وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

واکنش بهنوش بختیاری به ازدواج نرگس محمدی (عکس)

واکنش بهنوش بختیاری به ازدواج نرگس محمدی (عکس)

واکنش بهنوش بختیاری به ازدواج نرگس محمدی

 

به گزارش ایران ناز ، بهنوش بختیاری بازیگر مشهور کشورمان با انتشار عکسی از مراسم عقد دو بازیگر مشهور کشورمان خانم نرگس محمدی و علی اوجی این ازدواج را به آنها تبریک گفت . بهنوش بختیاری صفحه اینستاگرام خود را به تصویری از مراسم عقد نرگس محمدی با علی اوجی اختصاص داد.

 

چندی پیش تصاویری از ازدواج نرگس محمدی هنرمند جوان کشورمان که با سریال ستایش در تلویزیون شناخته شد با علی اوجی بازیگر در حاشیه 1 در فضای مجازی منتشر شد.

 

به همین مناسبت بهنوش بختیاری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ازدواج این دو بازیگر را تبریک گفت.

 

گفتنی است؛ نرگس محمدی ۹ فروردین ۱۳۶۴ در تهران متولد شد. وی ابتدا به تئاتر مشغول شد. اولین حضور جدی سینمایی وی در فیلم ریسمان باز بود. وی با بازی در فیلم آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخش مجموعه تلویزیونی ستایش نیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد.

 

علی اوجی بازیگر، تهیه‌کننده موسیقی و استندآپ کمدین اهل ایران است. که پیش‌از این به عنوان یک تهیه‌کننده موسیقی شناخته می‌شد با بازی در مجموعه تلویزیونی پژمان (بازیگر مهمان) و سریال شوخی کردم وارد عرصه بازیگری شد.

 

بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 

واکنش بهنوش بختیاری به ازدواج نرگس محمدی (عکس)

 

“دو تا از بهترین دوستانم….باهم ازدواج کردن….پردرآوردم…..الهی خوشبخت بشین علی و نرگس عزیز…..ازدواج بهترین اتفاق دنیاس…..من خودم عاشقم و همه رو به ازدواج خوب تشویق میکنم……یارتو پیدا کنی….کوه رو میذاری رو دوشت….شیره سنگو میدوشی…..گاهیم پیش میاد که یارت یار نیست و خب اون هم چاره داره……با سوختن وساختن موافق نیستم…..ولی ازدواجت اگر خوبه…براش هر گذشتی میتونی بکن…..و همه انرژیتو واسه عشقت و زندگیت بذار.”

 

 

واکنش بهنوش بختیاری به ازدواج نرگس محمدی (عکس)