وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

ورک پرمیت یا ویزای کار موقت کانادا با اکسپرتاپ

ورک پرمیت یا ویزای کار موقت کانادا با اکسپرتاپ

ورک پرمیت یا ویزای کار موقت کانادا با اکسپرتاپ

 

ورک پرمیت یا ویزای کار موقت کانادا را می‌توان یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرتی به این کشور توسعه‌یافته دانست. در این روش مهاجرتی، افراد سعی بر این دارند تا با تکیه بر مهارت تخصصی خود، شغل مناسبی را در کانادا پیدا کنند.

 

ورک پرمیت یا ویزای کار موقت کانادا با اکسپرتاپ

 

شغلی که می‌تواند ویزای اقامت موقت در این کشور را برای آن‌ها به ارمغان آورد؛ اما باید توجه داشته باشید که ورک پرمیت کانادا نیز همچون همه روش‌های مهاجرتی چالش‌ها و سختی‌ها مخصوص به خود را دارد.

 

اکسپرتاپ به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های فعال در زمینه مهاجرت به کانادا، سعی بر این دارد که چالش‌های موجود در این مسیر را برای شما عزیزان آسان سازد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به چیستی ورک پرمیت و مهاجرت کاری به کانادا پرداخته و مزایا و اهمیت بهره‌مندی از آن را موردبررسی قرار دهیم.

 

ورک پرمیت کانادا چیست و چه اهمیتی دارد؟

ورک پرمیت کانادا را می‌توان یک روش مهاجرتی مناسب به این کشور دانست که مزایای متعددی برای متقاضیان به همراه دارد. در واقع، ورک پرمیت را می‌توان نوعی مجوز حضور و اقامت در خاک این کشور دانست؛ البته، مجوزی که در گرو اشتغال شما در کانادا است.

 

باید توجه داشته باشید که ورک پرمیت‌های کانادا دارای مدت اعتبار مشخصی هستند و نمی‌توان آن‌ها را به عنوان یک گزینه دائمی برای اقامت در این کشور در نظر داشت.

 

شما عزیزان باید پس از اتمام مدت اعتبار ورک پرمیت خود، نسبت به تمدید مجدد آن اقدام کنید؛ در غیر این‌صورت، مقامات مهاجرتی کشور کانادا می‌توانند شما را دیپورت کنند!

 

جهت دریافت ویزای ورک پرمیت کانادا و اشتغال در این کشور، شما باید ابتدا پیشنهاد کاری یا همان Job Offer از یک شرکت کانادایی معتبر دریافت کنید. سپس، شما می‌توانید نسبت با اخذ ویزای کار موقت کانادا اقدام کرده و مجوز حضور در خاک این کشور را دریافت کنید.

 

شما عزیزان می‌توانید با تخصص در هر حرفه‌ای نسبت به اخذ ورک پرمیت کانادا اقدام کرده و اقامت موقت این کشور را کسب کنید. پس از آن نیز می‌توانید با طی مراحل اداری خاص، نسبت به دریافت اقامت دائم این کشور توسعه‌یافته اقدام کرده و شهروندی کانادا را به دست آورید.

 

انواع ورک پرمیت کانادا

 

انواع ورک پرمیت کانادا

ورک پرمیت کانادا را می‌توان یکی از برنامه‌های مهاجرتی محبوب و پرطرفدار این کشور در نظر گرفت؛ اما شما عزیزان باید بدانید که ویزای کار موقت کانادا خود دارای انواع بسیار مختلفی است.

 

انواع مختلفی که هر کدام شرایط و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند؛ بنابراین، شما عزیزان می‌توانید با کسب آگاهی نسبت به انواع ورک پرمیت کانادا، مناسب‌ترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده و بر اساس آن اقدام به اخذ ویزای کاری موقت کانادا بکنید.

 

در ادامه به شرح مختصر انواع ورک پرمیت این کشور می‌پردازیم. انواع ویزای کار موقت کانادا عبارت‌اند از:

 

 1. ورک پرمیت حین تحصیل

 2. ورک پرمیت عادی یا همان Standard Work Permit

 3. ورک پرمیت از طریق پناهندگی

 4. ورک پرمیت مختص کارآفرینان یا همان Entrepreneur Work Permit

 5. ورک پرمیت پس از تحصیل PGWP

 6. ورک پرمیت از طریق ازدواج

 7. و…

 

مواردی که در بالا ذکر کردیم، برخی از مهم‌ترین و رایج‌ترین ورک پرمیت‌های کانادا محسوب می‌شوند. برخی از انواع ورک پرمیت‌های کانادا تقاضای بیشتری دارند و به بیانی دیگر، در میان مردم رایج‌تر هستند.

