اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

همه چیز درباره آدامس مو و کاربرد آن

همه چیز درباره آدامس مو و کاربرد آن

همه چیز درباره آدامس مو و کاربرد آن

 

آدامس مو یکی از بهترین محصولات حالت دهنده طولانی مدت برای موهاست که حالت خشکی و شکنندگی به مو نمیدهد و ضمن حالت دادن مو، رطوبت مو را حفظ کرده و ساقه مو را آبرسانی میکند.

یکی از روش های موثر برای زیباتر نشان دادن موها، حالت دادن به آن هاست. آدامس مو یکی از بهترین ترکیبات نرم کننده و حالت دهنده مو محسوب میشود.

 

آدامس مو یکی از بهترین محصولات برای نرم کردن و حالت دادن به موها به خصوص موهای وز و مجعد است. با استفاده از آدامس مو میتوانید حالت های دلخواهتان را به موها بدهید.

 

آدامس مو معمولا با ترکیبت اولیه طبیعی مثل ترکیبات گیاهی و موم عسل ساخته میشود که خاصیت تقویت کننده برای ساقه موها دارند. انواع پلیمرها ، گلیسرین و گلیکول ها برای تولید آدامس مو استفاده میشود.

 

معمولا افرادی که میخواهند برای مدت طولانی حدود 24 ساعت مدل موهایشان ثابت بماند از آدامس مو استفاده میکنند. آدامس مو قدرت حالت دهنده بسیار بالایی روی موها دارد و معمولا مدت زمان بیشتری نسبت به سایر محصولات حالت دهنده مو، ماندگار است.

 

همه چیز درباره آدامس مو و کاربرد آن

 

*با برخی مزایای آدامس مو آشنا شوید:

1- ظاهر مات و طبیعی روی موها

2- احساس سبکی خوشایند روی موها

3- فیکس کننده و حالت دهنده قوی موها

4- قابل شستشو با آب

5- بدون ایجاد سفیدک و پوسته پوسته روی موها

6- امکان فرم دهی مجدد و چند باره

7- ترمیم کننده و حجیم کننده ساقه مو

8- دارای فیبر فعال برای نگه داشتن طولانی مدت حالت مو

9- آبرسانی به ساقه مو

10- بعد از استفاده موها حالت خشکی و شکنندگی ندارند و باعث ایجاد موخوره نمیشود.

11- خنثی کننده الکتریسیته ساکن

12- فرم دادن مدل های مو فشن

13- ترکیب خاص آدامس مو باعث میشود بدون ایجاد چسبندگی موهایتان را به فرم دلخواه درآورید.

14- حالت دهنده قوی با قابلیت ارتجاعی

 

*با برخی مضرات آدامس مو نیز آشنا شوید:

-باید از رسیدن آدامس مو به پوست سر جلوگیری کنید. تماس آدامس مو با ریشه موها باعث ریزش مو خواهد شد.

 

*آدامس مو با سایر حالت دهنده های مو چه تفاوتی دارد؟

روش کار آدامس مو مانند ژل مو است ولی بافت متراکم و تقویت شده آن باعش میشود که راحت تر بتوایند به مدل دلخواهتان برسید.

 

آدامس مو بر خلاف واکس مو روی موهایتان سفیدک نمیزند و رنگ مویتان بعد از استفاده کاملا طبیعی است.آدامس مو بر خلاف کرم موها حالت درخشندگی غیر طبیعی روی مو ایجاد نمیکند و ظاهر موها کاملا طبیعی خواهد بود.

 

آدامس مو بر پایه آب تولید میشود بنابراین به راحتی با آب شسته میشود و احساس چربی و سنگینی روی موها ایجاد نمکنید. از آنجا که آدامس مو روطوبت بیشتری نسبت به واکس مو دارد ، مانند واکس مو احساس خشکی و شکنندگی روی موها ایجاد نمیکند.

 

همه چیز درباره آدامس مو و کاربرد آن

 

*چگونه باید از آدامس مو استفاده کرد؟

شما باید با توجه به جنس موهایتان آدامس مو مناسب را خریداری نمایید. ممکن است یک مدل آدامس مو برای شما بسیار خوب عمل کند ولی به درد دوستتان نخورد.

 

حالت خمیری آدامس مو باعث میشود که ظاهر موها پرتر دیده شود و موها از نظر ظاهری ضخامت بیشتری پیدا کنند. آدامس مو معمولا برای حالت دهی به موهای کوتاه و متوسط مناسب است.

 

موهایتان را بشویید و کاملا تمیز کنید.برای استفاده از آدامس مو بهتر است با انگشت مقداری از آدامس را برداشته کف دست بکشید و کاملا دستان و انگشتان را به آدامس مو آغشته کنید و سپس ساقه موهای خشک یا مرطوب را با آدامس مو فرم دهید.

 

در صورتی که موها خشک باشد به مقدار بیشتری آدامس مو برای حالت دادن موها نیاز خواهید داشت.بعد از این که ساقه موها را کاملا به آدامس مو آغشته کردید با یک برس و سشوار موهای خود را مدل دهید.سعی کنید آدامس مو را بعد از سشوار کشیدن استفاده کنید تا بهتر به موهایتان حالت بدهد.