواند کمک بسیاری به کاربرها برای انتخاب پزشک مربوطه بکند. اما این موارد تنها دلایل اعتماد و برجستگی دکتر ساینا نیست!

 

مزایای استفاده از خدمات مشاوره دکتر ساینا

پشتیبانی 24 ساعته سامانه، وجود بیش از 450 متخصص در 44 تخصص پزشکی، رضایت بالای کاربران و امکان نوبت‌دهی آنلاین از دیگر مزایای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی این مجموعه است.

 

همچنین شما می‌توانید در صورت عدم رضایت مبلغ پرداخت شده را پس بگیرید. بهترین متخصصین در کنار شما هستند تا با خیال راحت فرآیند درمان را طی کنید.

 

همچنین می‌توانید با پیغام متنی از نتیجه آزمایش‌های انجام داده آگاه شوید و با پیغام صوتی پیام خود را برای پزشک مربوطه ارسال کنید.

 

سخن آخر

در روزهای اوج کرونا نیاز به سیستم مشاوره آنلاین پزشکی بیش از پیش حس شد.

 

شلوغ بودن مراکز درمانی و خطرناک شدن مطب‌های پزشکی و همچنین توصیه‌هایی مبنی بر عدم خروج از منزل باعث شد سامانه‌هایی با حداکثر ظرفیت خود به کاربران مشاوره‌های تخصصی ارائه دهند.

 

در حال حاضر استارتاپ دکتر ساینا با بیش از یک میلیون مشاوره موفق یکی از بهترین سامانه‌ها در خدمات‌رسانی پزشکی محسوب می‌شود.

 

فقط کافی است یک‌بار از این خدمات استفاده کنید. لذت همراهی با بهترین کیفیت، تضمین این سامانه به شماست. برای دریافت مشاوره آنلاین پزشکی اینجا را کلیک کنید.