اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

3 ماسک خانگی عالی برای چاق شدن صورت

3 ماسک خانگی عالی برای چاق شدن صورت

3 ماسک خانگی عالی برای چاق شدن صورت

 

صورتتون لاغره؟دنبال راهکار های مختلف میگردید برای پر تر شدن صورتتون؟پیشنهاد میدم تا انتهای این مطلب در ایران ناز با ما همراه باشید.

 

لاغری صورت زیبایی شما را می‌تواند تحت تاثیر قرار دهد. استفاده از ماسک چاق کننده صورت خانگی می‌تواند تا حدی این مشکل را برطرف کند و باعث باز شدن صورت شما شود. اگر به دنبال روش‌های پزشکی مثل تزریق ژل و تزریق چربی نیستید این ماسک‌های چاق کننده صورت را حتما امتحان کنید.

 

این ماسک‌های صورت خانگی با موادی که به راحتی در دسترس هستند را می‌توانید به عنوان روش‌هایی طبیعی و سالم برای چاق کردن صورت استفاده کنید.

-ماسک جوانه گندم

 

3 ماسک خانگی عالی برای چاق شدن صورت

 

ویتامین E و B موجود در جوانه گندم باعث آبرسانی و افزایش آب میان بافتی شده و در نتیجه به چاقی صورت منجر می‌شوند. همچنین جوانه گندم با داشتن پروتئین‌هایی که در خود دارد، گزینه‌ای عالی برای افزایش حجم ماهیچه‌ها است.

 

از طرفی خاصیت آنتی اکسیدانی جوانه گندم باعث رفع چین و چروک پوست و جمع شدن آن شده و این عوامل باعث می‌شوند صورتی چاق داشته باشید.

 

پودر جوانه گندم را با ماست تازه ترکیب کنید تا زمانی که یک خمیر از آن به دست می‌آید. این ماسک را روی پوست صورت خود قرار دهید. اجازه بدهید ۵ الی ۱۰ دقیقه ماسک بر روی پوست بماند. پس از پاک کردن اضافات ماسک، باقی مانده آن را به کمک ماساژ دادن، جذب پوست نمایید.

 

همچنین می‌توانید یک قاشق غذاخوری پودر جوانه گندم را با نصف موز که کاملا له شده باشد و دو قاشق چای خوری روغن زیتون مخلوط کرده و به مدت ۳۰ دقیقه بر روی پوست گذاشته و سپس با آب گرم بشویید.

 

-ماسک تخم رازیانه

 

3 ماسک خانگی عالی برای چاق شدن صورت

 

دانه‌های رازیانه را پودر کرده یک قاشق مرباخوری از این پودر را در نصف لیوان آب جوش به مدت یک ساعت گذاشته سپس دم کنید.

 

دم کرده رازیانه را صاف کنید و با کمی عسل و یک قاشق غذاخوری ماست شیرین مخلوط کرده و به مدت ۲۰ دقیقه این مخلوط را روی صورت قرار دهید.

 

همچنین می‌توانید روغن رازیانه را با مقدار مساوی دارچین و دارالفلفل مخلوط کنید و بر روی پوست ماساژ دهید. این ماسک چاق کننده صورت خانم‌ها است.

 

-ماسک بذر شنبلیله

 

3 ماسک خانگی عالی برای چاق شدن صورت

 

ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان‌های موجود در بذر شنبلیله می‌توانند موجب سفتی در گونه‌ها و عضلات صورت شوند. برای درست کردن ماسک چاق کننده صورت با تخم شنبلیله می‌توانید مقداری بذر شنبلیله را یک شب در آب بخیسانید و سپس آن را بر روی پوست صورت خود قرار دهید و بعد از خشک شدن با آب بشویید.

 

همچنین می‌توانید تخم شنبلیه را پودر کنید، سپس یک قاشق غذاخوری از پودر آن را با مقداری آب ترکیب کنید، تا خمیر شود. این ماسک را ابتدا به مدت ۱ الی ۲ دقیقه روی پوستتان ماساژ دهید.

 

سپس ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر کنید تا خشک شود و با آب ولرم بشویید. انجام اینکار ۲ تا ۳ بار در روز باعث چاق شدن سریع صورت می‌شود.

 

امیدوارم این مقاله مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.