اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

6 دلیل اساسی برای اینکه از حذف موهای زائدتان منصرف شوید

6 دلیل اساسی برای اینکه از حذف موهای زائدتان منصرف شوید

6 دلیل اساسی برای اینکه از حذف موهای زائدتان منصرف شوید

 

 

از بین بردن موهای زائد بدن مساله ای است که همه ی ما با آن سر و کار داریم. برای انجام این کار چندین روش وجود دارد – اصطلاح، واکس، کندن مو یا استفاده از لیزر.

 

از هر کدام از این روش ها که استفاده می کنید، در اینجا به چند نکته اشاره می کنیم که می تواند روند انجام کار را آسان تر نماید:

 

 

* تعداد تیغه ها را مد نظر قرار دهید

اگر فردی هستید که به کرات پوست خود را اصلاح می کنید، ممکن است در پوستتان احساس خشکی کنید. بنابراین در هنگام انتخاب تیغه اصلاح، تعداد تیغه ها را مد نظر قرار دهید.

 

تیغ های اصلاح ۳ تیغه را انتخاب کنید زیرا ۵ تیغه ها می توانند زیر پوست را اصلاح کنند که این عمل در خانم هایی که پوست های حساسی دارند می تواند باعث ایجاد موهای درون روئیده یا سوزش بر اثر استفاده از تیغ اصلاح شود.

 

 

* از نوع درست وکس استفاده کنید

در صورتی که می خواهید خودتان عمل واکس را انجام دهید، بهتر است مراقب باشید! انواع مختلفی از واکس در بازار موجود است.

 

اگر بخواهید محصول جدیدی را امتحان کنید، لازم نیست که آن محصول با نوع پوست شما همخوانی داشته باشد. قبل از خرید واکسی که نوع و یا بوی خاصی دارد، از یک فرد متخصص و حرفه ای در این زمینه مشاوره بگیرید.

 

 

*روزانه پوست خود را رویه سایی کنید

ممکن است به این نکته توجه کرده باشید که گاهی به دلیل اصلاح یا واکس کردن، تورم یا برآمدگی هایی در پوستتان ایجاد می شود.

 

جلوگیری از ایجاد چنین تورم هایی کار سختی نیست. هر شب قبل از خواب و با استفاده از یک برس یا سمبه ی مخصوص پوست، پوست خود را رویه سایی کنید. مطمئناً تفاوت را احساس خواهید کرد و تورم و برآمدگی ها نیز کمتر خواهند شد.

 

6 دلیل اساسی برای اینکه از حذف موهای زائدتان منصرف شوید

 

* از محصولات مناسب استفاده کنید

در صورتی که می خواهید موهای زائد را از طریق واکس از بین ببرید، پیش از استفاده از واکس، از محصولات مناسب و با کیفیت خوب استفاده کنید. ۱۰ دقیقه قبل از شروع عمل واکس، از پودر بچه استفاده کنید. پودر بچه رطوبت را جذب می کند و موجب می شود عمل واکس راحت تر انجام شود.

 

 

*عمل واکس را چندین و چند بار انجام ندهید

در صورتیکه پوست خود را واکس کرده اید و موهای زائد به کلی حذف نشده اند، آن قسمت را چندین و چند بار واکس نکنید. در صورت انجام چنین کاری، پوست شما تحریک شده و احتمال ایجاد موهای درون روئیده بیشتر می شود.

 

 

* از دستورالعمل پیروی کنید

در صورتیکه ترجیح می دهید از کرم های دفع موهای زائد استفاده کنید، طبق دستورالعمل نوشته شده روی جعبه ی آنها عمل کنید.

 

استفاده از این کرم ها به دلیل آنکه درد کمتری ایجاد می کنند خوب است، اما در صورتیکه دقت لازم را به خرج ندهید ممکن است آلرژی زا باشند. نگذارید این کرم ها به مدت طولانی روی پوستتان باقی بمانند.