اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

کرونا رنگ شیر سینه این مادر را سبز کرد ( عکس )

کرونا رنگ شیر سینه این مادر را سبز کرد ( عکس )

کرونا رنگ شیر سینه این مادر را سبز کرد ( عکس )

 

ابتلای مادران شیرده به کرونا میتواند سبب نگرانی شدید آنها برای نوزادانشان شود زیرا نمیدانند به شیردهی نوزاد خود ادامه دهند یا نه. شاید تعجب کنید اگر بگوییم ویروس کرونا در مادران شیرده می تواند موجب تغییر رنگ شیر آنها شود.

 

مادری که تنها چند ماه از زایمانش می‌گذشت،از سبز شدن رنگ شیر خود بعد از ابتلای او و نوزاد دخترش به کرونا خبر داده است. 

 

کرونا رنگ شیر سینه این مادر را سبز کرد ( عکس )

 

آنا کورتز می گوید که شیر او در دوران مبارزه با بیماری کرونا هر روز سایه روشن تری یافته و بعد از اینکه تست کرونای او منفی اعلام شد، رنگ شیر او نیز به حالت طبیعی بازگشته است. یک متخصص کودکان که مشاور شیردهی نیز هست، به این مادر اطمینان داده که شیرش سالم است و مدعی شده که تغییر رنگ شیر می تواند ناشی از واکنش آنتی بادی های طبیعی بدن برای مبارزه با ویروس کرونا و مراقبت از نوزاد بوده باشد.

 

کرونا رنگ شیر سینه این مادر را سبز کرد ( عکس )

 

کارشناسان حدس می زنند که رنگ سبز فسفری شیر این مادر می تواند در اثر رژیم غذایی او باشد اما آنا ۲۳ ساله می گوید که هیچ تغییری در رژیم غذایی او رخ نداده و شیر او همیشه سفید بوده عل رغم اینکه سبزیجات زیادی می خورده است.

 

مادران شیرده اگر کرونا گرفتند به نوزادشان شیر دهند

 

این مادر اهل مونتری، مکزیک در گفتگو با روزنامه میرور گفته است: «من با پزشک دخترم صحبت کردم که مشاور شیردهی نیز هست و او گفت که این حالت طبیعی است وقتی که مادر بیمار می شود یا نوزاد به سرماخوردگی یا ویروس معده مبتلا می شود در این موارد رنگ شیر تغییر کرده و با آنتی بادی ها سازگار می شود. دلیل چنین میزانی از تغییر واضح در این مورد این بود که ویروس بسیار قوی بود. به محض اینکه تست کرونایم مثبت شد به من گفت که به شیر دادن به دخترم ادامه دهم زیرا این بهترین چیز برای اوست، از آنجا که شیر هر چیزی که لازم داشته باشد را به او می دهد و اگر بیمار باشد شیر مادر با آن مبارزه می کند».

 

تغییر رنگ شیر مادر کرونایی طبیعی است 

 

کورتز در ادامه تصریح کرد :«بدن شما می داند که چه می کند و اگر در شیر شما تغییری ایجاد می کند این به دلیل چیزی است که بدن شما نیاز دارد». آنا که معلم زبان انگلیسی است و در رشته روانشناسی تحصیل می کند، در ادامه می گوید: «مادران بسیاری متوجه تغییر رنگ شده اند و با افرادی که شرایط مشابهی دارند صحبت کرده ام. آن ها نیز همین تجربه من را داشتند. بیمار شدند و شیرشان تغییر رنگ داد و به شیر دادن به نوزادشان ادامه دادند».

 

کارشناسان بریتانیایی می گویند که مادران در صورت ابتلا به ویروس کرونا باید به شیر دادن به فرزند خود ادامه دهند زیرا این کار از نوزادان آن ها در برابر ویروس محافظت خواهد کرد. آن ها می گویند، مطالعات نشان داده که ویروس کرونا وارد شیر مادر نمی شود. آنا و دختر چهار ماهه اش میکایلا، همراه با دیگر اعضای خانواده در ماه ژانویه به کرونا مبتلا شدند. میکایلا در ابتدا تب داشته و سرفه می کرد اما در عرض چند روز خوب شد و آنا نیز می گوید عوارضی شبیه سرماخوردگی را حس کرده و حس بویایی و چشایی اش را در این مدت از دست داده بود.

 

کرونا رنگ شیر سینه این مادر را سبز کرد ( عکس )