اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیام عجیب احمدی نژاد به انجلینا جولی (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
پیام عجیب احمدی نژاد به انجلینا جولی (عکس)

پیام عجیب احمدی نژاد به انجلینا جولی (عکس)

 

به گزارش ایران ناز رئیس جمهور سابق ایران به انجلینا جولی پیامی فرستاد و از وی خواست متحد شوند . احمدی‌نژاد خطاب به آنجلینا جولی نوشت: برای اصلاح وضع جهان همه با هم و متحد تلاش خواهیم کرد

 

 محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران توییتی به زبان انگلیسی خطاب به آنجلینا جولی، بازیگر مشهور هالیوود منتشر کرد.

 

پیام عجیب احمدی نژاد به انجلینا جولی (عکس)

 

​احمدی‌ نژاد در توییتر نوشته است: “با صحبت صریح شما درباره وجود تبعیض بنیادین در جهان موافقم. تبعیض، فقر، جنگ و نا امنی محصول مدیریت فعلی است. که بر قدرت طلبی و سلطه جویی استوار است. جامعه انسانی نیازمند احترام، صحبت،همکاری و صداقت است. برای اصلاح وضع جهان همه با هم و متحد تلاش خواهیم کرد”

 

پیام عجیب احمدی نژاد به انجلینا جولی (عکس)

 

چندی پیش آنجلینا جولی درگفتگویی در مجله تایم از تبعیض و بیگانه هراسی در دنیا نوشت و از این گفت که این تبعیض‌ها مخصوصا در دوران کرونا سبب بدتر شدن بحران مهاجران جهان خواهد شد. جولی همچنین گفته بود: “الان زمان نافرمانی برای ایجاد تغییرات بزرگ در دنیاست”

 

احمدی‌نژاد پیش از این به ارتباط با هنرمندان آمریکا علاقه نشان داده بود. توییتر احمدی نژاد پیشتر با نقل قولی از توپاک شکور (رپر آمریکایی)، تسلیت به خاطر قتل نیپسی هاسل (رپر آمریکایی) و تبریک تولد مایکل جکسون (خواننده آمریکایی) تعجب فعالان رسانه‌ای را برانگیخته بود.

 

محمود احمدی نژاد ، رییس جمهور پیشین ایران در توئیتی خطاب به آنجلینا جولی گفت: با صحبت صریح شما درباره وجود تبعیض بنیادین در جهان موافقم. تبعیض ، فقر ، جنگ و نا امنی محصول مدیریت فعلی است که بر قدرت طلبی و سلطه جویی استوار است . جامعه انسانی نیازمند احترام ، صحبت ، همکاری و صداقت است. برای اصلاح وضع جهان همه با هم و متحد تلاش خواهیم کرد.پیام عجیب احمدی نژاد به انجلینا جولی (عکس)