اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

واقعیت ماجرای رسوایی سردار آزمون با دختر زیبای روسی چیست؟ + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
واقعیت ماجرای رسوایی سردار آزمون با دختر زیبای روسی چیست؟ + عکس

واقعیت ماجرای رسوایی سردار آزمون با دختر زیبای روسی چیست؟ + عکس

به گزارش ایران ناز به نقل از سایت اسپورت اکسپرس که می گوید سردار آزمون در کازان ازدواج کرده و یک فرزند دارد. سردار آزمون باید 17 آذر در دادگاه روسیه حاضر شود. سردار آزمون در ایران نامزدی به نام آناهیتا کریمی دارد که قرار بود ازدواج کند.

 

او ظاهراً در کازان دارای فرزندی است و در صورت پیروزی زن روس وی نفقه بی سابقه ای از وی دریافت می کند. یک سایت روسی مدعی شد مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت دچار دردسر بزرگی شده است. سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه زنیت در این کشور دچار دردسر بزرگی شده و باید روز 8 دسامبر (17 آذر) در دادگاه حاضر شود. دلیل این امر مشکلاتی است که در زندگی شخصی آزمون به وجود آمده است.

 

ماجرای رسوایی اخلاقی سردار آزمون با دختر روس 

سردار آزمون که تا پایان ژوئن 2022 با زنیت قرارداد دارد، می خواهد هر چه زودتر این تیم را به تیمی در لیگ های معتبر اروپایی ترک کند، اما یک سایت روسی که امروز اتهاماتی را به سردار آزمون لژیونر وارد کرده است، مدعی شده است. که این تصمیم فقط به دلایل فوتبالی سردار آزمون نیست. صبح امروز یک سایت روسی اتهامی را به سردار آزمون وارد کرد که تمام رسانه های ورزشی ایران را شوکه کرد.

 

بازنشر این مطلب منتشر شده در سایت روسی این گزارش را تایید نمی کند و تنها ترجمه فارسی مقاله ولادیسلاو زیماگولوف برای جلوگیری از شایعات بیشتر منتشر خواهد شد.

 

واقعیت ماجرای رسوایی سردار آزمون با دختر زیبای روسی چیست؟ + عکس

 

یکی از دلایل اصلی که سردار آزمون می خواهد روسیه را ترک کند، فاصله گرفتن از رسوایی حضانت است. به گزارش این سایت روسی، دختری به نام آلیا در اردیبهشت ماه در کازان دختری به دنیا آورد که مدعی است پدر این کودک سردار آزمون است اما مهاجم تیم ملی ایران چنین چیزی را قبول ندارد.

 

مادر بچه دادخواستی را علیه سردار آزمون تنظیم کرده تا بتواند از او نفقه بگیرد. سردار آزمون با وجود فرستادن ماهانه 12 هزار روبل (این مبلغ که خرج زندگی یک ماه یک بچه است) برای مادر بچه، مسئولیت فرزند متولد شده را نمی پذیرد. آلیا با استخدام وکلا در تلاش است تا سردار آزمون با پذیرفتن مسئولیت بچه، بتواند یک نفقه قابل توجه که معادل 25% دستمزد این مهاجم ایرانی است را دریافت کند. سردار آزمون در زنیت سالیانه 3 میلیون یورو دریافت می کند و آلیا می خواهد 750 هزار یورو از آزمون بگیرد.

 

واقعیت ماجرای رسوایی سردار آزمون با دختر زیبای روسی چیست؟ + عکس

 

هویت این دختر مخفی است و فقط مشخص است او در کازان زندگی می کند و در ماه می، یک دختر به دنیا آورده است. به خاطر جلوگیری از توجهات و نفرت پراکنی ها، این دختر که نامش آلیاست تصمیم گرفته اطلاعات خصوصی اش را مخفی کند. فقط آندری دیمیترف، وکیل او حاضر است به صورت عمومی درباره پرونده آزمون صحبت کند:

 

آلیا نمی خواهد هویتش فاش شود و توجهات را جلب کند. او اکنون یک بچه پنج ماهه دارد و با نگهداری از او، وقتی برای جلب توجه ندارد. شاید پس از دادگاه، او هویتش را فاش کند. موکل من در کازان زندگی می کند. از سال 2019، آن ها در رابطه بوده اند و مکاتباتی موجود است که این مسئله را تایید می کند.

 

کی از منابع نزدیک به سردار آزمون نیز این مسئله را تایید کرده است:

 

او شریک عاطفی داشت و درباره اش نگران بود. احتمالا او رنج عشق را تحمل می کرد.

 

این احتمال وجود دارد که سردار آزمون قبل از انتقالش به زنیت در ژانویه 2019، با این دختر ملاقات کرد و رابطه آن ها تا بهار 2021 ادامه داشت. این زوج معمولا از طریق اینستاگرام و واتس اپ با یکدیگر در ارتباط بودند.

