اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

10 اشتباهی که برای برگشتن عشقتان نباید انجام بدهید

مجموعه : سبک زندگی
10 اشتباهی که برای برگشتن عشقتان نباید انجام بدهید

10 اشتباهی که برای برگشتن عشقتان نباید انجام بدهید

 

برای برگشتن به رابطه ای که قبلا بهم خورده است , باید مراقب باشید این 10 اشتباه را انجام ندهید . با ما در ایران ناز همراه باشید .اگر مي‌خواهيد عشق سابقتان را دوباره به رابطه برگردانيد چند نکته مهم برايتان داريم که سعي مي‌کنيم با سرعت هرچه تمام‌تر برايتان بازگو کنيم که زياد وقتتان را نگيرد.

 

10 اشتباهی که برای برگشتن عشقتان نباید انجام بدهید

 

شايد بد نباشد که اول يک چيزي درمورد خودم بگويم. من عادت داشتم که هميشه اشتباهات بزرگي در روابطم مرتکب شوم… وقتي مي‌خواستم يک نفر را به رابطه برگردانم کارهاي افتضاحي مي‌کردم. با گذشت زمان خيلي چيزها ياد گرفتم، موفقيت‌هاي زيادي پيدا کردم و الان سعي مي‌کنم به بقيه دخترها و پسرها هم کمک کنم چطور عشقشان را به رابطه برگرداند.

 

واقعاً اينقدر وقت نداريم که من همه تاريخچه زندگيم را برايتان تعريف کنم. به‌خاطر همين سريع سر اصل مطلب مي‌روم.

 

الان بايد روي يک آمار دقيق و عمده تمرکز کنيم.

 

کساني‌که در غم و اندوه به هم خوردن رابطه‌اي هستند، گرايش خيلي زيادي دارند که دقيقاً برعکس آنچه که بايد بکنند را انجام دهند. به همين خاطر همه تلاشم اين است که قبل از اينکه صدمه جبران‌ناپذيري به رابطه‌تان بزنيد راهنماييتان کنم.

 

در هر فاجعه‌اي، اولين قدم متوقف کردن خونريزي و بعد حل مشکل است.

 

رابطه شما هم از اين امر مستثني نيست. ممکن است رابطه‌تان يک مشکل اساسي داشته باشد که بايد برطرف شود اما بعداً هم مي‌توانيم به آن بپردازيم. الان بايد خونريزي را بند بياوريم.

 

برنامه اين است. مي‌خواهم يک توصيه رک و پوست‌کنده بکنم.

 

اولين کاري که بايد بکنيد اين است که ديگر طوري رفتار نکنيد که انگار عشقتان از نظر بيولوژيکي ديگر هيچ تمايلي به شما ندارد.

 

اين يعني ضعيف، منفعل و بيش ‌از حد حرف‌گوش‌کن هستيد. به دلايل بيولوژيکي و تکاملي که الان نمي توانيم توضيحشان دهيم، زن‌‌ها دنبال مردهاي قوي‌اي هستند که بتوانند از آنها محافظت کنند. و مردها به‌هيچ‌وجه به ز‌ن‌هايي که به آنها اجازه مي‌دهند هرکاري که مي‌خواهند بکنند، احترام نمي‌گذارند (اين يعني از روي عادت مورد خيانت قرار مي‌گيريد).

 

مي‌دانم که خيلي سخت است بعد از به هم خوردن رابطه ظاهرتان را طوري نشان دهيد که قوي هستيد اما اين کار واقعاً حياتي است.

 

براي متوقف کردن آسيب‌ها خيلي سريع با 10 اشتباه شروع مي‌کنيم:

 

10 اشتباهي که به طرفتان ثابت مي‌کند تصميم درستي گرفته است

 

افرادي که صدمه مي‌بينند معمولاً کساني هستند که مي‌گويند نمي‌خواهند بازي کنند. اين خيلي بد است. مسئله اين است که اين بازي انجام مي‌شود چه بدانيد که نوبت شماست يا نه. زن و مردها بطور مداوم همديگر را آزمايش مي‌کنند تا ببينند طرف مقابلشان فرد خوبي براي ادامه دادن رابطه با او است يا نه. اگر نخواهيد بازي کنيد، از همه چيز دور مي‌افتيد. با ترک اين 10 اشتباه به خودتان ثابت خواهيد کرد که ارزشش را داريد.

 

اشتباه 1: بيش ‌از ‌حد مهربان بودن و تصور اينکه اين عمل باعث مي‌شود براي همه مورد خوبي به حساب بياييد
نبايد اينقدر راحت هرچه طرفتان مي‌گويد را گوش دهيد و انتظار داشته باشيد که رابطه‌تان عالي باشد.

