اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

کاشی آشپزخانه + 30 مدل جدید چیدمان کاشی آشپزخانه

مجموعه : سبک زندگی
کاشی آشپزخانه + 30 مدل جدید چیدمان کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه + 30 مدل جدید چیدمان کاشی آشپزخانه [مدرن و شیک] با کاشیران

 

کاشی آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است که هم از نظر زیبایی اهمیت فراوان دارد و هم بهداشتی. به دلیل انجام امور پخت و پز در این فضا باید از المان هایی در آشپزخانه استفاده شود که قابلیت نظافت آسان را داشته باشند.

 

به همین دلیل کف و دیوارهای آشپزخانه ها را به وسیله انواع کاشی می پوشانند. چرا که سطح کاشی ها اغلب به صورت صیقلی و صاف هستند و تمیز کردن آن‌ها به راحتی امکان پذیر است.

 

کاشی آشپزخانه + 30 مدل جدید چیدمان کاشی آشپزخانه

 

همچنین در جوامع امروزی در طراحی آشپزخانه از سبک های نوین بهره گیری می شود. به عبارت دیگر می توان گفت که آشپزخانه های فعلی فضای بسته و محدودی ندارند و به صورت کامل از سایر بخش های خانه جدا نمی شوند.

 

به همین علت محیط آشپزخانه از بیرون، دید کاملی دارد و دیزاین و نوع دکوراسیون آن تاثیر قابل توجهی در جلوه گری فضای خانه دارد. لذا در طراحی آن باید به سبک دکوراسیون داخلی توجه شود و از سایر اجزای همخوان با دیگر بخش های منزل برای آشپزخانه استفاده شود.

 

تولیدکنندگان کاشی با در نظر گرفتن کلیه این امور، محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کنند که قادر به پاسخگویی به نیاز جامعه باشند. شما می توانید با مراجعه به بخش محصولات کاشیران، جدیدترین محصولات کاشی آشپزخانه را مشاهده نمایید.

 

سایت کاشی و سرامیک کاشیران 30 مدل جدید چیدمان کاشی آشپزخانه مدرن و شیک را در سایت خود قرار داده است و می توانید به روزترین مدل های کاشی آشپزخانه را در این سایت بیابید و با قیمتی مناسب از این سایت خریداری کنید.

 

کاشی آشپزخانه + 30 مدل جدید چیدمان کاشی آشپزخانه

 

کاشی آشپزخانه

با کمی دقت در آشپزخانه متوجه می شویم که این محیط از لایه های متعددی تشکیل شده است. بیرونی ترین لایه، کابینت ها هستند و در زیر آن‌ها کاشی قرار گرفته است.

 

اغلب اوقات در انتخاب کاشی ها به نوع کابینت های ترند روز توجه می شود. چرا که در غیر این صورت، ناهماهنگی به وجود آمده میان کاشی و کابینت می تواند نا امید کننده باشد.

 

کاشی های آشپزخانه ضد آب هستند، چرا که این محیط به دلیل نوع فعالیت هایی که در آن انجام می شود، نیازمند نظافت و شستشوی زیادی است. اگر کاشی آشپزخانه ضد آب نباشد، رطوبت و نم را به راحتی به سایر بخش های خانه منتقل می کند.

 

تنوع در طرح و رنگ کاشی آشپزخانه به حدی است که افراد را در زمان انتخاب دچار سردرگمی می کند. اینکه برای دیوار آشپزخانه از کاشی هایی با ابعاد بزرگ استفاده شود یا کوچک، سلیقه ای است و هر فرد ممکن است نوع خاصی از کاشی را به سایر محصولات ترجیح دهد.

 

حتی امکان سفارش و خرید کاشی در هر مدلی که می خواهید وجود دارد و متقاضیان در صورت تمایل می توانند ابعاد و طرح دلخواه خود را برای کاشی آشپزخانه سفارش دهند.

 

اما از آنجا که افراد تمایل به پیروی از آخرین متریال ارائه شده به بازار دارند، اغلب مشکلی در این زمینه به وجود نمی آید. صنعت کاشی سازی در سال های اخیر پیشرفت های قابل توجهی داشته است.

 

به همین علت امروزه در بازار محصولاتی را می بینیم که از نظر طرح و رنگ بسیار چشم نواز هستند و استحکام بالایی نیز دارند. از این رو اکثر بازدیدکنندگان به مصرف این محصولات در آشپزخانه خود ترغیب می شوند.

 

کاشی آشپزخانه + 30 مدل جدید چیدمان کاشی آشپزخانه

 

اصول چیدمان کاشی آشپزخانه مدرن و شیک

برای نصب کاشی در آشپزخانه ها اصول واحدی وجود دارد. به عنوان مثال برای نصب کاشی در بخش هایی که به اصطلاح زیر کابینت می رود، از کاشی هایی که به این منظور ساخته شده اند استفاده می شود.

 

این کاشی ها کاملاً ساده و یکنواخت هستند و هزینه زیادی صرف خرید آن‌ها نمی شود. در بخش هایی که بین دو ردیف کابینت قرار می گیرند از نوع مخصوص کاشی استفاده می شود که در بازار معروف به کاشی بین کابینتی هستند.

 

این کاشی ها هم از نظر کیفی و هم از نظر جلو بصری در سطح بالایی قرار دارند. استفاده از کاشی های بین کابینتی است که سبک دکوراسیون آشپزخانه به سمت مدرن و یا کلاسیک تغییر جهت می دهد و با نصب کابینت های همخوان با آن‌ها، دیزاین آشپزخانه تکمیل می گردد.

 

برخی از افراد برای نصب کاشی در مدل هایی که برای قرار گیری گاز و یا سینک خود در نظر گرفته اند، کاشی های منحصر به فردی را انتخاب می کنند که با سایر بخش ها تفاوت دارد.

 

این نوع چیدمان اگر به درستی صورت گیرد، عملکرد آشپزخانه را از نظر کاربردی و زیبایی بسیار بهتر خواهد کرد. به عنوان مثال استفاده از کاشی های شیشه ای در این بخش می تواند علاوه بر زیباسازی محیط کارایی را نیز ارتقا دهد.

 

می توانید مدل جدید سرامیک کف و کاشی آشپزخانه مدرن و شیک را از سایت کاشیران با بالاترین کیفیت و ساخته شده از بهترین متریال ها سفارش دهید و با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.

 

تنوع کاشی آشپزخانه موجود در سایت کاشیران بسیار بالا است و به همین دلیل به راحتی می توانید محصول مدنظر و متناسب با دکوراسیون خود را از این سایت خریداری کنید.