وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نظر پزشکان درمورد کمر بسیار باریک کیم کارداشیان

نظر پزشکان درمورد کمر بسیار باریک کیم کارداشیان

نظر پزشکان درمورد کمر بسیار باریک کیم کارداشیان

 

شب گذشته مراسم مت گالا برگزار شد و کیم کارداشیان – Kim Kardashian یک لباس مجلسی به تن داشت. لباس او به قدری تنگ بود که به نظر می رسید کیم در یک لحظه دچار مشکل تنفسی می شود.

 

نظر پزشکان درمورد کمر بسیار باریک کیم کارداشیان

 

به نظر می رسید که این هنرمند 43 ساله برای بالا رفتن از پله ها به دلیل محدودیت های لباسش نیاز به کمک گرفتن از شرکت کنندگان داشت.

 

این اولین باری نبود که کیم کارداشیان در مراسم مت گالا یک لباس مجلسی پوشیده بود. در سال 2019 او در مراسم مت گالا لباسی پوشیده بود که بعدا به او گفته بودند نفس کشیدن برایت سخت بود؟

 

کیم درمورد لباس امسالش اظهار نظر نکرده

 

او نیز در جواب گفته بود: “در زندگی ام هرگز چنین دردی را احساس نکرده بودم.”

 

کیم درمورد لباس امسالش اظهار نظر نکرده است اما بسیاری از مردم در نظرات پست اینستاگرام او درمورد ظاهرش نگرانی هایشان را به اشتراک گذاشتند.

 

عکس کیم کارداشیان ، نظر پزشکان درمورد کمر بسیار باریک کیم کارداشیان

 

به عنوان مثال یک نفر نوشته بود: “دختر خودت را کشتی! اندام های داخلی ات را کجا گذاشتی؟” یک نفر دیگر نوشته بود: “تو چطور نفس می کشی؟”

 

کاملا حق دارید که پس از دیدن عکس کیم شما هم سوالاتی داشته باشید. ازجمله اینکه آیا پوشیدن گِن مانند چیزی که کیم پوشیده بی خطر است یا خیر؟ پزشکان می گویند بستگی دارد.

 

از گِن به درستی و برای مدت کوتاهی استفاده شود

 

دکتر جنیفر ویدر متخصص سلامت زنان می گوید: “اگر از گِن به درستی و برای مدت کوتاهی استفاده شود معمولا ایمن است. اما اگر خیلی تنگ باشد یا برای مدت طولانی پوشیده شود می تواند خطراتی برای سلامتی فرد ایجاد کند.”

 

این پزشک متخصص می گوید: “در کوتاه مدت، گن لاغری اگر خیلی سفت بسته شود و نفس کشیدن را سخت کند می تواند ریه ها را منقبض کند.”

 

جنس زبر گِن می تواند روی پوست جا بیندازد ، نظر پزشکان درمورد کمر بسیار باریک کیم کارداشیان

 

همچنین او می گوید: “جنس زبر گِن می تواند روی پوست جا بیندازد و باعث ساییدگی، بثورات و احتمالا عفونت شوند. گِن ها می توانند عضلات شکم را فشرده کنند و هضم صحیح را مختل کنند.”

 

کریستین گروز؛ پزشک متخصص سلامت زنان در بیمارستانی در فلوریدا به این نکته اشاره می کند که اگر یک گِن تنگ بپوشید عملکرد عضوی از بدنتان مختل می شود.

 

گِن تنگ می تواند جریان خون را کاهش دهد

 

این منجر به تنفس ضعیف می شود. نگرانی دیگری که این پزشک به آن اشاره می کند این است که گِن تنگ می تواند اعصاب بدن شما را منقبض کند و باعث احساس سوزن سوزن شود.

 

جسیکا شپرد پزشک متخصص زنان و زایمان در تگزاس می گوید: “چیز دیگری که باید در نظر گرفت این است که گِن تنگ می تواند جریان خون را کاهش دهد و خطراتی مانند مشکلات گوارشی و ضعف عضلانی ایجاد کند.”

 

اما تاثیرات بلندمدت گِن پوشیدن زیاد نیز وجود دارد. طبق گفته پزشکان شواهدی وجود دارد که نشان می دهد استفاده طولانی مدت از گِن می تواند عضلات کف لگن را ضعیف کند زیرا ماهیچه ها فرصت انقباض و رها شدن مناسب را ندارند.

 

پوشیدن گِن های تنگ برای زیبا نشان دادن اندام ، نظر پزشکان درمورد کمر بسیار باریک کیم کارداشیان

 

شپرد می گوید: “وقتی به طور منظم آن را می پوشید گِن قطعا می تواند حرکت طبیعی دیافراگم شما را مختل کند و باعث آسیب به اندام های داخلی شما شود.”

 

اساسا اگر دوست دارید نفس بکشید و اندام های داخلی دارید واقعا نیازی به استفاده از گِن های خیلی تنگ نیست.

 

به گفته پزشکان “به بدن خود لطف کنید و به آن گوش کنید. ممکن است بخواهید به جای پوشیدن گِن های تنگ روی داشتن ناخن های زیبا تمرکز کنید.”