اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

این چند گیاه خوراکی شهوت را زیاد میکند

این چند گیاه خوراکی شهوت را زیاد میکند

این چند گیاه خوراکی شهوت را زیاد میکند

 

سردمزاجی در روابط جنسی باعث بروز مشکلات بسیاری میشود . سرد مزاجی یعنی تمایل کم یا تحریک پذیری ناچیز در برابر محرکات جنسی که سبب نارضایتی شریک جنسی شما میگردد.اگر شما هم بدنبال راههایی جهت افزایش شهوت خود هستید در این مطلب از ایران ناز با ما همراه باشید .

 

شهوت کم مشکل بسیاری از افراد در روابط زناشویی است که متاسفانه طبق آمارهای اعلام شده بیشترین درصد جدایی و طلاق زوجین روابط سرد و عدم شهوت در رابطه جنسی است . در این بخش از ایران ناز به معرفی برترین گیاهان دارویی برای ازدیاد شهوت می پردازیم .

 

 در زندگی زناشویی ممکن است فشارهای روحی و روانی روی میل جنسی یکی از زوجین تاثیر مستقیمی بگذارد و باعث کاهش قوای جنسی آنها شود و در نتیجه رابطه زناشویی انها را مختل نماید.

 

شما هم حتما تبلیغات اینترنتی و ماهواره ای زیادی را درباره تقویت قوای جنسی دیده اید و تبلیغات گسترده ای برای درمان ناتوانی های جنسی به عمل آورده اند.

 

اما داروها و راهکارهای این تبلیغات بسیار پرهزینه است هرچند که عوارض جانبی و ایجاد حساسیت های زیادی را نیز به همراه خواهند داشت.

 

بهترین گزینه برای درمان بیماری ها و اختلالات همیشه گیاهان دارویی بوده اند که نقش بسیار موثری را در رفع ناتوانی های به همراه داشته اند.

 

گیاهان دارویی زیادی وجود دارند که خواص ویژه ای برای این مشکل دارند اما باید گیاهانی را مصرف نمایید که تاثیر سریعی داشته باشندو همچنین عوارضی نداشته باشند و هچنین برای افراد حساسیت و آلرژی هایی ایجاد نکنند.

 

خواص دارچـیـن در قوای جنسی

 

دارچین پوست درختی بسیار معطر است. دارچین را از زمان های قدیم به عنوان دارو و غذا استفاده می کردند و در حال حاضر از پرمصرف ترین ادویه های معطر جهان است.

 

خواص مهم دارچین شامل آثار ضددرد، ضدمیکروب، ضدتهوع، ضداسهال، ضدهیستامین، کاهش دهنده پرفشاری خون، کاهش دهنده چربی خون، محرک و مقوی معده و چند اثر ارزنده دیگر است.

 

یکی از خواص دارچین به دلیل طبیعت گرم آن، افزایش دهنده شهوت است. دارچین به صورت پودر می تواند به اشکال مختلف مصرف شود.

 

مقدار مصرف معمولی و بدون ضرر آن تا ۴ گرم در روز است و بهتر است در ۲ یا ۳ نوبت مصرف شود. مصرف مقدار زیاد آن باعث بی خوابی و حرکت تند قلب می شود.

 

پودر دارچین را باید در ظروف شیشه ای رنگی یا فلزی نگهداری کرد و در آنها را محکم بست تا رایحه آن از بین نرود. همچنین باید آن را از محل گرم و نور آفتاب حفظ کرد چون باعث کاهش و تخریب رایحه آن شده و از آثار آن کاسته می شود.

 

زنـجبـیـل برای تقویت قوای جنسی

 

زنجبیل یا زنجبیل ریزوم نوعی ریشه گیاهی است که به صورت متورم و گره دار است.

 

زنجبیل به دو شکل تازه و خشک در بازار وجود دارد و گاهی نوع خشک آن را آسیاب و پودر می کنند. زنجفیل طبیعت گرمی دارد و مزه آن تند و سوزاننده است و دارای رایحه ای قوی و خوش بوست.

 

زنجفیل از قدیم به خصوص در نواحی شرقی دنیا به وفور به عنوان معطرکننده غذاها، داروها و به عنوان یک گیاه دارویی مهم استفاده می شده و امروزه یکی از پرمصرف ترین گیاهان دارویی و غذایی است.

 

آثار مهم زنجفیل شامل خاصیت ضدتهوع و استفراغ قوی، ضداکسیدان و ضدسرطان، کاهش دهنده چسبندگی پلاکت ها (رقیق کردن خون)، هضم کننده، محرک و مغذی معده، ضدمیکروب، کاهش دهنده کلسترول، معرق، صفراآور و چند اثر مهم دیگر است.

