اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

حمله کردن دزدان به اداره پست با شمشیر! (+عکس)

حمله کردن دزدان به اداره پست با شمشیر! (+عکس)
به گزارش ایران ناز دو دزد مسلح با در دست داشتن کارد‌های بلندی به اداره پست اولدهام منچستر هجوم بردند و پس از سرقت پول‌‌ها و اشیاء گرانبها فرار کردند. براساس گزارش پلیس، این دو دزد مسلح به کارد‌های بلندی همچون شمشیر بودند که کارمندان اداره پست اولدهام را تهدید به مرگ کردند و پس از ضرب و شتم آنها و سرقت پول‌‌ها گریختند.

پلیس تصاویر این مردان سیاهپوش را هنگام سرقت منتشر کرده تا شاید بتواند با کمک مردم ردی از این دو مهاجم مسلح پیدا کند. مسئول اداره پست در بازجویی‌‌های پلیس عنوان کرده است که این دو دزد تمامی اشیاء با ارزش و پول‌‌های نقد را دزدیده‌اند و کارکنان پست نتوانسته‌اند در مقابلشان مقاومت کنند وگرنه کشته میشدند.

 
حمله کردن دزدان به اداره پست با شمشیر! (+عکس)
تصاویر گرفته شده به‌وسیله دوربین‌‌های مداربسته نشان می‌دهد که چگونه یکی از دزدان چاقوی بزرگ خود را به سمت مسئول اداره گرفته و دزد دیگر یکی از کارمندان را نقش بر زمین کرده است. به گفته شاهدان حادثه، دزدان پس از خروج از اداره پست با یک اتومبیل فورد فرار کرده‌اند.
 
کارآگاه پلیس امیلی پالمر از اولدهام گفت: دزدی به شکلی خشن انجام شده و کارکنان اداره پست از لحاظ روانی تحت فشار زیادی قرار گرفته‌اند. بازبینی مجدد فیلم‌‌ها و لباس‌‌های دزدان حتماً ما را در رسیدن به هدف‌مان کمک خواهد کرد و با انتشار تصاویر از مردم هم خواسته‌ایم تا در شناسایی دزدان به ما کمک کنند.