وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

 

داشتن شکم و پهلو ممکن است باعث نازیبایی اندام شما شود و در طرز لباس پوشیدنتان تاثیر بگذارد اگر میخواهید شکم و پهلوهایتان را بپوشانید تا متناسب به نظر برسد با ما در این مطلب از ایران ناز همراه باشید.ست کردن لباس برای زنان شکم دار یکی از مشکلاتی است که خانم‌های پلاس سایز با آن درگیرند و اگر اصول آن را رعایت کنند، می‌توانند به راحتی به کمک یک استایل مناسب، اندام و شکم خود را لاغرتر نشان دهند.

 

برای ست کردن لباس برای زنان شکم دار چه مواردی را باید رعایت کنیم؟ ست کردن لباس برای افرادی که از اندامشان راضی نیستند و یا به هر دلیلی می‌خواهند قسمتی از اندامشان را اصلاح کنند یکی از سخت‌ترین کارهای ممکن است؛ چراکه این افراد علاوه بر توجه به زیبایی و هماهنگی ست لباس، باید به هدف اصلی یعنی اصلاح اندامشان از طریق انتخاب لباس مناسب هم توجه کنند. در ادامه با هم نکاتی راجع به روش‌های پنهان کردن شکم از طریق لباس مناسب و ایده‌هایی برای ست کردن لباس برای خانم‌های شکم دار را مرور می‌کنیم.

 

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

 

راهکارهای موثر اما وقت گیر برای پنهان کردن شکم!

 

اگر بگوییم رژیم و ورزش به تناسب اندام شما کمک می‌کند، حرف کلیشه‌ای زده‌ایم؛ اما از تاثیر زیاد این دو مورد به هیچ عنوان نمی‌شود گذشت. در این راه پر پیچ و خم راهکار‌های ساده‌تر و به اصطلاح میان‌بر‌هایی وجود دارد که ما امروز می‌خواهیم از آن‌ها برای شما بگوییم.

 

۱. به انتخاب لباس زیر مناسب یا همان گن‌های لاغری اهمیت دهید

 

اولین آیتمی که باید برای خرید و استفاده از آن اقدام کنید انتخاب همان گن‌های لاغری یا گن های ساعت شنی است. استفاده از گن‌های شکم یا شکم‌بند‌ها حداقل یک تا دو سایز از سایز شکمتان کم می‌کند و باعث می‌شود نه تنها شکم خود را پنهان کنید بلکه فرم کمر و انحنای آن را هم زیباتر نشان دهید.

 

۲. انتخاب سایز مناسب لباس را فراموش نکنید

 

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

 

بعد ار آن نوبت می‌رسد به انتخاب سایز مناسب لباس برای زنان شکم دار! هیچ فاکتوری به اندازه‌ی لباسی که مناسب شماست، تاثیرگذار نیست. پس هنگام خرید دقت کنید که لباستان کاملا اندازه‌ی شما باشد تا با آن توجه را به سمت شکم بزرگ یا نواقص دیگر اندامتان جلب نکنید! در همین راستا، نگاهی به ۱۰ جدول سایزبندی لباس زنانه نیز بیاندازید.

 

۳. به سمت لباس‌های تنگ نروید

 

به سمت لباس‌های تنگ نروید حتی اگر این لباس‌ها مجلسی باشند. یکی از مشکلات بزرگ خانم‌های سایز پلاس و به‌خصوص کسانی که شکم بزرگی دارند این است که لباس‌های تنگ را برای خود انتخاب می‌کنند و این یک تاثیر فوق منفی برای ست کردن لباس زنان شکم دار است.

 

۴. لباس‌های گشادتر را انتخاب کنید

 

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

 

پیشنهاد ما به شما انتخاب لباس‌های گشادتر و بزرگتر از سایز خودتان است. لباس‌هایی که برای ست کردن و برای پنهان کردن شکمتان انتخاب می‌کنید، باید دوخت و برش آزاد داشته باشد. برای مثال مانتو‌های جلوبازی که اخیرا مد شده و یا مانتو‌های کیمونو برای افرادی که اندام چاقی دارند بسیار مناسب خواهد بود.