 

از جمله این ورک پرمیت‌ها می‌توان به ورک پرمیت عادی و ورک پرمیت حین تحصیل اشاره کرد. در ویزای کار موقت عادی، کارفرما کانادایی شرایط موقعیت شغلی را اعلام می‌کند و شما می‌توانید بر اساس شرایط موجود، درخواست خود مبنی بر تصاحب جایگاه شغلی را ارائه دهید.

 

از سویی دیگر، اگر شما به عنوان دانشجو در یکی از دانشگاه‌های کانادا پذیرفته شده باشید، می‌توانید نسبت به اخذ ورک پرمیت حین تحصیل اقدام کرده و مشغول به کار شوید.

 

هزینه و مدت زمان لازم برای اخذ ویزای کار موقت کانادا

همان‌طور که اشاره کردیم، ورک پرمیت کانادا دارای انواع بسیار مختلفی است. طبیعی است که هر کدام از این روش‌ها دارای مراحل و هزینه‌های مختص به خود باشند.

 

به همین دلیل، نمی‌توان هزینه مشخصی را برای اخذ ویزای کار موقت کانادا در نظر گرفت. فاکتورهای متعددی در تعیین هزینه اخذ ویزای کار موقت این کشور دخیل هستند.

 

شما عزیزان می‌توانید با در نظر گرفتن این فاکتورها و هزینه‌های مربوط به آن‌ها، هزینه اخذ این نوع ویزا را به صورت تقریبی مشخص کنید.

 

درصورتی‌که خواهان اطلاع دقیق از هزینه اخذ ویزای کار موقت کانادا هستید، پیشنهاد می‌کنیم که از مشاوره کارشناسان یک مجموعه معتبر و فعال در این حوزه بهره‌مند شوید. از جمله فاکتورهایی که در تعیین هزینه اخذ ویزای کار موقت کانادا دخیل هستند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • نوع ورک پرمیت

 • مدت زمان اعتبار ورک پرمیت

 • شرایط کاری مختص هر نوع ورک پرمیت

 • هزینه‌های مربوط به انگشت‌نگاری

 • و…

 

اما برای بسیاری از متقاضیان این سؤال پیش می‌آید که مدت زمان لازم جهت اخذ ویزای کار موقت کانادا چقدر است؟! در پاسخ به این سؤال باید گفت که مدت زمان اخذ این نوع ویزا در شرایط مختلف، متفاوت خواهد بود.

 

به‌طورکلی می‌توان گفت که مدت زمان اخذ ویزای ورک پرمیت کانادا به عواملی همچون، نوع ورک پرمیت، پرداخت به‌موقع هزینه‌های مربوط به آن، تکمیل بودن مدارک و… بستگی دارد.

 

به صورت میانگین، اخذ ویزای کار موقت کانادا در حدود 9 ماه به طول خواهد انجامید؛ اما توجه داشته باشید که این مدت زمان می‌تواند تحت شرایط مختلفی کم یا زیاد شود.

 

اکسپرتاپ: مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

 

اکسپرتاپ: مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

اکسپرتاپ یکی از بهترین مجموعه‌های فعال در حوزه مهاجرت به کانادا است. این مجموعه تخصصی انواع خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد؛ بنابراین، اگر قصد دریافت ورک پرمیت کانادا را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان این مجموعه ارتباط گرفته و مشاوره‌های لازم را به صورت رایگان دریافت کنید.

 

سپس، می‌توانید از خدمات ورک پرمیت این مجموعه نیز بهره‌مند شده و سرعت قابل‌توجهی به اخذ ویزای کار موقت کانادا ببخشید. کارشناسان اکسپرتاپ نسبت به شرایط و قوانین انواع ورک پرمیت‌های کانادا آگاه هستند.

 

به همین دلیل، می‌توانید با اعتماد بر تخصص اعضای این مجموعه، شانس پیروزی خود را در پرونده مهاجرتی و اخذ ویزای کار موقت کانادا به صورت چشمگیری افزایش دهید.

 

شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورک پرمیت و استفاده از خدمات این مجموعه به وب‌سایت اکسپرتاپ، به نشانی اینترنتی https://expertup.info/، مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 09021109021 تماس بگیرید.