4مکان لوکس دنیا برای ماه عسل

4مکان لوکس دنیا برای ماه عسل

معمولا زوج‌ها هنگام برنامه‌ریزی برای سفر ماه‌عسل، تلاش می‌کنند بهترین‌ها را در نظر بگیرند تا سفری رویایی برای خود رقم بزنند. 

 

برای برخی از ما مسافرت ماه عسل رویدادی است كه فقط یك بار برای فرد اتفاق بیفتد پس از هر نظر باید بی‌نقص برگزار شود.

 

۱. مالدیو

 

4مکان لوکس دنیا برای ماه عسل

 

مالدیو یکی از بهترین مکان‌ها برای غواصی زیر آب، شنا و ورزش‌های آبی است. حتی می‌توان فقط گوشه ای نشست و کاری نکرد و دریای بیکران را تماشا کرد. می‌توانید انتخاب کنید که در یک خانه ویلایی زیبا روی اقیانوس بمانید و فقط استراحت کنید و یا اینکه در عمق دریا شنا کنید و آبزیان رنگارنگ آن را در کنار خود ببینید.

 

کشور مالدیو در جنوب غربی سریلانکا و روی خط استوا قرار گرفته است. این کشور از ۱۱۹۰ جزیره تشکیل شده( فقط  ۲۰۰ تای آنها مسکونی است) و تعداد ۹۰ اقامتگاه نیز در آن ساخته شده است. این اقامتگاه‌ها برای کسانی ساخته شده است که دوست دارند اوقات خود را در آرامش و تنهایی سپری کنند.

۲. مجمع‌الجزایر یونان

 

4مکان لوکس دنیا برای ماه عسل

 

یونان تعداد جزیره‌های فراوانی دارد که شمار آنها حتی تا ۶۰۰۰ جزیره نیز می‌رسد. بسیاری از این جزیره‌های خالی از سکنه هستند و یا تنها جنبه تفریحی دارند. بزرگترین جزیره در این کشور جزیره کرت است گه خود به تنهایی یکی از استان‌های این کشور را تشکیل می‌دهد.

 

مرکز این استان شهرستان ایراکلیون است. بسیاری از جزیره‌های این کشور که خالی از سکنه هستند توسط افراد مشهور و ثروتمند خریداری می‌شوند.

 

۳. بورا بورا (Bora Bora)

 

4مکان لوکس دنیا برای ماه عسل

 

تمام زوج‌ها در سفر ماه عسل به دنبال تجربه‌ی فانتزی‌هایی هستند که همگی در بورا بورا وجود دارد، مثل آب‌های زلال، منظره‌ی کوهستان و ماهی‌های رنگی. بدون شک این جزیره یکی از بهترین جزیره‌های کل دنیا محسوب می‌شود.

 

مرکز چهار فصل بورا بورا (که قیمت آن از ۹۰۰ دلار (۳,۵۱۴,۹۵۰ تومان) شروع می‌شود) روی صخره‌ای مرجانی واقع شده که یک تالاب فیروزه‌ای را محصور کرده است.

 

بهتر است با یک هلیکوپتر در محیط گشتی بزنید و از کوه‌های زیبای اوتمانو دیدن کنید. سپس بر فراز یکی از جزیره‌های همسایه بگردید و از مروارید‌های سیاه و مزرعه‌ی لوبیای وانیلی بازدید کنید.

 

۴. فیجی

 

4مکان لوکس دنیا برای ماه عسل

 

فیجی در ۲,۰۰۰ کیلومتری جزیره‌ی شمالی نیوزیلند، در منطقه‌ی ملانزی قرار دارد و پایتخت آن «سووا» است.

 

این صخره‌های مرجانی، تالاب گرم و سواحل مرجانی زیبا هستند که فیجی را فیجی می‌کنند. برای اقامت در هتل لیکو لیکو باید ۹۰۰ دلار (۳,۵۱۴,۹۵۰ تومان) بپردازید. این هتل در جزیره‌ی مالولو قرار گرفته و تنها هتل ساحلی فیجی است که به شکل خانه‌های ییلاقی با سبک سنتی فیجیاییی ساخته شده است.