 

اينطوري درموردش فکر کنيد. در همه داستان‌هاي خوب يک تضاد يا کشمکش وجود دارد، درست است؟ در فيلم جنگ ستارگان هم آدم‌هاي خوب بودند و هم آدم‌هاي بد. اين تضادهاست که باعث جالب و جذاب شدن مسائل مي‌شود. و يک رابطه بدون تضاد و کشمکش واقعاً خسته‌کننده خواهد شد.

 

خيلي مهربان و خوب بودن يعني خيلي منفعل، بي‌اعتماد به خود، مضطرب و قابل پيش‌بيني هستيد. اين خسته‌کننده است.

 

دوست داريد شعله عشق رابطه‌تان را روشن کنيد؟ يادتان باشد که براي روشن کردن شعله آتش، اصطکاک لازم است. پس روي حرف خودتان بايستيد.

 

اشتباه 2: اينکه بخواهيد با دليل و منطق طرفتان را وادار کنيد به رابطه برگردد

 

نمي‌توانيد با بحث منطقي رابطه‌تان را از نو بسازيد. شايد بتوانيد براي خودتان دليل و منطق بياوريد اما براي طرف مقابلتان نمي‌توانيد.

 

نمي‌توانيد يک نفر را قانع کنيد دوستتان بدارد يا بخواهد که با شما باشد. احساسات به آن طريق عمل نمي‌کنند.

 

قلب انسان‌ها واکنشي است نه منطقي. پس به‌جاي اينکه با بحث منطقي طرفتان را برگردانيد، کارهاي ديگري هست که مي‌توانيد انجام دهيد تا قلب او واکنش دهد.

 

اشتباه 3: عجز و لابه کردن

 

اميدوارم که شما اينطوري نباشيد…

 

خيلي‌ها براي نگه داشتن طرفشان دست به عجز و لابه مي‌زنند، “خواهش مي‌کنم نرو، هرکاري که بخواهي برايت مي‌کنم…”

 

به هيچ‌ وجه اينکار را نکنيد! اين هيچ شباهتي به يک رابطه عاشقانه ندارد. شايد براي چند وقت طرف مقابل با شما بماند اما همه احترامتان را پيش او از دست خواهيد داد.

 

اين يعني به محض اينکه يک نفر بهتر سر راه طرفتان قرار بگيرد، شما را ترک مي‌کند. هيچ‌وقت براي برگرداندن او التماس نکنيد.

 

اشتباه 4: بمباران کردن طرفتان با گل و هديه

 

تابحال شنيده‌ايد، “عشق من را نمي‌توني بخري!”

 

شايد وقتش شده خوب به اين حرف گوش کنيد. گل و هديه براي تشکر يا ابراز عشق هستند، براي شما جذابيت نمي‌خرند.

 

درواقع، حتي مي تواند تنفرآور هم باشد. اينکار به طرفتان مي‌گويد که فکر مي‌کنيد به اندازه کافي خوب نيستيد که روي خوبي‌هاي خودتان تکيه کنيد. به همين خاطر براي پوشاندن اشکالات خودتان براي او هديه مي‌خريد. هيچ‌وقت اينکار نکنيد، هيچ‌وقت!

 

اشتباه 5: هر 5 دقيقه يکبار بگوييد “دوستت دارم”

 

افتادن در دام اين اشتباه خيلي ساده است، اينکه بخواهيد تند تند به طرفتان بگوييد که چقدر برايتان ارزش دارد و چقدر دوستش داريد. خيلي‌وقت‌ها به اشتباه فکر مي‌کنند که هروقت طرف مقابل بفهمد که چقدر دوستش داريد، کم‌کم از شما دور مي‌شود. اين اشتباه است! دليل دور شدن وي اين نيست.

 

خسته کردن طرفتان با دوستت دارم‌ها چندان کار رمانتيکي نيست. و باوجود آنچه تصور مي‌کنيد، اينکه بگوييد، “من واقعاً واقعاً دوستت دارم” چيزي نيست که او دوست دارد بشنود.

 

احساسات قوي شما ممکن است تنها چيزي باشد که طرفتان را از شما دور کرده است، چون نشان مي‌دهد که گداي عشق و محبت هستيد.

 

اشتباه 6: تفاوت‌هاي جنسي را فراموش نکنيد

 

خيلي وقت‌ها افراد نمي‌توانند نظر جنس‌مخالفشان را به خود جلب کنند چون کارهايي مي‌کنند و طوري رفتار مي‌کنند که نظر خودشان و هم ‌جنسانشان را جلب مي‌کند.

 

منظورم اين نيست که شما همجنس‌باز هستيد يا اينطور رفتار مي‌کنيد.

