اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیروزی پیرزن 103 ساله سمنانی بر کرونا

مجموعه : مجله خبری روز
پیروزی پیرزن 103 ساله سمنانی بر کرونا

پیروزی پیرزن 103 ساله سمنانی بر کرونا

 

به گزارش ایران ناز مسن ترین فرد مبتلا به کرونا در ایران با 103 سال سن توانست کرونا را شکست بدهد !  رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان خبر داده که یک زن ۱۰۳ ساله که به ⁧ ویروس کرونا⁩ مبتلا شده بود، پس از بهبودی کامل از بیمارستان مرخص شد.

 

‏دکتر نوید دانایی گفت که این زن متولد ۱۲۹۵ و مسن‌ترین بیمار مبتلا به کرونا بود که بهبود یافته و وضعیت عمومی‌اش “کاملا خوب” است.

 

پیروزی پیرزن 103 ساله سمنانی بر کرونا

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: یک خانم ۱۰۳ ساله مبتلا به ویروس کرونا در سمنان بهبود یافت.

 

افزایش مبتلایان به کرونا در ارومیه و خوینوید دانایی گفت: خانم متولد ۱۲۹۵ مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان کوثر سمنان در حدود یک هفته بستری بود که اکنون با بهبودی کامل مرخص شده است.

 

پیروزی پیرزن 103 ساله سمنانی بر کرونا

 

تا ظهر امروز یکهزار و ۱۷۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۶ هزار و ۱۶۹ نفر رسید، این تعداد در استان سمنان با ۳۳ نفر مبتلای جدید در ۲۴ ساعت گذشته به ۵۱۷ نفر افزایش یافت.

 

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در چین و سایر کشورها به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

 

این بیماری، قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده مانند در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی می‌توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.