وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

علت کاهش وزن آریانا گرانده – Ariana Grande

علت کاهش وزن آریانا گرانده – Ariana Grande

علت کاهش وزن ناگهانی آریانا گرانده – Ariana Grande

 

یک منبع نزدیک به آریانا گرانده ابراز نگرانی کرده است که او نه تنها صدها هزار فالوور اینستاگرامش را به دلیل رابطه اش با اتان اسلاتر – Ethan Slater از دست داده است بلکه کاهش وزن و لاغری ناگهانی نیز داشته است.

 

علت کاهش وزن ناگهانی آریانا گرانده - Ariana Grande

 

آریانا گرانده خواننده، ترانه‌نویس و بازیگر آمریکایی اخیرا به دلیل تبلیغات پشت سر هم و انتشار آلبومش بسیار تحت فشار بوده است. یک منبع نزدیک به او گفته زمانی که آریانا فشار کاری و استرس دارد فراموش می کند کامل غذا بخورد.

 

طرفداران او در آوریل 2023 به دلیل تغییرات ظاهری این خواننده ابراز نگرانی کردند و باعث شد آریانا در یک ویدئویی در تیک تاک به این گمانه زنی ها اشاره کند.

 

راه های مختلفی برای داشتن ظاهری شیک و زیبا و سالم وجود دارد

 

او در این باره گفت: “راه های مختلفی برای داشتن ظاهری شیک و زیبا و سالم وجود دارد. من شخصا بدن قبلی ام را ناسالم ترین ورژنم در مقایسه با بدن فعلی ام می دانم.”

 

آریانا گفت: “من می خواهم درمورد نگرانی تان درباره اندامم صحبت کنم.”

 

علت کاهش وزن ناگهانی آریانا گرانده - Ariana Grande

 

او با تامل در سالهای اخیر گفت: “من داروهای ضدافسردگی زیادی مصرف می کردم و بد غذا می خوردم و زمانی که از نظر شما سالم به نظر می رسیدم در پایین ترین مرحله زندگی بودم. اما درواقع بدن من سالم نبود. سالم بودن هم متفاوت است.”

 

ویدئوی این ستاره پاپ یک روز پس از آن منتشر شد که او عکسی از خود را با لباس مشکی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود و منجر به نظرات و انتقادات متعددی شده بود.

 

از طرفدارانش خواست که آرام تر درمورد بدن افراد نظر بدهند

 

آریانا در ویدئوی خود از طرفدارانش خواست ” آرام تر درمورد بدن افراد نظر بدهند حتی اگر فکر کنید که نظر خوبی دارید و حسن نیت دارید. شما هرگز نمی دانید که طرف مقابل چه تجربیاتی را گذرانده است. شاید آن شخص درحال کار کردن روی مشکلش باشد یا یک ساز و کاری اندیشیده باشد.”

 

علت کاهش وزن ناگهانی آریانا گرانده - Ariana Grande

 

آریانا همچنین به خاطر رابطه اش با ایتان 31 ساله که شایعه شده بود در اوایل سال 2023 و در بحبوحه جدایی او از همسرش دالتون گومز – Dalton Gomez آغاز شده بود مورد انتقاد قرار گرفت.

 

اما یک منبع گفته که آریانا اخیرا رابطه اش را با اتان اسلاتر؛ همبازی قدیمی اش بعد از جدایی از همسرش لیلی جی – Lily Ji که در جولای 2023 اعلام شد آغاز کرده است.

 

رابطه عاشقانه با اتان اسلاتر - Ethan Slater

 

واکنش شدید به رابطه عاشقانه آریانا و اتان بر استرس او افزوده است.