 

منظورم اين است که مردها و زن‌ها به چيزهاي مختلفي جذب مي‌شوند. نمي‌توانيد از چيزهايي که براي خودتان جذاب است براي جلب توجه جنس مخالف استفاده کنيد.

 

مثلاً مردها بيشتر جذب ظاهر زن‌ها مي‌شوند درحاليکه براي زن‌ها بيشتر شخصيت مردها مهم است.

 

اين به آن معني نيست که مردها نبايد به ظاهرشان برسند يا زن‌ها نبايد سعي کنند آدم‌هاي خوبي باشند. معني آن اين است که بايد تلاشتان را بکنيد که روي چيزهايي که براي طرف‌مقابلتان جذاب است بيشتر کار کنيد.

 

اشتباه 7: همه قدرت را به طرفتان بدهيد

 

طوري رفتار نکنيد که اگر طرفتان شما را ترک مي‌کند انگار زندگيتان به پايان رسيده است. اينکار همه قدرت را به او مي‌دهد و باعث مي‌شود شما يک بدبخت بيچاره به‌نظر برسيد که هرکس مي‌تواند راحت دور بيندازدتان. اين چيز جالبي نيست و فقط تازماني ادامه پيدا مي‌کند که يک فرد جديد از راه برسد. اگر مي‌خواهيد طرفتان را برگردانيد بايد احترام خودتان را نگه داريد.

 

اگر مي‌ترسيد که احترامتان را نزد او از دست داده باشيد، ناراحت نباشيد، مي‌توانيد آن احترام را دوباره برگردانيد.

 

اشتباه 8: دام ظاهر و پول

 

فرهنگ ما طوري است که همه تصور مي‌کنند ظاهر و پول براي همه در درجه اول اهميت قرار دارد. اما واقعيت امر اين است که مردم ما اينقدر کوته‌بين نيستند. مخصوصاً وقتي رابطه‌اي نزديک با طرف مقابل داشته باشيد.

 

ظاهر و پول نمي‌توانند پايه و اساس يک رابطه پايدار را بسازند. اين‌ها فقط مثل پرده خانه مي‌مانند که بعد از يک مدت کهنه شده و دل صاحبخانه را مي‌زند.

 

بعضي‌ها اشتباه کرده و مي‌گويند، “فوقش اينقدر پول از دست مي‌دهم اما باز او را به‌دست مي‌آورم.”

 

نه! بايد وارد عمل شويد. با کنار گذاشتن 10 اشتباهي که عنوان مي‌کنيم و بعد به‌کار بستن نکاتي که در قسمت تکاليف مي‌گوييم، براي برگرداندن عشقتان اقدام کنيد.

 

اشتباه 9: درک اشتباه نشانه‌ها

 

وقتي طرف‌مقابلتان مي‌خواهد براي اصلاح اوضاع به شما فرصتي بدهد، يک نشانه‌ وجود دارد. اما بايد اين نشانه‌ها را درست درک کنيد تا دچار اشتباه نشده و به‌موقع و طوريکه آنها دوست دارند به آن نشانه‌ها واکنش دهيد.

 

اين مورد کمي سخت مي‌شود. اما مي‌توانيد درمورد رفتارهاي انساني مطالعه کنيد، مخصوصاً درمورد ديناميک‌هاي مرد و زن و روابط عاشقانه.

 

وقتي اطلاعاتتان در اين زمينه زياد شد، آنوقت مي‌توانيد با نشان دادن علامت‌هاي خاص خودتان، شروع به تاثيرگذاري و گرفتن کنترل هر رابطه‌اي کنيد.

 

اشتباه 10: کمک نگرفتن

 

خيلي‌ها با اشتباهات مختلفي که پشت‌سرهم مرتکب مي‌شوند، رابطه‌شان به‌طور دردناکي به‌هم مي‌خورد. در اينگوه مواقع اکثر افراد نمي‌دانند چه بايد بکنند. اما براي به‌دست‌آوردن و برگرداندن دوباره طرفتان يک راه درست و يک راه اشتباه وجود دارد.

 

ممکن است موجب ناراحتي بعضي شود اما اگر وقت بگذاريد و کمي درمورد روان‌شناسي و نيازها و اميال پايه‌اي انسان مطالعه کنيد، مي‌‌توانيد کنترل از دست رفته رابطه را برگردانده و دوباره دل طرفتان را به دست آوريد.

 

اما بايد تلاش کنيد و اين يعني کمک بگيريد. شما با خواندن اين 10 اشتباه قدم اول را برداشته‌ايد، الان دير وقتش است که سراغ تکاليفتان برويد.همين الان دست از همه اين اشتباهات برداشته و جلوي صدمه بيشتر را بگيريد…

 

10 اشتباهی که برای برگشتن عشقتان نباید انجام بدهید