اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

چرا بهتر است به کلاس های ورزش گروهی برویم؟

چرا بهتر است به کلاس های ورزش گروهی برویم؟

چرا بهتر است به کلاس های ورزش گروهی برویم؟

 

 

آیا تا به حال به این فکر کردید که چرا بهتر است به کلاس های ورزشی که به صورت گروهی اجرا میشوند برویم؟کلاس‌های گروهی، راه خوبی هستند تا برنامه‌ی ورزشی در زندگی‌تان به جریان بیفتد. در کلاس‌های گروهی تناسب اندام ، انواع مختلف روش‌های آموزشی، تجهیزات و تمرینات چالشی به کار گرفته می‌شود.

 

نیازی نیست که یک رقصنده‌ی حرفه‌ای یا متخصص کیک بوکس باشید، تمام آن کلاس‌ها برای بالا بردن ضربان قلب شما و گذراندن اوقاتی خوش برگزار می‌شوند.

 

کلاس‌های گروهی تناسب اندام، مزایای زیادی دارند، از افزایش تحمل شما در تمرینات کاردیو گرفته تا بهبود توده‌های عضلانی و انعطاف‌پذیری بدنتان. در ادامه می‌توانید ۷ مزیت واضح این کلاس‌ها را بخوانید.

 

چرا بهتر است به کلاس های ورزش گروهی برویم؟

 

*بهتر آموزش میبینید

دانستن روش صحیح هر تمرینی، از صدمات احتمالی جلوگیری کرده و نتایج تلاش شما را به حداکثر خواهد رساند. بجای اینکه در استفاده از تجهیزات خاص دچار ترس و تردید شوید، در کلاس‌های گروهی تناسب اندام، روش اجرای صحیح هر تمرین یا استفاده از تجهیزات خاص، به شما آموزش داده خواهد شد.

 

 

*با دیدن همکلاسی هایتان انگیزه میگیرید

رفتن به چنین کلاس‌هایی به همراه یکی از دوستانتان یا ورزش کردن در کنار یک غریبه یک راه عالی است تا خودتان را پر انرژی نگاه دارید.

 

هماهنگ نگاه داشتن خودتان با کلاس، انگیزه‌ای عالی است تا مرزهای شخصی خودتان را در نوردید و به هدفتان نزدیک شوید، مخصوصاً زمانی که مربی کلاس می‌گوید «فقط ۵ بار دیگه»! اگر در میان کلاس باشید، کمی بیشتر خواهید توانست خودتان را تا پایان هر ست تمرینی بکشید.

 

چرا بهتر است به کلاس های ورزش گروهی برویم؟

 

* دوستان جدید پیدا میکنید

در کلاس‌های گروهی تناسب اندام ، فرصت این را خواهید داشت تا با آدم‌های جدیدی آشنا شوید و دوستان جدیدی پیدا کنید. شما اشخاصی را خواهید شناخت که در حالت عادی با آن‌ها ارتباطی پیدا نخواهید کرد، مگر اینکه به چنین کلاس‌هایی ملحق شوید.

 

 

*برنامه که مهم ترین اصل در ورزش هست را رعایت میکنید

کلاس‌های برنامه‌ریزی شده، برای کسانی که پر مشغله هستند و نیازمند برنامه‌ریزی دقیق یا اینکه فقط بسادگی دوست دارند به یک برنامه بچسبند عالی است. اگر می‌دانید که تنها ۱ ساعت برای باشگاه ورزشی زمان دارید، می‌توانید با توجه به کلاسی که می‌خواهید در آن شرکت کنید، زمانتان را برنامه‌ریزی کنید و همچنان یک تمرین ورزشی کامل بدن داشته باشید.

 

 

* کل بدنتان را تمرین میدهید

در اغلب کلاس‌ها، بر روی انواع عضلات بدنتان کار خواهید کرد. اگر شما در میان گروهی باشید، به احتمال خیلی بیشتری تمرین کامل بدن را به پایان رسانده و خودتان را به چالش خواهید کشید.

 

 

*قطعا با انگیزه ای که دارید پیشرفت میکنید در این راه

زمانی که در جمع یک کلاس تناسب اندام ، ورزش می‌کنید، احتمالش خیلی بیشتر است که خودتان را به جلو هل دهید، سخت‌تر تمرین کنید و نهایتا در رسیدن به اندام مورد نظرتان پیشرفت کسب کنید.

 

چرا بهتر است به کلاس های ورزش گروهی برویم؟

 

*سرگرم کننده است و شوق دارید

تمرینات ورزشی تناسب اندام در میان یک گروه، سرگرم کننده است و ذهن شما را از روزمرگی و سختی کار دور خواهد کرد. بیشتر چنین کلاس‌هایی همراه با موسیقی پر انرژی برگزار می‌شوند تا شما را به تحرک و بالا پایین پریدن وادارند.

 

بنابراین چه شما دارای تخصص و تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی تناسب اندام و تمرینات ورزشی باشید، چه به تازگی ورزش را شروع کرده باشید، باید درباره‌ی پیوستن به یک کلاس گروهی تناسب اندام فکر کنید. مزایای ورزش در بین یک گروه باور نکردنیست، و قادر خواهد بود اندام شما را از آنچه که فکر می‌کردید متناسب‌تر کند!