 

۵. شلوار‌های فاق بلند و یا فاق متوسط انتخاب کنید

 

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

 

بهترین کار برای انتخاب شلوار در ست کردن لباس برای زنان شکم دار، انتخاب شلوار‌های فاق بلند (مانند شلوار جین فاق بلند) و یا فاق متوسط است. شلوار جین یا کتان فرقی ندارد؛ فقط باید حواستان باشد که فاق بلندی داشته باشند و شکم شما را بپوشانند. شلوار فاق بلند خود مثل یک گن لاغری عمل می‌کند و شکمتان را به داخل فشار می‌دهد.

 

۶. به جنس پارچه توجه کنید

 

در ست کردن لباس و استایل برای پنهان کردن شکم خانم‌ها باید به جنس پارچه توجه کرد. تا می‌توانید از پارچه‌هایی با جنس نرم و لطیف مثل حریر و ابریشم یا کتان استفاده کنید. زیرا این پارچه‌ها لخت هستند و روی اندام شما به زیبایی می‌ایستند.

 

۷. از پارچه‌های ساده استفاده کنید

 

آیا هر پارچه‌ی طرحداری برای پرت کردن حواس‌ها از بزرگی شکم شما مناسب است؟ جواب منفی خواهد بود. تا می‌توانید از پارچه‌هایی با طرح ساده یا نهایتا طرح‌های ریز استفاده کنید تا بزرگی شکمتان را پنهان کنید. همچنین از لباس‌هایی که طرحشان روی قسمت شکم قرار می‌گیرد پرهیز کنید.

 

۸. بلوز یا شومیز را روی دامن رها کنید

 

برای ست کردن بلوز یا شومیزتان با دامن یا شلوار سعی کنید آن‌ها را روی شلوار یا دامن رها کنید و از گذاشتن آن‌ها زیر دامن یا شلوارتان پرهیز کنید. با این کار کمک می‌کنید که بزرگی شکمتان به وسیله بلوز یا تونیک پنهان شود.

 

۹. لباس پرچین نپوشید

 

در استایل مجلسی مناسب برای خانم‌های شکم دار رعایت این نکته ضروری است که از پیراهن‌ها یا لباس‌های شب خیلی تنگ و یا لباس‌هایی که پرچین هستند پرهیز کنید. هم چنین می‌توانید از لباس‌های چند لایه مثل کت و دامن یا کت و شلوار استفاده کنید. این کت‌ها که روی لباس مجلسی خانم‌ها قرار می‌گیرند خود پوشاننده‌ی بسیار خوبی برای شکم و پهلوی بزرگ هستند.

 

۱۰. تیره بپوشید

 

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

 

در ست کردن لباس برای زنان شکم دار به دنبال لباس‌هایی با رنگ تیره باشید. این تونالیته رنگی‌های تیره تاثیر معجزه آسایی در لاغرتر نشان دادن شکم و اندام خانم‌ها دارد.

 

راهکار اساسی برای پنهان کردن پهلو

 

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم

 

خانم‌هایی که شکم دار هستند و از اندازه‌ی شکمشان راضی نیستند، اغلب از پهلو‌های خود نیز ناراضی‌ اند. بسیاری از راهکار‌های گفته شده برای ست کردن لباس برای زنان شکم دار، برای پنهان کردن پهلو‌ها نیز مناسب هستند؛ اما اساسی‌ترین راه برای پرت کردن حواس از پهلوهای بزرگ و نامناسب، استفاده از لباس‌های گشاد و با برش آزاد و همچنین پنهان کردن آن با شلوار‌های فاق بلند است. اگر لباس مجلسی به تن می‌کنید، می‌توانید از لباس‌های مجلسی که در قسمت بالای کمر چین می‌خورند و کلوش می‌شوند استفاده کنید تا با یک تیر دو نشان بزنید و هم شکم و هم پهلوهایتان را پنهان کنید.

 

نکته های مهم لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم