اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

همه چیز در مورد دستگاه وکیوم مردانه درمان مدیکال

مجموعه : گوناگون
همه چیز در مورد دستگاه وکیوم مردانه درمان مدیکال

همه چیز در مورد دستگاه وکیوم مردانه درمان مدیکال

 

امروزه خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی، زندگی بشر از هر لحاظ آسان شده است. امروزه به دلیل سبک زندگی اشتباه، یکی از مشکلات شایع اکثر مرد ها، اختلال نعوظ می باشد.

 

این مشکل بسیار سخت و آزار دهنده می باشد و به مرور زمان بر روابط جنسی زوجین تاثیر می گذارد و زندگی آن ها را از هم فرو می پاشد. با گذشت زمان اعتماد به نفس این افراد خیلی پایین می آید.

 

با پایین آمدن اعتماد به نفس مردان، آن ها به انواعی از مشکلات و اختلالات روانی مبتلا می شوند و در مدت زمان کمی به طلاق روی می آورند.

 

خوشبختانه امروزه با کمک علم پزشکی این مشکلات قابل حل می باشند. پزشکان با اختراع دستگاه وکیوم مردانه توانسته اند اختلالات مربوط به نعوظ آقایان را برطرف کنند.

 

در ادامه متن در مورد اختلال نعوظ، روش های تقویت نعوظ، کاربرد و تاثیر دستگاه وکیوم مردانه به نقل از سایت تجهیزات پزشکی درمان مدیکال صحبت خواهیم کرد.

 

اختلال نعوظ و علل آن چیست؟

ممکن است بار ها در تبلیغات گوگل یا در پیج های مختلف اینستاگرام، عبارت اختلال نعوظ را شنیده باشید. در واقع اساسی ترین رکن زندگی هر زوجی، برقراری رابطه جنسی موثر می باشد.

 

نعوظ یا ارکشن به معنای سفت شدن و بزرگ شدن آلت جنسی مردانه می باشد. برای ایجاد نعوظ، باید بافت های اسفنجی داخل آلت تناسلی پر از خون شوند و بدین صورت آلت مردانه سفت می شود.

 

برای شروع یک رابطه جنسی موثر باید آلت تناسلی نعوظ پیدا کند. اختلال نعوظ به معنای ناتوانی جنسی و عدم توانایی در سفت نگه داشتن آلت تناسلی می باشد.

 

مردانی که به این مشکل مبتلا می شوند، توانایی برقراری رابطه جنسی را ندارند. خوشبختانه با استفاده از دستگاه وکیوم مردانه این مشکل تا حد زیادی برطرف می شود.

 

علائم آن بستگی به علت و شدت اختلال نعوظ دارد. شایع ترین علائم آن عبارت اند از: عدم توانایی نعوظ، ناتوانی در برقراری رابطه جنسی، عدم توانایی در نگه داشتن نعوظ، تاخیر در انزال یا زود انزالی و… .

 

اختلال نعوظ

اختلال نعوظ

 

مهمترین اصل در علم بهداشت و سلامت جامعه، پیشگیری می باشد. مردان می توانند با شناسایی علل اختلال نعوظ، راهکار های لازم جهت پیشگیری از ابتلا به چنین مشکلی را در پیش گیرند.

 

شایع ترین علل آن عبارت اند از: استرس و فشار روحی و روانی، سن بالا، دیابت، فشار خون بالا، چاقی، مصرف مواد مخدر، کشیدن سیگار، مصرف نوشیدنی های الکلی، چربی خون زیاد، بیماری های قلب و عروقی و… . جهت آشنایی با روش های تقویت نعوظ ما را همراهی کنید.

 

روش های تقویت نعوظ

در رابطه با اختلال نعوظ نیازی به نگرانی نیست. خوشبختانه امروزه انواعی از روش های مختلف برای درمان و تقویت نعوظ وجود دارند.

 

برای درمان و رفع اختلال نعوظ باید این روش ها را به صورت ترکیبی با همدیگر انجام دهید.

 

یکی از اصلی ترین روش های تقویت نعوظ، تغییر سبک زندگی می باشد. شما باید روزانه به مدت نیم تا یک ساعت انواعی از ورزش های هوازی را انجام دهید.

 

ورزش های هوازی موجب کاهش وزن افراد و بهبود گردش خون می شوند. همچنین باید برنامه تغذیه خود را تغییر دهید. مصرف زیاد فست فود و چربی، روی قدرت نعوظ مردان تاثیر منفی می گذارد.

 

بنابراین لازم است که تغذیه سالم و مفیدی داشته باشید. سعی کنید که شب ها زود بخوابید و به اندازه کافی خواب مفید داشته باشید.

 

یکی دیگر از روش های تقویت نعوظ، روان درمانی می باشد. در صورتی که تحت فشار روانی زیاد هستید، حتما به پیش یک سکس تراپیست مراجعه کنید.

 

از دیگر روش های تقویت نعوظ می توان به مصرف دارو و یا تزریق دارو به داخل آلت تناسلی اشاره کرد.

 

بسیاری از دارو ها همچون ویاگرا، تادالافیل و… موجب تقویت گردش خون آلت تناسلی می شوند و بدین صورت به درمان اختلال نعوظ کمک می کنند.

 

جدیدترین و موثرترین روش تقویت نعوظ، استفاده از دستگاه وکیوم مردانه می باشد.

