اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ناراحتی کیانیان به دلیل فحاشی به شهاب حسینی (عکس)

ناراحتی کیانیان به دلیل فحاشی به شهاب حسینی (عکس)

به گزارش ایران ناز رضا کیانیان درباره واکنش‌ها به حرکت شهاب حسینی در تقدیم جایزه‌اش به امام زمان (عج) و رویه برنامه «هفت» اظهارنظر کرده است و از این بابت ابراز ناراحتی کرده است.بازیگر «کفش‌هایم کو؟» در این باره در اینستاگرام نوشته است:«نمى دانم بالاخره به آزادى هاى شخصى اعتقاد داريم يا نه؟

 

شهاب حسينى ، ابتدا جايزه‌اش را به مردم و بعد به امام زمان (ع) تقديم مى كند. خب اين يك تصميم شخصى است! آيا به كسى اجحافى كرده؟ به كسى ضررى زده؟ كه حالا بدهكار شده؟!متأسفانه عده اى به او فحاشى مى كنند!و از او طلبكارند! يادتان باشد او به كسى فحش نداد، ولى ناسزا شنيد!

 

او به كسى قولى نداده بود كه ضدش را عمل كند، اما خيلى ها از او انتظارات خود خواسته داشتند و چون او كار خودش را كرد، ناراحت شدند!اول ، چرا توقع داريم؟ و دوم چرا فحاشى مى كنيم؟دقيقاً مثل برنامه هفت! اين برنامه چرا از همه فيلم سازان جهان توقع دارد مثل هفتى‌ها باشند و مثل آن‌ها فكر كنند!!!

 

ناراحتی کیانیان به دلیل فحاشی به شهاب حسینی (عکس)

 

در صورتي كه هيچ فيلم سازى از پيش اعلام نكرده بوده و به آن‌ها قول نداده بوده شبيه آن‌ها فيلم خواهد ساخت! و حالا كه مانند خودش و با نگاه خودش فيلم ساخته، هفتى‌ها ناراحتند ، و اخيراً فحاشى هم مى‌كنند!و جالب اينجاست كه از فحاشى دفاع مى كنند

 

و مدل سينماى مطلوب را ارائه مى كنند.!؟ فيلم! يك ساختار است. فيلم خوب يعنى ساختار خوب. و فيلم بد، يعنى ساختار بد! برنامه هفت، به ساختار كارى ندارد! فقط پيام را نقد مى كند! و پيام را هم با شابلون هاى تنگ و شخصى خودش اندازه مى گيرد. اگر جا شد خوب است و اگر جا نشد بد است .

 

فيلم را كالبدشكافى نمى‌كند. استدلال نمى‌كند ! فقط نابود مى كند! و بتازگى فحش هم مى‌دهد! خداوند بعدش را به خير كند.اين شيوه يعنى هر كه با ما نيست بر ماست!آيا در توليدات سينماى ايران به جز اخراجى ها، فيلم ديگرى بوده كه هفت از آن تمام قد دفاع كند؟»