اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

پرونده قتل حمید صفت به کجا رسید ؟

مجموعه : مجله خبری روز
پرونده قتل حمید صفت به کجا رسید ؟

پرونده قتل حمید صفت به کجا رسید ؟

به گزارش ایران ناز وکیل حمید صفت از طی شدن روال قانونی پرونده موکلش خبر داد و گفت: هیچ اتفاق جدیدی در این پرونده رخ نداده و خواهشمندم افراد شایعه سازی نکنند.

 

حسین شاهرخی در گفت و گو با مهر اظهار کرد: چند روزی است که برخی سایت‌های خبری اخبار مختلفی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده حقوقی موکلم حمید صفت منتشر می‌کنند که این اخبار صحت ندارد.

 

وی افزود: همان طور که می‌دانید پرونده حمید صفت در تاریخ ٢٣ / ١٢ / ١٣٩٩ منتهی به صدور حکم قصاص از شعبه ١٠ دادگاه کیفری یک استان تهران شد اما بنا بر مستندات، دلایل و مدارک موجود اعتراض و فرجام خواهی در مهلت مقرر به عمل آمد که رأی دادگاه در دیوان عالی کشور نقض و قتل غیر عمد تشخیص داده شد.

 

وکیل حمید صفت گفت: هنوز هیچ خبر و یا اتفاق جدیدی در این پرونده رخ نداده است و اخباری که در فضای مجازی منتشر می‌شود صحت ندارد.

 

شاهرخی گفت: بدیهی است بعد نقض حکم در دیوان عالی کشور موضوع در شعبه هم عرض تحت رسیدگی قرار خواهد گرفت، پیگیری پرونده همچنان ادامه دارد و ما به اجرای عدالت و کشف حقیقت امیدوار و خوش بین هستیم.

 

وی درخواست کرد: از تمامی هنردوستان و اصحاب رسانه درخواست می‌کنم اخباری که منبع و نقل قول مشخصی ندارند را منتشر نکنند چراکه این اخبار فقط باعث تشویش اذهان عمومی و دل‌نگرانی هواداران، دوستان و آزار و اذیت خانواده موکلم می‌شود.