 

تحقیقات نشان داده است که با استفاده از این دستگاه درصد زیادی از اختلالات نعوظ رفع می شوند. جهت آشنایی با کاربرد دستگاه وکیوم مردانه ما را همراهی کنید.

 

تقویت نعوظ

تقویت نعوظ

 

وکیوم مردانه چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه وکیوم مردانه یکی از اختراعات نوین بشر می باشد که به درمان اختلال نعوظ کمک می کند. همانطور که گفتیم برای ایجاد نعوظ یا ارکشن، باید اجسام غاری داخل آلت تناسلی پر از خون شوند.

 

در واقع این دستگاه هم با افزایش جریان خون اجسام غاری، موجب نعوظ می شود و اختلالات نعوظ را رفع می کند.

 

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که از این دستگاه برای افزایش طول آلت تناسلی استفاده می شود، در حالی که چنین دیدگاهی صحیح نمی باشد و تاثیر چندانی روی طول آلت تناسلی نمی گذارد.

 

دستگاه وکیوم مردانه در انواع مختلف دستی و برقی یافت می شود. این دستگاه دارای قسمتی پمپ مانند می باشد که با ایجاد حالت بادکش، خونرسانی اجسام غاری را افزایش می دهد.

 

این دستگاه شبیه به لیوان های بادکش عمل می کند و خون را به سمت آلت تناسلی می کشد. اسم دیگر این دستگاه، پمپ کشنده آلت می باشد.

 

این دستگاه شامل پمپ، حلقه و لوله وکیوم می باشد و کار کردن با آن بسیار ساده می باشد. مردان باید آلت خود را داخل لوله وکیوم قرار دهند و سپس پمپ را روشن کنند.

 

تاثیر دستگاه وکیوم مردانه در رفع اختلال نعوظ

دستگاه وکیوم مردانه بر روی اختلال نعوظ تاثیر زیادی می گذارد. بیشترین تاثیر آن جهت رفع اختلال نعوظ و ایجاد ارکشن می باشد.

 

همانطور که در بالا گفتیم این دستگاه روی طول آلت تناسلی تاثیر نمی گذارد و گول پیج های تبلیغاتی را نخورید. این دستگاه با استفاده از ایجاد کشش، موجب افزایش خونرسانی به آلت تناسلی و ایجاد نعوظ می شود.

 

یکی دیگر از تاثیر های بی نظیر این دستگاه، رفع انحراف و خمیدگی آلت تناسلی می باشد. بعضی از آلت های تناسلی به صورت طبیعی دارای انحراف می باشند. با استفاده مکرر از این دستگاه، انحراف و خمیدگی آن تا حدی برطرف می شود.

 

دستگاه وکیوم مردانه

دستگاه وکیوم مردانه

 

وکیوم برقی مردانه چیست؟

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه برقی یکی از مطمئن ترین و بهترین روش های تقویت نعوظ می باشد. در دستگاه های قدیمی، افراد باید خودشان با استفاده از پمپ دستی، گردش خون آلت را افزایش می دادند.

 

در ساخت این دستگاه به جای پمپ دستی، از پمپ برقی استفاده شده است و میزان گردش خون آلت تناسلی را به مقدار زیادی افزایش می دهد.

 

بنابراین استفاده از آن بسیار راحت و آسان می باشد و کافی است آلت خود را داخل لوله قرار دهید. قدرت مکش وکیوم های برقی بسیار بیشتر از وکیوم های دستی می باشد.

 

معرفی بهترین نوع دستگاه وکیوم مردانه

امروزه انواع مختلفی از دستگاه های وکیوم مردانه در بازار موجود می باشد. معمولا افراد هنگام خرید دستگاه وکیوم دچار سردرگمی می شوند و نمی دانند که چه برندی را انتخاب کنند.

 

با استفاده از تحقیقات انجام شده، ثابت شده است که دستگاه وکیوم مردانه گلدن یا کرگدن، بهترین نوع دستگاه وکیوم می باشد.

 

از لحاظ تاثیر گذاری و ایجاد کشش، دستگاه وکیوم گلدن نسبت به سایر دستگاه ها، عملکرد بهتر و موثرتری دارد.

 

دستگاه وکیوم مردانه گلدن

دستگاه وکیوم مردانه گلدن

 

نتیجه گیری

همانطور که در قسمت های بالا اشاره کردیم، استفاده از دستگاه وکیوم مردانه یکی از روش های تقویت نعوظ می باشد.

 

ممکن است مردان به دلایل مختلفی دچار اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی شوند.

 

این مشکل برای آن ها بسیار آزار دهنده می باشد. استفاده زیاد از قرص و دارو عوارض جانبی زیادی برای آن ها به جای می گذارد.

 

بنابراین این افراد می توانند به جای استفاده از دارو، از دستگاه وکیوم مردانه استفاده کنند.

 

این دستگاه به وسیله پمپ، موجب ایجاد مکش می شود و با قرار دادن آلت تناسلی داخل دستگاه، گردش خون آن چند برابر می شود و همین موجب ایجاد نعوظ در مردان می شود.

 

این دستگاه دارای انواع مختلف و برند های مختلفی می باشد. دستگاه وکیوم مردانه گلدن بهترین نوع دستگاه وکیوم می باشد.

 

در صورتی که قصد خرید دستگاه وکیوم مردانه را دارید، می توانید همین الان با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و شما را راهنمایی می کنند.

 

منبع: darmanmedical