اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مصاحبه با تنها فوتبالیست ایرانی که شاگرد مارادونا بود ( عکس )

مجموعه : مجله خبری روز
مصاحبه با تنها فوتبالیست ایرانی که شاگرد مارادونا بود ( عکس )

مصاحبه با تنها فوتبالیست ایرانی که شاگرد مارادونا بود ( عکس )

 

مارادونا اسطوره فوتبال جهان بتازگی بر اثر ایست قلبی درگذشته است .دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فقید فوتبال جهان سابقه همکاری با تیم‌های حوزه خلیج فارس را در کارنامه خود داشت و در تیم‌های مختلفی مربیگری کرد.

 

وی در امارات و در تیم‌های الوصل و فجیره مربیگری کرد و زمانی که هدایت الوصل را برعهده داشت، محمدرضا خلعتبری بازیکن ایرانی شاگرد وی بود.

 

مصاحبه با تنها فوتبالیست ایرانی که شاگرد مارادونا بود ( عکس )

 

در یکی از دیدارهای الوصل خلعتبری به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان می‌شود و برای تیمش گلزنی می‌کند. این گل خلعتبری، دیگو مارادونا را به وجد می‌آورد، به طوری که وی با سرعت به سمت خلعتبری می‌رود و او را در آغوش می‌کشد.

 

محمدرضا خلعتبری به مرگ دیگو مارادونا واکنش نشان داد.دیگو مارادونا اسطوره فوتبال جهان  درگذشت.

 

محمدرضا خلعتبری مهاجم فعلی تیم سپاهان که در الوصل با مارادونا کار کرده درباره درگذشت او  گفت:

 

«این خبر به حدی برای من ناراحت کننده بود که هیچ چیزی نمی توانم بگویم. واقعا شوکه هستم و ترجیح می دهم وقتی حالم بهتر شد درباره این موضوع صحبت کنم.»

 

یکی از افتخارات فوتبالی من شاگردی مارادونا می باشد در دوره ای که که با ایشان در الوصل امارات بودم از فوتبال بازی کردن لذت می بردم ،همه چیز سرجاش بود . مارادونا وقتی سر تمرین میآمد با همه بازیکنانش روبوسی میکرد ،فرقی براش نمی کرد که بازیکن اماراتی است ،بازیکن جوانی است که به تیم اضافه شده و یا بازیکن خارج از کشور امارات است . خلعتبری در ادامه خاطره بازی با الجزیره را مطرح کرد که سه برصفر عقب بودیم و در نهایت 4بر3برابر حریف پیروز شدیم و من یکی از گلها را زدم که ایشان حدود 20الی 30متر به دنبال من دوید،فیلمش دارم و برام لذتبخش بود و یکی از موفقیت های من در فوتبال که برام افتخار خواهد بود کار کردن با مارادونا بود.