وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

20 هزار نفر در این منطقه بسیار عجیب ناپدید شدند!

20 هزار نفر در این منطقه بسیار عجیب ناپدید شدند!

منطقه ای که در آن 20 هزار نفر ناپدید شدند

 

احتمالا همه درباره مثلث برمودا – Bermuda Triangle شنیده اید، منطقه ای اسرار آمیز که در آن اتفاقاتی عجیب مانند ناپدید شدن هواپیما، کشتی و غیره اتفاق می افتد که توضیح آنها کمی دشوار است.

 

20 هزار نفر در این منطقه بسیار عجیب ناپدید شدند!

 

اما تعداد کمی از مردم می دانند که در شمال غربی برمودا منطقه بزرگ و بسیار زیبایی به نام آلاسکا – Alaska وجود دارد که اسرار بسیاری را در خود پنهان می کند.

 

در این منطقه هواپیماها، کوهنوردان محلی و گردشگران زیادی جان باختند

 

تخمین زده می شود که بیش از 50 سال در آلاسکا، در مثلث بین شهرهای آمریکایی بارو، آنکوریج و جونو بیش از بیست هزار نفر ناپدید شده اند. برخی از مردم این منطقه را مثلث برمودای آلاسکا می نامند.

 

هواپیما به طور ناگهانی از رادار ناپدید شد

مردم در اکتبر 1972 متوجه علائمی شدند. سپس یک هواپیمای مسافربری کوچک که از آنکوریج به سمت جونو پرواز می کرد ناگهان از رادار ناپدید شد و دیگر هرگز ظاهر نشد.

 

پس از مدت کوتاهی مشخص شد که هیل باگز عضو مجلس نمایندگان آمریکا و همکارانش در هواپیمای سسنا 310 حضور داشتند.

 

هواپیما به طور ناگهانی از رادار ناپدید شد ، 20 هزار نفر در این منطقه بسیار عجیب ناپدید شدند!

 

جستجویی در سراسر کشور اعلام شد. این بزرگترین اقدام در نوع خود در تاریخ ایالات متحده بود. با وجود دخالت تقریبا صد هواپیما و اکتشاف منطقه ای بیش از دو برابر لهستان، لاشه هواپیما پیدا نشد.

 

تئوری توطئه کم کم در کشور گسترش یافت. باگز قصد بررسی مرگ رئیس جمهور جان کندی را داشت.

 

توطئه گران بر این باور بودند که باگز دانشی دارد که می تواند برای مقامات خطرناک باشد. به همین دلیل است که او در یک سقوط ساختگی هواپیما حذف شد.

 

موارد مشابه دیگری هم در این منطقه وجود داشت. هواپیماها، کوهنوردان محلی و گردشگران جان باختند. میزان مرگ و میر در این منطقه دو برابر میانگین کشوری بود.

 

فرضیه های ماوراء الطبیعه

 

حرکات نامنظم و تابش نورهای عجیب و غریب

 

گزارشی در سال 1986 توسط اداره هوانوردی فدرال اعلام کرد که سه پدیده هوایی ناشناس در بالای این قسمت از آلاسکا مشاهده شد. حرکات نامنظم و تابش نورهای عجیب و غریب دیده می شد.

 

از سوی دیگر، حدس زده می شد که گرداب های انرژی قدرتمندی در مثلث آلاسکا وجود دارد. این فرضیه باید تایید شود.

 

20 هزار نفر در این منطقه بسیار عجیب ناپدید شدند ، منطقه بزرگ و بسیار زیبایی به نام آلاسکا - Alaska

 

برخی از مردم به قبایل محلی و اعتقادات آنها به موجودی هیولا شکل اشاره کردند که قرار بود مردم را بدزدد.

 

محققان به دنبال ارتباط بین ناپدید شدن های متعدد از جمله ناپدید شدن هواپیما با دلایل علمی هستند. به گفته آنها جغرافیای منطقه مسئول رمز و راز مثلث آلاسکا است.

 

نکته اول اینکه آلاسکا بیش از دو برابر ایالت تگزاس و پنج برابر وسعت لهستان است. همچنین منطقه ای بسیار کم جمعیت است. براساس رتبه بندی سال 2021، 730.000 نفر در آنجا زندگی می کنند.

 

منطقه بزرگ و بسیار زیبایی آلاسکا - Alaska پوشیده از جنگل های انبوه است و کوه های مرتفع زیادی دارد

 

این منطقه پوشیده از جنگل های انبوه است، کوه های مرتفع زیادی دارد و شکاف عمیق زیادی در بین آنها وجود دارد. هر کسی که وارد این منطقه بکر شود خودش تنهاست.

 

همچنین شرایط آب و هوایی سختی در آنجا وجود دارد. بارش شدید برف در عرض چند دقیقه  مسیرها را پاک می کند که می تواند لاشه هواپیما را در عرض چند ساعت بپوشاند.

 

باوجود این هنوز هم طرفداران تئوری توطئه وجود دارد.