اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نامه های برد پیت باعث طلاق این زوج شد (عکس)

نامه های برد پیت باعث طلاق این زوج شد (عکس)

نامه های برد پیت باعث طلاق این زوج شد (عکس)

 

به گزارش ایران ناز پس از جدایی برد پیت از جنیفر و ازدواجش و طلاقش با آنجلینا جولی , مشخص شد علت طلاق همسر اول برد پیت نیز نامه های عاشقانه او بوده است.خبر جدایی برد پیت و جنیفر آنیستون از یکدیگر در سال ۲۰۰۵ قلب‌های زیادی را در سرتاسر دنیا شکاند.

 

آن‌ها یک زوج همه چیز تمام به نظر می‌رسیدند اما بعد از گذشت ۵ سال از ازدواج‌شان به زندگی مشترک خود پایان دادند.

 

نامه های برد پیت باعث طلاق این زوج شد (عکس)

 

در سال ۲۰۰۷ آنیستون سر صحنه فیلم “تندر استوایی” (Tropic Thunder) با جاستین تروکس، بازیگر آمریکایی آشنا شد و سه سال بعد، در جریان یک همکاری مشترک دیگر در فیلم “عشق سفر” (Wanderlust) بود که به نظر می رسید آنیستون بالاخره توانسته با تروکس پایان خوش قصه ی زندگی اش را پیدا کند.

 

چیزی نگذشت که جنیفر و جاستین در حال لذت بردن از قرارهای شام دو نفره و عاشقانه با یکدیگر دیده شدند و در سال ۲۰۱۱ شایعه شد که آن ها باهم زندگی می کنند.

 

نامه های برد پیت باعث طلاق این زوج شد (عکس)

 

به گزارش روزیاتو، در سال ۲۰۱۲ جنیفر در مصاحبه‌ای از رابطه عاشقانه خود با جاستین پرده برداشت. او گفته بود: “وقتی همه ی آن چیزهایی که نمی خواهید در شریک عاطفی تان وجود داشته باشد را به مرور زمان تجربه کردید، کم کم برایتان مشخص می شود چه چیزهایی را واقعاً می خواهید در او وجود داشته باشد.”

 

“هر چه سنم بالاتر می رود متوجه می شوم که چه ویژگی هایی در روابط عاشقانه اهمیت دارند و چه چیزهایی مناسب من است. و اینکه در مورد چه چیزهایی کوتاه نخواهم آمد.”

 

بعد از به عهده گرفتن سرپرستی یک سگ بی پناه، جاستین تروکس در سال ۲۰۱۲ از جنیفر آنیستون خواستگاری کرد و جنیفر هم با کمال میل پیشنهاد ازدواج او را پذیرفت.

 

سه سال بعد این زوج طی مراسمی پنهانی با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. جالب آنکه آن ها به مهمانان خود گفته بودند این مراسم جشن تولد ۴۴ سالگی تروکس است و فهمیدن اینکه در واقع به مراسم عروسی این زوج دعوت شده بودند مهمانان را شوکه کرده بود.

 

مهمانان عروسی، همبازی های آنیستون در سریال “دوستان” (Friends)، کورتنی کاکس و لیسا کودرو و همینطور تعدادی از چهره های شاخص هالیوود یعنی امیلی بلانت و همسرش جان کرازینسکی و الن دیجنرس و پورشا دی روسی بودند.

 

به نظر می رسید این زوج دیگر شادتر از این نمی توانند باشند. آن ها در شبکه های مجازی برای یکدیگر پست های عاشقانه می گذاشتند و تبدیل به یک زوج ایده آل شده بودند.

 

با این حال، تا پیش از سال ۲۰۱۷ رفته رفته مشکلات خود را نشان داده بودند، یعنی زمانی که آنیستون و تروکس درگیر وضعیتی شدند که “یا همه چیز را درست می کرد یا همه چیز را خراب”.

 

یک سال بعد وقتی آنیستون در ۱۱ فوریه ی ۲۰۱۸ جشن تولد ۴۹ سالگی اش را در کنار دوستانش برگزار کرد، غیبت تروکس در جشن شک برانگیز شد.

 

تنها ۴ روز بعد یعنی ۱۵ فوریه ی ۲۰۱۸، این زوج طی بیانیه ای رسماً از پایان زندگی مشترک خود خبر دادند.

 

از آن زمان گفته می شود وقتی تروکس متوجه شد جنیفر نامه های عاشقانه ای که برد پیت، همسر سابقش برای او نوشته بود را مخفی نگه داشته بود، این موضوع او را نابود کرد.

 

این نامه ها در واقع یادداشت های کوتاهی از دورانی بود که آنیستون و پیت با یکدیگر بودند و حاوی پیام هایی بود مثل “امشب خیلی زیبا شده بودی” و “از حالا دلم برایت تنگ شده”.

 

نامه های برد پیت باعث طلاق این زوج شد (عکس)

 

اینطور ادعا می شود که گرچه جنیفر به جاستین اطمینان داده بود پشت این نامه ها ماجرایی در میان نیست، اما “این صحبت ها تأثیری بر همسرش نداشت” و “این اتفاق اثر زیادی بر او گذاشته بود”.

 

علاوه بر این ها، گفته می شد آنیستون و تروکس بر سر محل زندگی شان هم با یکدیگر اختلاف داشتند.

 

اینطور که گفته می شود جاستین نیویورک را دوست داشت اما جنیفر می خواست خانه اصلی شان در لس آنجلس باشد.

 

برد پیت و جنیفر انیستون

 

از زمان جدایی از جاستین تروکس، جنیفر دوباره با برد پیت ارتباط پیدا کرده و دوستی نزدیکی میان آن ها به وجود آمده.

 

مدتی قبل بود که رفتار صمیمانه ی آن ها با یکدیگر در مراسم SAG Awards خبرساز شد و یکی از دوستان مورد اعتماد آنیستون به نشریه ی Mirror گفته جنیفر و برد دست کم سه قرار عاشقانه ی مخفیانه با هم داشته اند که یکی از آن ها در خانه ی جنیفر در زمان کریسمس بود.