اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟

مجموعه : دانستنی ها
چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟

 

اگر دنبال افزایش فروش خود هستید، تولید محتوای متنی یکی از مهم‌ترین کارها است. اما غیر از تولید محتوا، گوگل هم نقش مهمی در تعیین سرنوشت فروش شما دارد.

 

گوگل به مخاطبان می‌گوید که کدام سایت‌ها و صفحات برای هر موضوعی مفیدترین و مرتبط‌ترین هستند. ما فقط به نتایج گوگل اعتماد نداریم، بلکه به آنها متکی هستیم.

 

با چنین قدرت و نفوذ عظیمی، قرار دادن کسب و کار کوچک شما در صفحه اول گوگل احتمالا غیرواقعی به نظر می‌رسد. با این حال، با انجام کارهای ساده‌ای گوگل می‌تواند که کسب و کارهای کوچک و محلی را به صفحه اول و به صدر نتایج جست و جو برساند.

 

برای آشنایی با روش‌های رسیدن به صفحه اول گوگل، در ادامه این مطلب سودمند همراه ما باشید.

 

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟

 

دید خود نسبت به سایت و تجارتتان را بهبود بخشید

فرض کنید شما مقدار زیادی آجر و ملات دارید. اگر می‌خواستید که کسب و کار خود را بسازید، در کجا آن را می‌ساختید؟ در جاده‌ای آرام و فرعی یا در جاده‌ای شلوغ و پر از رفت و آمد؟ البته که جاده اصلی.

 

با 167 میلیارد جست و جو در ماه، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مانند راه‌اندازی کسب و کار شما در شلوغ‌ترین جاده شهر است. پس از تولید محتوا برای سایت خود غافل نشوید.

 

این تولید محتوا می‌تواند از روش‌های مختلفی مانند ترجمه مقاله، بازنویسی متن‌های موجود در اینترنت، نگارش تجارب شخصی خود و … باشد. به هر حال از تولید محتوا غافل نشوید.

 

هرچه افراد بیشتری سایت شما را ببینند، برند شما بیشتر شناخته می‌شود. هرچه مصرف‌کنندگان بیشتر برند شما را بشناسند، فروش شما نیز افزایش می‌یابد.

 

سرنخ‌های بیشتری در سایت خود قرار دهید

حالا اگر مجبور شوید که بین خیابان اصلی یک شهر پرجمعیت و با افراد متنوع یا شهری با مشتریان ایده‌آل یکی را انتخاب کنید، چه؟

 

برای هر کلمه و موضوعی صفحه اولی در گوگل وجود دارد. هدف شما این است که در صفحه اول پرس و جوهایی قرار بگیرید که مشتریان ایده‌آل شما انجام می‌دهند.

 

پس مخاطب خود را بشناسید و حدس بزنید که درباره چه موضوعاتی جست و جو می‌کنند. سپس برای این موضوعات تولید محتوا کنید.

 

لزوما هم لازم نیست که خودتان تولید محتوا کنید. می‌توانید تولید محتوا سایت خود را به سایت‌هایی که ترجمه تخصصی و تولید محتوا انجام می‌دهند، بسپارید.

 

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟

 

هر چه محتواهای سایت شما افزایش یابد، مشتریان بیشتری با شما آشنا می‌شوند. این افراد بیشترین احتمال را دارند که به مشتری کسب و کار شما تبدیل شوند.

 

تعامل خود با مخاطبان را افزایش دهید

طبق آمارها 81 درصد از خریداران قبل از خرید، تحقیقات آنلاین انجام می‌دهند و گوگل بهترین گزینه برای این کار است.

 

پس شما باید سایتی داشته باشید که تمامی اطلاعاتی که مخاطب باید بداند، در خود جای داده باشد.

 

لوکیشن کسب و کار خود را در نقشه‌های مختلف مانند گوگل مپ و … ثبت کنید. در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، لینکدین و … حساب کاربری فعال داشته باشید.

 

اگر مخاطب در بخش نظرات وبلاگ یا سایت شما سوالی پرسید، حتما پاسخ او را کامل دهید. فراموش نکنید که اکثر مشتری‌ها اگر از شما رفتار مسئولانه‌ای ببیند، احتمالا به مشتری وفادار کسب و کار شما تبدیل می‌شود.

 

از توضیحات متای مناسب و منحصر به فردی برای هر کدام از صفحات سایت خود استفاده کنید. مخاطب حتی قبل از این‌که روی سایت شما کلیک کند، باید با سایت شما آشنا شده باشد. اهمیت متا دیسکریپشن را دست‌کم نگیرید.

 

ترافیک سایت خود را افزایش دهید

هر چه مطالب شما کامل‌تر و دقیق‌تر باشد، احتمالا ترافیک بیشتری را هم به خود اختصاص خواهید داد. پس از تولید محتوای اصولی منطبق با نیازهای مخاطبان خود غافل نشوید.

