اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نامه مهم آیت الله شاه آبادی درباره کاندید شدن رئیسی

مجموعه : مجله خبری روز
نامه مهم آیت الله شاه آبادی درباره کاندید شدن رئیسی

نامه مهم آیت الله شاه آبادی درباره کاندید شدن رئیسی

 

به گزارش ایران ناز پس از اینکه حجت الاسلام رئیسی با گروهی فیلم بردار همراه خود ، به محل ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری رفت ، حضرت آیت‌الله شاه‌آبادی خطاب به حجت‌الاسلام رئیسی در خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری و ثبت‌نام وی برای حضور در رقابت‌ها نامه‌ای ارسال کرد و از وی خواست تا زمان باقی است از نامزدی در این انتخابات منصرف شود چرا که کاندیداتوری برای دنیا و آخرت حجت الاسلام  ابراهیم رئیسی به صلاح نیست.

 

نامه آیت‌الله شاه‌آبادی درباره کاندیداتوری رئیسی

 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دامت برکاته

تولیت محترم آستان قدس رضوی

سلام علیکم

 

از هنگامی که رهبر معظم انقلاب، جناب‌عالی را به سمت تولیت حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علیه الصلوة و السلام برگزیدند، مایل بودم که حضرت‌عالی را ببینم و بعضی مطالب را به سمعتان برسانم ولی کثرت مشغله شما در خدمت‌رسانی به آن آستان مقدس این دیدار را فراهم نکرد.

 

دغدغه و دلخوشی حقیر نیز همین خدمت‌رسانی به آن آستان مقدس و زائرین و مجاورین آن بود، تا این که در اخبار شنیدم، قصد شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری نموده‌اید و تاکنون نیز امیدوار بودم که ثبت نام ننمایید ولی امروز که ثبت نام انجام شد، بر آن شدم که مطالبی را گوشزد نمایم.

 

نکته ای که می خواهم عرض نمایم، در حالی که اواخر عمر را طی می‌کنم و شما را چون فرزند خود می دانم و قصدی جز خیرخواهی برایتان ندارم، جمله‌ایست به نقل از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم که فرمود: إن لربکم فی أیام دهرکم نفحات، ألا فتعرضوا لها.

 

باید توجه داشت که برای هر کسی این موقعیت خدمتگزاری با دستان باز و اختیارات گسترده در آستان حضرت رضا علیه السلام پیش نمی آید.

 

رهبر معظم برنامه ای گسترده مقابلتان نهاده اند تا جنابعالی توفیق خدمت رسانی به نحو احسن به آن حضرت و اعلای کلمه توحید و ولایت علوی را داشته باشید. بله اگر چه همه کشور متعلق به حضرت رضا علیه السلام می باشد ولی ترک مسند خدمت به آن حضرت که سیادت عالم در آن مسند هست، آن هم برای شرکت در رقابت های انتخاباتی را به صلاحتان نمی دانم و از شما می خواهم ضمن اعتذار از ساحت مقدس آن امام رئوف از این کار صرف نظر نموده و تا فرصت باقیست این خدمت گزاری را رها ننمائید که صلاح دنیا و آخرتتان در آن می باشد.

 

والسلام علیکم و رحمة الله

 

الأحقر نصرالله شاه آبادی عفی عنه

 

جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶»