اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

همه چیز در مورد خوردن مایع منی مردان

مجموعه : سبک زندگی
همه چیز در مورد خوردن مایع منی مردان

همه چیز در مورد خوردن مایع منی مردان

 

در رابطه ی جنسی یکی از سوالاتی که پیش می آید تاثیر جسمی و دیدگاه علمی و همچنین حکم شرعی بلعیدن مایع منی مرد بعد از ارضاء جنسی اوست ! وقتی که مرد از نظر جنسی تحریک شده و انزال صورت می‌گیرد مایع خارج شده دارای اسپرم، پروتئین، آنزیم، فروکتوز و موکوس می‌باشد.

 

همه چیز در مورد خوردن مایع منی مردان

 

منی چاق کننده نیست چون یک انزال تنها دارای 5 کالری است. آب منی ارزش تغذیه‌ای خاصی هم ندارد و اینکه گفته شده منی سرشار از پروتئین است اصلا صحت ندارد

 

دیدگاه شرعی بلعیدن ( خوردن ) مایع منی :

 

خوردن مایع منی از نظر شرعی حرام می باشد چرا که در شرع اسلام منی از نجاسات است و خوردن نجاست حرام است. که البته همچون سایر احکام اسلام درمورد سلامتی این حکم نیز به شرح ذیل منشاء پزشکی هم دارد .

 

دیدگاه علمی و پزشکی در زمینه بلعیدن ( خوردن ) مایع منی :

 

به نقل از دکتر شیخ السلامی : مایع منی مایعی است که سرشار از فروکتوز می باشد( فروکتوز قندی است که در میوه ها موجود می باشد) و برخی ویتامینها و مواد غذایی در آن وجود دارد و وظیفه این مایع تامین منبع انرژی لازم برای اسپرم می باشد.

 

همچنین میلیونها اسپرم درون این مایع شناورند. یکی از منابع ویروسهایی مثل هپاتیت ب و ث و همچنین ویروس ایدز نیز در صورت ابتلا فرد به این بیماریها می باشد.

 

در صورتی که فرد بیماری آمیزشی داشته باشد نیز باکتری ها و میکروب بیماری درون این مایع به وفور یافت می شوند و به دلیل غنی بودن آن از مواد مغذی به راحتی در آن رشد و نمو می نمایند.

 

در مجموع به علت اینکه بسیاری از بیماریها مخفی بوده و در آزمایشات فقط مشخص می گردد و فرد ناقل خاموش بیماری می باشد خوردن مایع منی توصیه نمی گردد و کاری است اشتباه.

 

متاسفانه در برخی از فیلمهای پورنو تصاویر خوردن مایع منی توسط زنان به تصویر کشیده می شود و همین عاملی شده تا افراد با تقلید از این فیلمها اقدام به چنین کاری کنند که اشتباه بوده و می تواند ناقل بیماریها باشد.

 

لذا چه از نظر شرعی و چه از نظر پزشکی خوردن مایع منی امری اشتباه می باشد.