وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

سابقه گروه مسافرتی ویزالند در اخذ ویزای مجارستان؛ 90% ویزا شده‌اند!

سابقه گروه مسافرتی ویزالند در اخذ ویزای مجارستان؛ 90% ویزا شده‌اند!

زمانی که شرایط ویزای یک کشور را بدانید، راه سختی در پیش نخواهید داشت! راه‌های بسیاری برای افزایش شانس اخذ ویزای مجارستان دارید اما باید بدانید که تمامی این راه‌ها شدنی نیست.

 

اقدام از طریق تورهای گروهی، داشتن تاریخچه سفری قابل قبول و تمکن مالی برای تمامی روزهایی که در مجارستان اقامت دارید، شانس شما را برای اخذ ویزا افزایش می‌دهد.

 

اما این همه ماجرا نیست. تورهای گروهی مجارستان، تاریخچه سفری و تمکن مالی هرکدام دارای یک سری قواعد خاص هستند که اگر شما آن‌ها را رعایت نکنید، درخواست ویزای شما با شکست مواجه می‌شود!

 

قبل از هرچیز، به وقت سفارت نیاز دارید!

وقت سفارت مجارستان در ایران، توسط گروه کارگزاری VFSGlobal انجام می‌شود. برای درخواست تعیین وقت سفارت مجارستان، باید درخواست خود را از طریق ایمیل به این گروه کارگزاری ارسال کنید.

 

حدودا یک هفته پس از ارسال درخواست وقت سفارت، می‌توانید به دفتر وی اف اس گلوبال به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان گلستان ۵ (شهید موسوی)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه چهام در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۷ مراجعه کنید.

 

در صورتی که وقت سفارت از پیش تعیین نکرده باشید، مجاز به ورود به این دفتر نمی‌باشید.

 

سابقه گروه مسافرتی ویزالند در اخذ ویزای مجارستان؛ 90% ویزا شده‌اند!

 

شرایط اخذ ویزای مجارستان را حتما باید بدانید!

قبل از اقدام برای اخذ ویزای مجارستان، باید شرایط آن را به طور کامل بدانید. در صورتی که هر یک از شرایط زیر را نداشته باشید، شانس کمی برای اخذ ویزای مجارستان خواهید داشت. شرایط اخذ ویزای مجارستان به شرح زیر می‌باشد:

 

1. تمکن مالی: ایده‌آل ترین تمکن مالی ویزای مجارستان برای هر نفر مبلغی بین 70،000،000 تا 100،000،000 تومان می‌باشد. تمکن مالی ویزای مجارستان باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

 

نکته مهم تمکن مالی ویزای مجارستان این است که تا زمان صدور ویزا، به مبلغ تمکن مالی خود دست نزنید. چرا که ممکن است تمکن مالی شما توسط سفارت استعلام شود و مبلغ واقعی حساب شما با تمکن ارائه شده مغایرت داشته باشد که این عامل باعث ریجکتی شما شود.

 

2. گردش حساب: گردش 3 ماه آخر حساب متقاضی ویزای مجارستان، مهم ترین عامل اعطا و یا عدم اعطای ویزا به ایشان می‌باشد.

 

منظور از گردش حساب، تعداد تراکنشات حساب متقاضی می‌باشد و مبالغ ورودی و خروجی به حساب اهمیت چندانی ندارد. هرچه تعداد تراکنشات حساب شما بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزای مجارستان خواهید داشت.

 

3. اقدام از طریق تورهای گروهی مجارستان با توجه به اینکه کشور مجارستان دارای شرایط پناهندگی می‌باشد و تعداد زیادی از ایرانیان اقدام به پناهندگی کرده‌اند، از شهریور ماه 1397 اخذ ویزای انفرادی مجارستان ممکن نیست و شما فقط باید از طریق تورهای گروهی مجارستان اقدام به اخذ ویزا کنید.

 

سابقه گروه مسافرتی ویزالند در اخذ ویزای مجارستان؛ 90% ویزا شده‌اند!

 

و اما سابقه گروه مسافرتی ویزالند در اخذ ویزای مجارستان

گروه مسافرتی ویزالند مجری تورهای گروهی مجارستان در ایران می‌باشد. در 4 تور گروهی اخیر مجارستان که توسط  ویزالند برگزار شده است، از مجموع 56 نفر مسافر 55 نفر موفق به اخذ ویزای مجارستان شده‌اند.

 

این آمار نشان دهنده این است که ما شرایط اخذ ویزای مجارستان را به خوبی می‌دانیم. همچنین با توجه به سابقه طولانی مدت ما در اخذ ویزای مجارستان، معمولا متقاضیانی که از طرف ما به سفارت مجارستان مراجعه می‌کنند، شانس بیشتری برای اخذ ویزا خواهد داشت و سابقه ما تائید کننده این موضوع می‌باشد!

 

برای اقدام به اخذ ویزای مجارستان از گروه مسافرتی ویزالند می‌توانید با شماره 02633143 تماس بگیرید و یا به سایت Visaland.org مراجعه کنید.