 

بی‌نهایت سوال وجود دارد که هر روز افراد مختلف از گوگل می‌پرسند. پس شما هم سعی کنید که حتما پاسخ صحیح و مناسب سوال‌های مخاطبان احتمالی خود را در سایت خود پاسخ دهید.

 

مثلا با ترجمه کتاب، مقاله، مطالب سایت‌های خارجی و … سعی کنید که به سوالات احتمالی و روز مخاطبان تجارت خود پاسخ دهید. هر چه فعال‌تر باشید، مخاطبان بیشتری شما را پیدا و دنبال می‌کنند.

 

گوگل یک فاکتور مهم برای ارزیابی و رتبه‌بندی سایت‌ها دارد: هر چه مخاطب زمان بیشتری را در سایت شما بماند، یعنی مطلب شما مفیدتر است و این از دید گوگل ارزشمند است. پس تولید محتوای غیراصولی فایده‌ای ندارد.

 

بودن در صفحه اول گوگل باعث افزایش شدید ترافیک وب سایت شما می‌شود. قرار نگرفتن در صفحه اول گوگل  ضرر بزرگی برای شما است.

 

در واقع، صفحه اول گوگل حداقل 71 درصد از ترافیک وب را به خود اختصاص می‌دهد (برخی از منابع می‌گویند تا 92٪). صفحه دوم گوگل فقط ۶ درصد کلیک‌ها را اختصاص می‌دهند. این کاهش شدید ترافیک وب، نشان‌گر اهمیت صفحه اول گوگل است.

 

منظم تولید محتوا کنید

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مستلزم ایجاد منظم محتوای باکیفیت است. گوگل تشخیص می‌دهد که سایت شما نیازهای جست و جوگران را برآورده می‌سازد یا خیر. این کار زمان می‌برد اما افزایش ترافیک و اعتمادی را که با خود به همراه دارد، ارزشمند و مهم است.

 

پس از تولیدمحتوای اصولی و منظم غافل نشوید. تولیدمحتوای شما باید پاسخ‌گوی نیازهای شما باشد. هم‌چنین فکر نکنید که با روش‌های سئو سیاه امکان رسیدن به موفقیت را دارید.

 

شاید این کار در کوتاه مدت جواب دهد ولی در بلند مدت باعث سقوط شدید سایت شما می‌شود. اگر از ابتدا بر طبق اصول سئو و تولید محتوا پیش روید، پس از مدتی نتایج تلاش‌های خود را خواهید دید.

 

برای تولید محتوای منظم در مورد صنعت و کسب و کارتان، باید آن‌چه را که مخاطبان هدف شما می‌خواهند، بدانید. پس به روز باشید و از تحولات روز در زمینه صنعت خود در سطح ایران و جهان غافل نشوید.

 

مثلا محتواهایی درباره نکات موفقیت در آزمون آیلتس برای سایتی که در زمینه آموزش آیلتس فعالیت دارد، بسیار مناسب است. اما اگر همین سایت به اصول صحیح آشپزی بپردازد، مخاطب متناسب با فعالیت خود را به سایت خود هدایت نمی‌کند و در واقع زحمت‌هایش هدر می‌رود.

 

اعتماد گوگل را جلب کنید

الگوریتم گوگل برای تشخیص محتواهای هرزنامه، مشکوک و کم کیفیت طراحی شده است. هم‌چنین مهندسان گوگل دائما در حال آپدیت این الگوریتم‌ها هستند تا هرگونه باگ احتمالی را شناسایی کنند.

 

اگر دائماً در صفحه اول گوگل ظاهر می‌شوید، بدین معنی است که گوگل شما را به عنوان منبع اطلاعاتی قابل اعتمادی می‌شناسد.

 

مشتریان به کسب و کارهایی که گوگل به آن‌ها اعتماد دارند، اعتماد می‌کنند.

 

مخاطبان خود را پیدا کنید

همان‌طور که در بالا هم ذکر شد، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مستلزم ایجاد محتوای با کیفیت بالا و همیشه سبز است. این نوع محتوا هدیه‌ای است که شما به مخاطبان می‌دهید.

 

از محتواهای خود در کانال‌های مختلف بازاریابی از جمله رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و تبلیغات پولی استفاده کنید تا افراد بیشتری را با سایت خود آشنا کنید.

 

از اهمیت شبکه‌های اجتماعی غافل نشوید. محتواهای سایت خود را در قالب شبکه‌های اجتماعی ببرید تا افرادبیشتری با شما آشنا شوند.

 

به اصول سئو مسلط شوید

سئو نقش مهمی را در رسیدن شما به صفحه اول گوگل ایفا می‌کند. هر چه قدر هم که محتوای خوبی داشته باشید، تا آن محتوا سئو نشده باشد، مخاطب با آن آشنا نخواهد شد.

 

حتما مواردی مانند استفاده از هدینگ‌های مختلف، استفاده از عنوان جالب با طول مناسب، لینک‌دهی داخلی و خارجی و … را رعایت کنید.

 

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟

 

هم‌چنین سایت شما حتما باید مطابق با نسخه موبایل هم باشد. بیشتر از پنجاه درصد از مخطبان از طریق موبایل به جست و جو می‌پردازند. سایت‌هایی که نسخه تلفن همراه دارند، برای گوگل ارزش بیشتری دارند.

 

استفاده از عکس‌ها و ویدئوها در محتواهای خود نقش مهمی در بهبود سئوی سایت شما دارند. البته به هیچ عنوان از عکس‌های موجود در دیگر سایت‌ها استفاده نکنید. بلکه حتما از عکس‌های رایگان (عکس‌‌های با مجوز باز) استفاده کنید.

 

هم‌چنین به هیچ عنوان از محتواهای کپی هم استفاده نکنید. الگوریتم‌های گوگل همه این موارد را به عنوان سرقت تشخیص می‌دهندو در صورت وقوع این ماجرا، سایت شما را به مخاطب نشان نمی‌‌دهند.

 

چگونه تولید محتوا را برون‌سپاری کنیم؟

امروزه مصرف‌کنندگان گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارند و همچنین به تمام اطلاعاتی که برای کشف، بررسی و تصمیم‌گیری در مورد یک تجارت نیاز دارند، دسترسی دارند.

 

آن‌ها برای شروع تحقیقات خود به کجا می‌روند؟ گوگل! قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به شما کمک می‌کند تا فروش خود را به شکل تصاعدی افزایش دهید.

 

اما گاهی تولید محتوا برای سایت‌ها سخت می‌شود. زیرا ممکن است که به اصول نوشتن، ترجمه، تولید محتوا و سئو مسلط نباشند. این‌جور مواقع بهتر است که برون‌سپاری تولید محتوای سایت خود فکر کنید.

 

به هر سایتی برای تولید محتوا نمی‌توان اعتماد کرد. بعضی از تولیدکنندگان محتوا با اصول سئو آشنا نیستند و صرفا محتوایی بی‌کیفیت و بی‌ارزش را تحویل شما می‌دهند. پس حتما باید به پلتفرم‌های معتبر برای تولید محتوای سایت خود اعتماد کنید.

 

تولید محتوا در ترجمیک

یکی از این سایت‌های سفارش تولید محتوای معتبر، سایت ترجمه تخصصی ترجمیک است. ترجمیک با حضور 18 هزار مترجم، ویراستار و نویسنده این تضمین را به شما می‌دهد تا محتوایی با کیفیت را تحویل شما دهد.

 

شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی تماس گرفته و در مورد محتوایی که احتیاج مشاوره دریافت کنید تا پشتیبان‌های ترجمیک شما را راهنمایی کنند.

 

شما این امکان را دارید در هر زمینه‌ای که می‌خواهید، محتوای متنی تولید کنید. در ترجمیک، در هر زمینه‌ای نویسنده متخصص وجود دارد.

 

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در تولید محتوای متنی رعایت کرد، رعایت اصول سئو است. ممکن است خیلی از تولیدکنندگان و نویسندگان سئو را در متن شما رعایت نکنند و محتوایی بی‌کیفیت را تحویل شما دهند.

 

اما نویسندگان ترجمیک در زمینه سئو بسیار با تجربه هستند. شما می‌توانید که با خیالی آسوده تولید محتوای خود را به ترجمیک بسپارید.

 

همان طور که می‌دانید تولید محتوا مانند هر کار دیگری، به یک برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد. اگر می‌خواهید که محتوای خود طبق اصول و روی زمان‌بندی خاصی منتشر کنید، باید استراتژی و تقویم محتوا داشته باشید.

 

اگر در زمان‌بندی و انتخاب موضوع محتوا در زمینه‌ای که می‌خواهید محتوا تولید کنید، دچار مشکل شده‌اید؛ ترجمیک برای شما راه‌حلی در نظر دارد. تیم تولید محتوای ترجمیک، پس از تحلیل بازار، رقبا، شرایط فعلی شرکت و اهداف آن، به تعیین کلمات کلیدی، عناوین و موضوعات مناسب می‌پردازد.

 

ویژگی که ترجمیک را نسبت به سایر رقبایش متمایز می‌کند، گارانتی کیفیت و زمان تحویل است. ترجمیک با ارائه پلن‌های مختلف برای تولید محتوای کسب و کار شما، محتوایی مناسب با بهترین کیفیت را به شما تحویل می‌دهد. برای ثبت سفارش در سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک، کلیک کنید.