عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

افزایش میانگین سن اعتیاد در كشور

مجموعه : دانستنی ها

افزایش میانگین سن اعتیاد در كشور
 

جام جم آنلاین: طه طاهری جانشین دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از بالا رفتن میانگین سن اعتیاد در کشور از 31 سال به 5/32 سال خبر داد.

به گزارش مهر ، جانشین دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در نشست مشترک معاونان و دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانها با اعلام این مطلب افزود: ایجاد مراکز درمانی مجاز ترک اعتیاد ، انجام آزمایش اعتیاد قبل از ازدواج و انجام تست اعتیاد قبل از صدور گواهینامه رانندگی از عوامل موثر در افزایش میانگین سنی اعتیاد در کشور محسوب می شود.

وی با یادآوری پنجم تیر ماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر یکی از برنامه های تدارک دیده شده برای این روز را برگزاری برنامه همایش های استانی برای بحث و بررسی پیرامون معضل مواد مخدر اعلام کرد و گفت: در این روز از تمامی دست اندر کاران و فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر تجلیل به عمل خواهد آمد.

جانشین دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر یکی دیگر از برنامه های این ستاد را برپایی نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر در آبان ماه سالجاری عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه که به مدت 10 روز برگزار می شود تمامی سازمانهای مرتبط با حوزه مبارزه با مواد مخدر همچون وزارت بهداشت، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی و NGO ها و دیگر دستگاههای عضو حضور دارند و عملکرد سازمانی خود را به نمایش می گذارند.

طاهری هدف از برپایی این نمایشگاه را مسئول سازی سازمانها، آموزش و آگاه بخشی به خانواده ها و ارتقای دانش و آگاهی آنها در زمینه پیشگیری از اعتیاد در سطح محلات، مدارس، محیط های کاری و دانشگاه ها برای مبارزه با این معضل شوم برشمرد.

 

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت