اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

گلشیفته فراهانی و جاسوسی موساد و خیانت به حزب الله (عکس)

گلشیفته فراهانی و جاسوسی موساد و خیانت به حزب الله (عکس)

گلشیفته فراهانی و جاسوسی موساد و خیانت به حزب الله 

 

به گزارش ایران ناز بازیگر مشهور ایرانی در تازه ترین نقش خود ، بازیگر نقش جاسوس موساد خواهد بود . گلشیفته فراهانی در فیلم پناهگاه جاسوس موساد خواهد بود!!!

 

گلشیفته فراهانی در فیلم پناه در نقش همسر خائن رهبر حزب الله ایفای نقش خواهد کرد.خیانت گلشیفته فراهانی به رهبر حزب الله در نقش جاسوس موساد را در این فیلم مشاهده میکنید.

 

جدیدترین فیلم گلشیفته فراهانی با نام «پناه» آماده نمایش شده است. گلشیفته فراهانی در این فیلم در نقش همسر خائن رهبر حزب الله ایفای نقش خواهد کرد. این فیلم محصول مشترک اسرائیل، فرانسه و آلمان است.

 

گلشیفته فراهانی و جاسوسی موساد و خیانت به حزب الله (عکس)

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

 

داستان فیلم درباره نائومی، مامور موساد است که او را در هامبورگ به خانه ی امنی می فرستند تا از دارایی مهمی محافظت کند. این دارایی مونا(گلشیفته فراهانی) است. مونا همسر سابق رهبر حزب الله است. پس از پشت کردن به همسرش و برای رسیدن به زندگی جدیدی در کانادا که قولش را به او داده اند چهره اش را تغییر می دهد و فرار می کند.

 

این فیلم محصول مشترک اسراییل، فرانسه و آلمان می باشد.با توجه به سوژه داستان و اینکه این فیلم محصول کشورهای اسراییل، فرانسه و آلمان می باشد بنظر جز آثار پر حاشیه این بازیگرخواهد بود.

 

این فیلم 9 نوامبر در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.