وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر

نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر

نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر

 

جنیفر گارنر – Jennifer Garner مادر ویولت، سرافینا و ساموئل؛ فرزندانی از او و بن افلک – Ben Affleck است. او نکات شیرین والد بودن را که از مادرش یاد گرفته با ما به اشتراک گذاشته است.

 

به عنوان یک مادر ، نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر

 

این بازیگر 52 ساله درمورد رابطه اش با مادرش صحبت کرد و توصیه هایی را که از مادرش یاد گرفته و اکنون به عنوان یک مادر از آنها استفاده می کند را به اشتراک گذاشت.

 

کودکان گاهی نیاز به آغوش والدین خود دارند

 

جنیفر گفته: “مادرم همیشه می گوید وقتی بچه ها در بدترین حالتشان هستند نیاز به آغوش والدینشان دارند. هر زمان که می توانید بله بگویید، از بله هایتان با دست و دلبازی استفاده کنید و نَه هایتان را برای خودتان نگه دارید. این که دهانتان را ببندید به اندازه یک میلیون نَه ارزش دارد.”

 

پدر و مادر جنیفر گارنر - Jennifer Garner ، نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر

 

جنیفر همچنین اضافه کرد: “مادرم اعتقاد زیادی به نادیده گرفتن دارد.

 

فقط وانمود کنید که نمی بینید مطمئنا اوقاتی در زندگی من وجود داشته که با او تماس می گیرم و اتفاقاتی را تحمل کرده ام که برای او بسیار طاقت فرساست که او فقط می گوید خب به هر حال.

 

تمام کاری که مادرم برایم انجام می دهد

 

و او موضوع را عوض می کند و من باید تلفن را قطع کنم و به خواهرانم زنگ بزنم. این تمام کاری است که مادرم برایم انجام می دهد.”

 

فرزندانم بیشترین شادی را به من می دهند ، نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر

 

قبلا جنیفر گارنر به اشتراک گذاشته بود “الان که 52 سال سن دارم، فرزندانم بیشترین شادی را به من می دهند. آنها واقعا قوی و محکم هستند.

 

در این مرحله جدید از زندگی

 

من فقط آنها را در این مرحله جدید از زندگی تماشا می کنم که می دانند چه کسی می خواهند بشوند و چه چیزی را مطالعه خواهند کرد. من خیلی به آنها علاقه مند هستم و به همه چیزی که به آنها مربوط می شود نیز علاقه مند هستم.”

 

اجازه دادن به فرزندانش برای تصمیم گیری ، نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر - Jennifer Garner

 

گارنر در پاسخ به این سوال که آیا اجازه دادن به فرزندانش برای تصمیم گیری توسط خودشان، دشوار است یا خیر، اعتراف کرد “خیلی سخت است.”

 

مجبور بودم زمانی که نیاز به مداخله ام بود، مداخله نکنم

 

او در این باره گفت: “یعنی پدر و مادرم هم همین کار را کردند و من از این موضوع بسیار شگفت زده شدم. واقعا برایم سخت است که چیزی نگویم. این همان چیزی است که شما هم باید انجام دهید. من مجبور بودم زمانی که نیاز به مداخله ام بود، مداخله نکنم.”

 

پدر و مادرم هم همین کار را کردند ، نکته بسیار مهم در تربیت فرزندان از زبان جنیفر گارنر