 

واقعیت ماجرای رسوایی سردار آزمون با دختر زیبای روسی چیست؟ + عکس

 

چرا سردار آزمون رابطه اش را مخفی نگه می داشت؟

سردار آزمون وقتی در کازان بود، رابطه ای داشت که معمولا آن را مخفی می کرد. این مهاجم ایرانی هیچ گاه به صورت عمومی همراه با دختران دیده نشده بود و با زنانی غیر از اعضای خانواده اش در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر نمی کرد.

 

این مسئله به خاطر شرایط کشور ایران است که در آن رابطه خارج از ازدواج، غیرقانونی و خلاف شرع تلقی می شود. آزمون احتمالا محبوب ترین ورزشکار ایران است و به همین خاطر او باید با رعایت این قوانین وجهه عمومی خود را حفظ کند.

 

این یعنی بروز چنین ماجرایی ممکن است یک دردسر بزرگ برای سردار آزمون و ضربه بزرگی به وجهه اش باشد.

 

واقعیت ماجرای رسوایی سردار آزمون با دختر زیبای روسی چیست؟ + عکس

 

مادر بچه می خواهد رکورد دریافت نفقه را بشکند

جلسه مربوط به این موضوع و پذیرفتن مسئولیت بچه در دادگاه پریمورسکی سن پترزبورگ در تاریخ 8 دسامبر 2021 (حدود یک هفته دیگر) برگزار خواهد شد؛ روزی که زنیت در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف چلسی برود و بعید است سردار آزمون در جلسه دادگاه حاضر شود.

 

در سایت دادگاه، هیچ اطلاعاتی از شاکی و خوانده موجود نیست بلکه فقط تاریخ ثبت و رسیدگی به دعوی موجود است. طبق گفته وکیل دیمیتریف، موکلش ممکن است در اولین جلسه از دادگاه هویتش را فاش کند.

 

او همچنین گفته ترجیح آلیا این است همه چیز پیش از رفتن به دادگاه به صورت مسالمت آمیز حل و فصل شود. دیمیتریف در مصاحبه با SE گفته :

 

ما دوست داریم هر لحظه که ممکن شد به یک توافق مسالمت آمیز برسیم و هدف ما این است. عجله ای برای رفتن به دادگاه نداریم. امیدواریم سردار آزمون حضانت را به رسمیت بشناسد و اولین خواسته ما این است؛ سپس او باید به اندازه کافی هزینه های بزرگ شدن بچه را تامین کند و خواسته بعدی ما این است.

 

 •  آیا سردار آزمون 12 هزار روبل به آلیا نفقه داده و مدرکی از این بابت دارید؟

 

 • پول نه از طرف شخص او بلکه از طرف اطرافیانش منتقل شده است. این حقیقت دارد و ما مدارک مان را در دادگاه ارائه می کنیم. اگر می گویند شایعه، پس چرا اول پول منتقل کرده اید؟ هیچ کس بدون دلیل پول نمی دهد. دختر آلیا در می 2021 به دنیا آمد و حتی سردار آزمون نام او را پیشنهاد کرده بود اما آلیا تصمیم گرفت نام دیگری روی او بگذارد.

 

 • آیا مدارک شما بر پایه مکاتبات انجام گرفته است؟

 

 • بله، مکاتباتی گسترده در اختیار داریم و پیام های زیادی از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی موجود است که این مکاتبات را در دادگاه ارائه می کنیم.

 

 • اگر سردار آزمون در جلسه دادگاه هفته آینده حضور نیابد، چه عواقبی گریبان گیر او می شود؟

 

 • احتمالا او به خاطر بازی با چلسی به دادگاه نخواهد آمد. در این صورت ما با وکلای او ارتباط می گیریم. نیامدن او مسئله مهمی نیست. غیبت او بر روند کار تاثیری نمی گذارد و فقط کافی است نماینده اش حاضر باشد. امیدواریم بتوانیم توافق کنیم و هنوز فرصت باقی است؛ اگر او و وکلایش در دادگاه حاضر نشوند، قاضی به تنهایی می تواند مدارک ما را بررسی کند.

 

 • درست است که آلیا درخواست 750 هزار یورو از سردار آزمون را دارد؟

 

 • بله، طبق قانون این مبلغ به او تعلق می گیرد؛ 25 درصد از درآمد پدر.

 

 • یعنی با احتساب درآمد سالانه 3 میلیون یورویی، ماهانه 62 هزار یورو باید به آلیا برسد؟

 

 • من هیچ مدرکی مبنی بر دستمزد خالص او ندارم اما طبق صحبت های انجام شده ظاهرا همین طور است و این احتمالا بیشترین نفقه تاریخ روسیه خواهد بود.

 

 • اگر سردار آزمون از روسیه برود، موضوع چطور بررسی می شود؟

 

 • دادگاه شروع شده و ما می توانیم پرونده را تکمیل کنیم، حتی اگر او روسیه را ترک کند.

 

 • گفته می شود آزمایش دی ان ای از آزمون و بچه منتسب به او می تواند رازگشا باشد.