اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عذرخواهی هیلاری داف بخاطر لباسش در هالووین +تصاویر

عذرخواهی هیلاری داف بخاطر لباسش در هالووین +تصاویر

عذرخواهی هیلاری داف بخاطر لباسش در هالووین

 

جشن هالووین در شب  10 اکتبر 2016 امسال نیز برگزار شد . در جشنی که سوپر استارهای هالیوودی در آن شرکت کردند، لباس های جالب بازیگران جلب توجه میکرد .به گزارش ایران ناز در این میان لباس خاص هیلاری داف و دوست پسرش ، باعث واکنشهای بسیاری در میان مردم شد . به گزارش ایران ناز هیلاری داف سوپر استار جوان امریکایی به خاطر لباسش در مراسم هالوین مجبور به معذرت خواهی شد،به این خاطر که بسیاری شرکت کنندگان در این جشن لباس او را توهینی به مردم امریکا عنوان کردند .

 

عذرخواهی هیلاری داف بخاطر لباسش در هالووین +تصاویر

 

به گزارش ایران ناز هیلاری داف سوپر استار جوان امریکایی لباسی نامناسب از راهبه ها بر تن داشت و دوست پسرش نیز لباس سرخپوستی بر تنو ماسک و آرایشی سرخپوستی بر صورت داشت. به گزارش ایران ناز بسیاری شرکت کنندگان در این جشن لباس او را توهینی به مردم امریکا عنوان کردند .

 

به گزارش اسکای نیوز ، ماجرا از این قرار بود که این هنرپیشه امریکایی با لباس سنتی مهاجرین امریکایی و کلاهی شبیه کلاه آفریقائیان در میهمانی هالوین در لس آنجلس شرکت کرده بود مورد انتقاد بسیاری از مردم قرار گرفت و مجبور شد از همه معذرت خواهی کند.

 

دوست داف، جیسون والش، نیز با نقاشی روی صورتش و کلاهی به سبک سرخ پوستان آمریکایی در این میهمانی شرکت کرده بود.به دنبال این اقدام سیلی از پیام ها علیه این هنرپیشه امریکایی از طریق توئیترارسال شده است که وی را نادان و بی احساس خوانده بودند و حتی برخی این توهین را مانند دردسر خط لوله نفتی داکوتا برای سرخ پوستان شمردند.

عذرخواهی هیلاری داف بخاطر لباسش در هالووین +تصاویر

 

نکته جالب ماجرا این بود که این اولین بار بود که داف به همراه دوستش در انظار عمومی ظاهر شده بود.

 

مطالب مرتبط:

 

دستگیری 17 دختر و پسر در پارتی هالوین تهران

 

لوارم و مراسم ترسناک هالووین در تهران +عکس