عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

گرانترین چای کیلویی 140 میلیون تومان (عمرا بنوشید)

گرانترین چای کیلویی 140 میلیون تومان (عمرا بنوشید)
یک نوع جدید از چای به بازار معرفی شده که شاید به زودی مورد توجه دوستداران چای در سراسر دنیا قرار بگیرد. به گزارش ایران ناز این چای گرانقیمت که گفته میشود هر کیلوی آن ۶۹۰۰۰ دلار است را می‌توان به عنوان گرانترین چای دنیا شناخت. اما چه چیز سبب شده است تا این چای چنین قیمتی داشته باشد.
 
شاید اگر از محتویات این چای باخبر شوید کاملا متعجب خواهید شد چون این چای از مدفوع پاندا تهیه می‌شود و به عنوان گرانترین چای در دنیا شناخته می‌شود. یک پروفسور چینی روشی را یافته است که می‌تواند با استفاده از مدفوع پاندا نوع چای بسیار خوش عطر و خوش طعم درست کند که به نظر می‌رسد مود توجه ذائقه همه چایخوران از سراسر دنیا قرار خواهد گرفت.
هم اکنون این دانشمند ومحقق چینی ۵ تن مدفوع پاندا جمع آوری کرده تا از آنها برای ساخت چای گران قیمت استفاده کند.بر طبق گفته‌ها خرس‌های پاندا که گیاه خوار هستند و عمدتا از گیاه بامبو تغذیه می‌کنند در حین فرایند گوارش تنها ۳۰ درصد از چیزی که می‌خورند را هضم میکنند و ۷۰ درصد از چیزی که می‌خورند را دفع می‌کنند.
ولی به جهت اتفاقاتی که در معده آنها روی بامبوهایی که خورده اند اتفاق می‌افتد مدفوع آنها به منبعی غنی از مواد معدنی و انواع فیبر که برای درمان انواع سرطان موثر است تبدیل می‌گردد.
X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت