وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

کار جالب خواننده معروف برای دور ماندن از دنیای اطراف

کار جالب خواننده معروف برای دور ماندن از دنیای اطراف

کار جالب خواننده معروف برای دور ماندن از دنیای اطراف خود

 

خواننده معروف و سرشناس انگلیسی، اد شیرن – Ed Sheeran تقریبا یک دهه پیش خود را از شر تلفن همراه خلاص کرد و به نظر می آمد که دنبال چیز دیگری باشد.

 

کار جالب اد شیرن - Ed Sheeran خواننده معروف برای دور ماندن از دنیای اطراف خود

 

اد در برنامه ای اعتراف کرد: “از سال 2015 تا به حال گوشی ندارم.” زمانی که میزبان از او خواست تا شماره اش را بدهد اد گفت: “من شماره ای ندارم اما شما می توانید ایمیل من را داشته باشید.”

 

خواننده معروف و سرشناس انگلیسی، اد شیرن - Ed Sheeran

 

اد در دسامبر2015 پس از اینکه متوجه شد تماس های زیادی قبل از رسیدن به شهرت داشته است تصمیم گرفت از شر تلفن خود خلاص شود.

 

او گفت: “فکر می کنم از سن 15 سالگی همین شماره را داشتم و معروف شدم و 10 هزار مخاطب در تلفنم داشتم که فقط مردم تمام مدت پیامک می فرستادند و من دائما با افراد زیادی در تماس بودم. احساس می کنم با تلفن همه از شما انتظار دارند که پاسخ دهید و اگر پاسخ ندهید بی ادب هستید.”

 

دائما با افراد زیادی در تماس بودم ، کار جالب خواننده معروف برای دور ماندن از دنیای اطراف

اد شیرن – Ed Sheeran خواننده معروف انگلیسی

 

اد روشی بهتر برای محدود کردن پیامک ها و تماس ها انجام داد و آن هم تغییر روشش به استفاده از ایمیل بود. او در این باره گفت: “من فقط درحال از دست دادن تعامل واقعی بودم بنابراین از شر تلفنم خلاص شدم.

 

با بهترین دوستم شام خوردیم، صحبت کردیم و یک گپ طولانی زدیم و تمام

 

یک آی پد گرفتم، همه چیز را به ایمیل منتقل کردم که هفته ای یک بار به آنها پاسخ می دهم. من دیروز بعد از برنامه ای با دوستم برای صرف شام رفتیم و آی پدم را در اتاق هتل گذاشتم. با بهترین دوستم شام خوردیم، صحبت کردیم و یک گپ طولانی زدیم و تمام.”

 

با ایمیل انتظار پاسخ فوری را کاهش دهید ، کار جالب اد شیرن - Ed Sheeran خواننده معروف برای دور ماندن از دنیای اطراف

 

اد گفت: “هیچ کس انتظار پاسخ فوری به ایمیل را ندارد. وقتی در واتساپ پیامی تیک می خورد باید پاسخ دهید. بنابراین می توانید با ایمیل انتظار پاسخ فوری را کاهش دهید.”

 

بدون گوشی هوشمند بهترین ایده ها خلق می شوند

 

اد به این نتیجه رسید که بدون گوشی هوشمند بهترین ایده ها خلق می شوند. “وقتی نشسته اید و هیچ کاری انجام نمی دهید آن وقت است که من به یک غزل، ملودی و موسیقی فکر می کنم. هیچ چیز خلاقانه ای از ارتباط مداوم و تمام مدت به وجود نیامده است.”

 

علایق ما به ارتباطات فوری و شیوه زندگی کنونی مبتنی بر تلفن همراه

اد شیرن – Ed Sheeran ترانه سرای سرشناس انگلیسی

 

مطمئنا این شیوه اد بد نیست. این داستان تلنگری به علایق ما به ارتباطات فوری و شیوه زندگی کنونی مبتنی بر تلفن همراه است. ما فکر می کنیم به جای ارسال پیامک بهتر است از ایمیل استفاده کنیم.