وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

هشدار آنجلینا جولی به دوست دختر جدید بردپیت

هشدار آنجلینا جولی به دوست دختر جدید بردپیت

هشدار آنجلینا جولی به رقیبش و دوست دختر جدید بردپیت

 

با داغ شدن رابطه برد پیت – Brad Pitt و اینس دی رامون – ines de ramon ، همسر سابقش آنجلینا جولی به دی رامون هشدار داد. هشدار او این بود که از بچه هایش دوری کند.

 

داغ شدن رابطه برد پیت – Brad Pitt و اینس دی رامون – ines de ramon ، هشدار آنجلینا جولی

 

آنجلینا هنوز هم کنترل زیادی روی برد دارد. یک منبع می گوید آنجلینا به فرزندانش اجازه نمی دهد با اینس دی رامون وقت بگذرانند.

 

آنجلینا جولی به فرزندانش اجازه نمی دهد با اینس دی رامون وقت بگذرانند

 

شکی نیست که اینس می خواهد بچه ها را ملاقات کند اما می داند که برد باید هر کاری که لازم است انجام دهد تا آنها را بدون دردسر آنجلینا ببیند.

 

شاهدان عینی می گویند که اینس دی رامون همیشه حدود 20 دقیقه قبل از رسیدن فرزندان بردپیت برای دیدار پدرشان از خانه او خارج می شود.

 

اینس دی رامون حدود 20 دقیقه قبل از رسیدن فرزندان بردپیت از خانه خارج می شود

 

مردم گزارش دادند که اینس پس از نزدیک به دو سال آشنایی با برد، با او زندگی می کند. وقتی برد و آنجلینا در سال 2005 با هم آشنا شدند، آنجلینا مدوکس را به سرپرستی قبول کرده بود.

 

سپس این زوج زهرا را به فرزند خواندگی پذیرفتند، در سال 2006 شیلو و پکس را به فرزند خواندگی قبول کردند و با تولد دوقلوها در سال 2008 خانواده شان تکمیل شد.

 

پس از 10 سال زندگی مشترک ، آنجلینا و برد در سال 2014 ازدواج کردند ، هشدار آنجلینا جولی

 

پس از نزدیک به 10 سال زندگی مشترک ، آنجلینا و برد سرانجام در سال 2014 با یکدیگر ازدواج کردند اما آنجلینا در سپتامبر 2016 درخواست طلاق داد.

 

جدایی تلخ آنها و جنگ بر سر حضانت شروع شد اما از آنجایی که مدوکس، پکس و زهرا که الان به سن قانونی رسیده اند، جنگ حقوقی آنها بر سر فرزندان خردسالشان ادامه دارد.

 

جدایی تلخ آنها و جنگ بر سر حضانت بچه ها شروع شد

 

در دسامبر 2016 آنجلینا حضانت کامل فرزندان خردسال خود را دریافت کرد درحالی که حق ملاقات به برد داده شد.

 

روابط آنجلینا با فرزندانش در سال های بعد به شدت بحث برانگیز شد، به طوری که مدوکس در جلسه حضانت والدینش صحبت کرد و طبق گزارش ها پکس سال قبل پدرش را مورد انتقاد قرار داد.

 

زهرا هم نام خانوادگی پیت را از اسمش حذف کرد. این موارد نشان داد که بین آنها و پدرشان فاصله افتاده است.

 

شیلو، ناکس و ویوین در مقایسه با خواهر و برادرشان رابطه دوستانه تری با برد پیت دارند ، هشدار آنجلینا جولی

 

براساس گزارش ها برد سعی کرده رفتار مطلوبی با فرزندانش داشته باشد و به نظر می رسد شیلو، ناکس و ویوین در مقایسه با خواهر و برادرشان رابطه دوستانه تری با برد دارند.