وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

مقایسه خردکن برقی باریتون و بوش؛ کدام برند را بخرم؟

مقایسه خردکن برقی باریتون و بوش؛ کدام برند را بخرم؟

مقایسه خردکن برقی باریتون و بوش؛ کدام برند را بخرم؟

 

خردکن‌ برقی یکی از لوازم آشپزخانه است که امروزه جای رنده دستی، خردکن دستی و چرخ گوشت را گرفته است. خردکن‌ها در ظرفیت‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی شده‌اند که هر کدام ویژگی‌های مختص به خو را دارند.

 

همچنین برندهای مختلفی اقدام به تولید خردکن برقی کرده‌اند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توانیم به بوش و باریتون اشاره کنیم. به همین جهت در این مطلب قرار است تا خرد کن باریتون و بوش را مورد بررسی قرار دهیم.

 

خردکن بوش بهتره یا باریتون

 

تفاوت خردکن باریتون و بوش

در ادامه به صورت موردی به مقایسه خردکن برقی باریتون و بوش خواهیم پرداخت.

 

  • ظرفیت خردکن بوش نسبت به خردکن باریتون بیشتر است.
  • موتور خردکن بوش توان بیشتری نسبت به خردکن باریتون دارد.
  • اتصالات خردکن باریتون فلزی است و مقاومت بالایی دارد در حالی که در خردکن بوش اتصالات پلاستیکی هستند.
  • تیغه خردکن باریتون تیتانیومی و مقاومت بالایی دارد. در حالیکه تیغه خردکن بوش استیل و مقاومت کمتری دارد.
  • موتور خردکن باریتون بدنه مسی است و در حین کار داغ نمی‌کند. در حالیکه خردکن بوش دارای موتور معمولی است و پس از مدتی کار، موتور آن داغ میکند.

 

شباهت خردکن باریتون و بوش

  • کاسه هر دو برند از پیرکس ساخته شده که از مقاومت بالایی برخودار است.
  • در هر دو برند پنل تنظیم سرعت خردکن تعبیه شده است.

 

معرفی و مشخصات فنی خردکن برقی باریتون

 

خردکن برقی باریتون

 

خردکن باریتون یکی از خردکن‌های حرفه‌ای و پرفروش موجود در بازار است که توانسته نظر مخاطبان بسیاری به خود جلب کند. بدنه خردکن از جنس پلاستیک و به رنگ مشکی ساخته شده است.

 

کاسه این محصول از جنس پیرکس ضخیم و نشکن در نظر گرفته شده که در برابر ضربه و تغییرات دما مقاومت بالایی دارد. موتور خردکن باریتون از نوع بدنه مسی و قدرت آن 500 وات است.

 

همچنین ظرفیت خردکن باریتون 2 و 3 لیتر است که با توجه به نیاز خود می‌توانید ظرفیت مورد نظر را خرید کنید.  تیغه‌های خردکن باریتون از جنس تیتانیوم ساخته شده که علاوه بر برندگی بسیار بالا، مقاومت قابل قبولی دارد.

 

همچنین تعداد تیغه در خردکن 2 لیتری 4 عدد و در خردکن 3 لیتری 6 عدد در نظر گرفته شده است. از دگیر امکانات این خردکن بی نظیر می‌توان به پنل تنظیمات سرعت، اتصالات فلزی اشاره نمود.

 

همچنین قیمت خردکن باریتون یکی از مواردی است که باعث فروش بالای این خردکن شده است. قیمت این خردکن با توجه به مشخصات و ویژگی‌هایی که دارد، قابل قبول است.

 

معرفی و مشخصات فنی خردکن برقی بوش

 

خردکن برقی بوش

 

خردکن بوش یکی دیگر از خردکن‌های شناخته شده در بازار لوازم خانگی است که از کیفیت مناسبی برخودار است. بدنه خردکن بوش از پلاستیک ساخته شده و در برخی مدل‌ها دارای رنگ‌بندی است.

 

کاسه این خردکن از جنس پیرکس ضخیم است و در برابر ضربه و تغییرات دما مقاومت قابل قبولی دارد. همچنین موتور خردکن بوش با توجه به مدل آن بین 350 تا 2000 وات است.

 

ظرفیت خردکن بوش بین 3 تا 5 لیتر است که با توجه به نیاز خود می‌توانید یکی را انتخاب و خریداری نمایید.

 

تیغه‌های این محصول از استیل ساخته شده و با توجه به ظرفیت خردکن تعداد تیغه بین 4 عدد و 6 عدد است. همچنین خردکن بوش در یک سری از مدل‌ها دارای پنل تنظیمات است.

 

جمع بندی؛ خردکن باریتون بهتر است یا بوش؟

اگر شما هم قصد خرید خردکن برقی را دارید به شما پیشنهاد میکنیم خردکن باریتون را انتخاب کنید. خردکن باریتون دو مزیت بسیار مهم دارد که این برند را از برندهای دیگر مجزا کرده است.

 

اولین ویژگی تیغه تیتانیومی و دومین ویژگی اتصالات فلزی است. البته در نظر داشته باشید که قیمت خرد کن باریتون نسبت به خردکن بوش کمی بیشتر است پس اگر بودجه کمتری در اختیار دارید، بهتر است به دنبال خرید خردکن برقی بوش بروید.