وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

همه چیز درباره خانم معلم آیلاند آستارایی (عکس)

همه چیز درباره خانم معلم آیلاند آستارایی (عکس)

همه چیز درباره خانم معلم آیلاند آستارایی (عکس)

 

به گزارش ایران ناز این روزها فایل صوتی یک خانم معلم که بعد از تعطیلی مدارس بخاطر بیماری ویروسی کرونا , اقدام به تدریس آنلاین درس ریاضی کرده است سوژه بحث و دابسمش شده و تلفظ کلمه آیلان به جای آنلاین  برای برخی افراد دستمایه طنز و لودگی شده است.

 

همه چیز درباره خانم معلم آیلاند آستارایی (عکس)

 

این دابسمش ها سبب رنجش خاطر این خانم معلم و پسرش گردید تا جایی که خبرکنارگذاری تدریس توسط این معلم به گوشمان رسید!! تا جایی که وزیر آموزش پرورش هم دراین باره توئیت زد 

 

وزیر آموزش و پرورش در توئیتی راجع به سرنوشت معلمی که آنلاین را آیلان تلفظ کرده بود، توضیح داد.

 

اما ماجرای این خانم معلم آستارایی که شصت و هفت سال سن دارد چیست؟

 

همه چیز درباره خانم معلم آیلاند آستارایی (عکس)

 

توضیح وزیر آموزش و‌ پرورش درباره معلم آیلاین‌گو

 

ماجرا ازین قرار است یک خانم معلم در این روزهایی که مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل هستند، در فضای مجازی با شاگردانش ارتباط گرفت تا به آنها درس بدهد اما ماجرای دیگری رقم خورد.

 

به گزارش ایران ناز ماجرا از آنجا شروع شد که یک خانم معلم در این روزهایی که مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل هستند، در فضای مجازی با شاگردانش ارتباط گرفت تا به آنها درس بدهد.

 

در میان صحبت‌های خانم معلم، واژه آنلاین، آیلاند خطاب شد و ظرف مدت کوتاهی فایل صوتی جملات خانم معلم به دابسمش تعدادی از مخاطبان تبدیل شد و امروز هم خبری منتشر شد که خانم معلم از کار، بیکار شده است و به خاطر این دابسمش‌ها او را بیکار کرده‌اند.

 

نام این معلم، خانم صفایی است و اخراج وی موجب شد که برخی افراد که دابسمش انجام داده بودند، عنوان کنند که اصلا قصد اهانت به خانم معلم را نداشتند بلکه تنها دابسمش اجرا کردند.

 

حالا نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان می‌گوید که خانم صفایی اصلا اخراج نشده است.

 

وی در خصوص خانم «صفایی» معلم خوشنام و شیرین زبان آستارایی اظهار کرد:

 

این معلم وظیفه شناس با وجود 67 سال سن و با گذشت 17 سال از بازنشستگی، با وظیفه شناسی و خستگی ناپذیری تحسین برانگیزی همچنان عرصه آموزش را خالی نکرده و نسبت به آینده کودکان شهر و کشورش بی تفاوت نیست و آموزش و پرورش استان همواره از زحمات و تلاش های معلمان استان به ویژه خانم صفایی تقدیر و تشکر کرده است.

 

وی با بیان جزئیاتی پیرامون سوابق آشنایی خود با خانواده و شخص این همکار خوشنام و صدیق، گفت: خانم صفایی که خود نیز فرزند یکی از فرهنگیان خوشنام آستارایی هست، بعد از سی سال تدریس در مدارس دولتی، اکنون برای هفدهمین سال متوالی است که راضی به دور ماندن از کسوت شریف معلمی نشده و همچنان به عنوان معلم پایه ششم دریکی از مدارس غیر دولتی شهر آستارا مشغول خدمت است.

 

جهان آرای ادامه داد: ایشان همچنان در این کسوت مشغول تداوم خدمت هست و ما و همه همکارانمان با نهایت افتخار از وجود ایشان در کلاس‌های درس بهره مند هستیم.

 

وی افزود: فرهنگیان و مردم این شهر خاطرات بسیاری از تدریس منحصربفرد و خلق نیکوی خانم صفایی دارند و تعداد زیاد تقدیرنامه هایی که وی چه در دوران خدمت رسمی و چه در دوران بازنشستگی دریافت کرده (از جمله انتخاب ایشان به عنوان یکی از معلمان نمونه شهرستان آستارا در سال گذشته تحصیلی) گویای میزان کارآمدی و حسن سلوک ایشان در کسوت معلمی است.

 

همه چیز درباره خانم معلم آیلاند آستارایی (عکس)