اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پخش انیمیشن تلویزیونی مردی با آلت جنسی دراز ( عکس )

پخش انیمیشن تلویزیونی مردی با آلت جنسی دراز ( عکس )

پخش انیمیشن تلویزیونی مردی با آلت جنسی دراز ( عکس )

 

به گزارش ایران ناز پخش یک انیمیشن تلویزیونی برای کودکان از تلویزیون جنجال ساز شد ! شخصیت اصلی در این انیمیشن یک مرد با آلت تناسلی خیلی بلند است و با آلت تناسلی دراز خود کارهای شگفت انگیزی میکند !

 

در یکی از برنامه های تلویزیونی شبکه تلویزیونی سراسری دانمارک پخش مجموعه انیمیشنی برای کودکان آغاز شده که شخصیت اصلی آن مردی با یک آلت تناسلی بسیار دراز و انعطاف‌پذیر است که از آن برای نجات کودکان از خطر و گرفتن اشیا از آب رودخانه استفاده می‌کند.

 

پخش انیمیشن تلویزیونی مردی با آلت جنسی دراز ( عکس )

 

مجموعه انیمیشن ۱۳ قسمتی جان دیلرمن که هم‌اکنون برای تماشا روی وب‌سایت شبکه تلویزیونی سراسری دانمارک در دسترس است، داستان‌های شخصیتی به همین نام را روایت می‌کند که آلت تناسلی بزرگ و نامعمولش در هر قسمت ماجراهای غیرمنتظره‌ای برایش ایجاد می‌کند.

 

در قسمتی از این انیمیشن آلت دراز جان دیلرمن باعث شکستن گلدان گرانبهایی می‌شود و او باید برای پرداخت خسارت پول جمع کند. در قسمتی دیگر هم جان دیلرمن از آلت تناسلی‌اش برای دزدیدن بستنی در باغ‌وحش استفاده می‌کند، و یک بار هم بر اثر گره خوردن بادکنک‌ها به آلت تناسلی‌اش، همراه بادکنک‌ها به هوا می‌رود.

 

این مجموعه در کل با استقبال خوبی در دانمارک و شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است و بسیاری آن را شیوه‌ای مناسب و طنزآمیز برای آموزش آناتومی انسان به کودکان دانسته‌اند. در توضیح این مجموع روی سایت شبکه تلویزیونی دی‌آر دانمارک هم آمده: “آلت تناسلی دیلرمن او را درگیر موقعیت‌های خجالت‌آوری می‌کند، اما وقتی او تفاوت‌هایش را می‌پذیرد، می‌تواند از آن برای کارهای خوب هم استفاده کند.”

 

اما گروهی هم به این برنامه و پخش آن برای کودکان اعتراض کرده‌اند، از جمله سیاستمدار دانمارکی مورتن مسراشمیت عضو حزب دست راستی مردم که می‌گوید نباید کودکان وادار به تماشای چنین برنامه‌ای شوند. تعداد اندکی از والدین دانمارکی هم صفحه‌ای در فیس‌بوک برای اعتراض به این برنامه ایجاد کرده‌اند.

 

اما سارا سسیل، سخنگوی شبکه دی‌آر دانمارک می‌گوید بسیاری از منتقدان پیش از تماشای این برنامه به آن معترض شده‌اند و اکنون این برنامه در میان کودکان و پدر و مادرهای دانمارکی بسیار هم پرطرفدار است.

 

شبکه تلویزیونی دی‌آر دانمارک قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین شبکه تلویزیونی این کشور است و هزینه‌های آن از محل مالیات مردم تامین می‌شود.

 

پخش انیمیشن تلویزیونی مردی با آلت جنسی دراز ( عکس )