 

یکی از آثار زنجفیل، افزایش شهوت جنسی است. مصرف زنجفیل، تا روزی ۳ گرم بلامانع است که می توان آن را در ۲ یا ۳ نوبت استفاده کرد.

 

مصرف بیش از حد زنجبیل باعث تحریک مخاط ها می شود و ممکن است به روده و معده آسیب برساند.

 

افرادی که داروهای قلبی و ضدانعقاد خون مصرف می کنند باید با احتیاط از زنجفیل استفاده کنند.

 

به تازگی یک محصول استاندارد و صنعتی به نام قطره «آرومین» از زنجفیل به بازار ارائه شده که در داروخانه ها موجود است و بدون نسخه در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

 

این قطره را می توان روزی ۱ تا ۳ نوبت و هر نوبت ۴۰ قطره در آب یا مایعات دیگر رقیق و مصرف کرد. همچنین می توان آن را در چای یا غذا هم مورد استفاده قرار داد.

 

فـلفـل (سبز یا قرمز) و درمان ناتوانی جنسی

 

فلفل سبز گیاهی است که از میوه های آن استفاده می شود. فلفل قرمز نیز همین گیاه و میوه است که با گذشت زمان و پس از رسیدن کامل فلفل سبز تغییر رنگ می دهد و کم کم قرمز می شود.

 

فلفل از ادویه های تند بسیار پرمصرف دنیاست که نقش مهمی در تغذیه دارد و مخصوصا در قسمت های شرقی جهان مورداستفاده قرار می گیرد.

 

به غیر از مصرف خوراکی، داروهایی نظیر شمع های طبی و پمادهایی از فلفل تهیه می شود که به عنوان ضددردهای اسکلتی مصرف زیادی دارد.

 

معرفی گیاه دارویی مهم ترین آثاری که تاکنون در مورد فلفل مطالعه و به اثبات رسیده است شامل آثار ضددرد، رقیق کننده خون (افرادی که خونشان غلیظ است)، ضدمیکروب، ضدسرطان، آنتی اکسیدان، ضدنفخ و اسپاسم، ضدتب، محرک گردش خون، معرق، محرک و مقوی معده، هضم کننده غذا، اشتهاآور، کاهش دهنده چربی خون و آثار دیگر است.

 

با توجه به طبیعت گرم قابل توجه، فلفل دارای اثر افزایش قوای جنسی است و جزو ادویه های محرک محسوب می شود. مصرف فلفل درحد خوراکی بدون عارضه است و فقط ممکن است بعضی ها به آن حساسیت داشته باشند. مصرف بیش از اندازه فلفل ممکن است باعث التهابات غشای مخاطی روده و معده شود.

 

خواص گیاه پنـج انـگشـت در میل جنسی

 

یک داروی گیاهی که در زنان باعث افزایش شهوت، جلوگیری از بی میلی و سردمزاجی می شود، قطره ویتاگنوس (Vitaxnus) است که به شکل قرص هم ارائه شده است.

 

این دارو از گیاه پنج انگشت (Vitex agnus – castus) تهیه شده و به صورت قطره یا قرص مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو در درمان سردمزاجی زنان از مصرف بالایی برخوردار است.

 

آثار مهم این قرص و قطره شامل آثار رفع اختلالات قاعدگی، رفع اختلال های یائسگی، موثر در کیست های رحم و تخمدان، موثر در فیبروم، جلوگیری از تنبلی تخمدان، موثر در بعضی ناباروری ها، موثر در رفع آکنه و جوش صورت خانم ها و انواع دیگر مشکل های زنان است که مربوط به اختلال های هورمونی است.

 

معرفی گیاه دارویی ویتاگنوس با عمل تنظیم هورمون ها علاوه بر آثار ذکرشده می تواند در بی میلی و سردمزاجی خانم ها موثر باشد. این داروی گیاهی به دو شکل قرص و قطره تهیه شده و دارای آثار یکسانی است.

 

ویتاگنوس در تمام داروخانه های ایران و بدون نسخه به مصرف کنندگان عرضه می شود. اطلاعات لازم در راهنمای همراه دارو ارائه شده است.

 

ماده های دیگری که در افزایش شهوت می توانند موثر باشند شامل: انار، انجیر، پسته، خرما، جوز بویا، کنجد، نخود، نارگیل، برنج، شاهی و خارخسک هستند.