عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

ابعادی جدید از تجاوز مجری شبکه BBC به 300 کودک!

مجموعه : مجله خبری روز
ابعادی جدید از تجاوز مجری شبکه BBC به 300 کودک!
مردی که رسوایی اخلاقی جیمی سویل دی‌جی و مجری سابق شبکه بی‌بی‌سی را فاش کرده است، مدعی شده او از برنامه‌های خود برای سوء استفاده جنسی استفاده میکرد. به گزارش ایران ناز مارک ویلیامز-تامس بر این باور است که جیمی سویل برنامه‌هایی چون «Top of the Pops» و «Jim’ll Fix It» را طوری طراحی کرده بود که بتواند از طریق آن‌ها امکان دسترسی به بچه‌ها را داشته باشد.

ادعا های او ادامه بحث‌ هایی است که اولین بار در مستند شبکه ITV1 درمورد سویل مطرح شد. پلیس بریتانیا بر این باور است که ستاره قدیمی تلویزیون و رادیو در طول حدود ۴۰ سال حدود ۳۰۰ نفر را تحت آزار جنسی قرار داده است. سویل اکتبر ۲۰۱۱ در ۸۴ سالگی درگذشت.

ویلیامز- تامس کارآگاه سابق پلیس و کارشناس ایمنی کودکان و مغز متفکر مستند افشاگرانه ITV1 درباره سویل است که ماه اکتبر پخش شد. در این مستند ادعا شده مجری برنامه «Jim’ll Fix It» زمانی که برای بی‌بی‌سی کار می‌کرد، دختران نوجوان را مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌داد.

قرار است مستند دیگری با عنوان «Exposure Update» با همین موضوع ۲۱ نوامبر روی آنتن ITV1 برود. در این مستند شواهد تازه‌ای ارائه شده که نشان می‌دهد سویل یک متجاوز جنسی بوده است. ویلیامز-تامس در گفت‌و‌گو با رادیو تایمز مدعی شد قالب برنامه‌های سویل به گونه‌ای بود که به او فرصت می‌داد به جوانان دسترسی داشته باشد. او گفت: به همین دلیل تعداد قربانیان زیاد است.

ویلیامز-تامس گفت: در مستند اول ما روی یک مقطع کوتاه متمرکز شدیم. در مستند دوم نشان می‌دهیم رفتار خلاف سویل چهار دهه ادامه داشت و صدها قربانی به همراه داشت. او ادامه داد: ما با کسی روبرو هستیم که نه تنها ۱۳، ۱۴ یا ۱۵ ساله‌ها را آزار می‌داد، بلکه حتی ۱۰ ساله‌ها را هم اذیت می‌کرد.

گری گلیتر ستاره سابق پاپ اولین نفری بود که در بررسی پرونده سویل بازداشت شد. گلیتر ۶۸ ساله که نام واقعی او پل گاد است، به اتهام آزار جنسی بازداشت و سپس به قید ضمانت آزاد شد. پلیس اوایل نوامبر فردی استار، کمدین بریتانیایی را هم به همین اتهام بازداشت کرد. او اتهامات را رد کرد و پس از چند ساعت با سپردن وثیقه آزاد شد.

ویلفرد دی‌آت تهیه‌کننده سابق بی‌بی‌سی که هفتاد و چند ساله است، روز یکشنبه به اتهام آزار جنسی بازداشت و بعد به قید ضمانت آزاد شد. ویلیامز-تامس گفت انتظار دارد پلیس از افراد بیشتری که با سویل مرتبط بودند بازجویی کند. او گفت: فکر کنم در روزها، هفته‌ها و ماه‌های آینده افراد دیگری در این ارتباط بازداشت شوند.

بی‌بی‌سی در یک ماه گذشته با انتقادهای فراوان روبرو بوده است. اوایل هفته جورج انت‌ویسل مدیر عامل بی‌بی‌سی به دنبال پخش برنامه‌ای‌ که در آن یکی از سیاستمدار سابق حزب محافظه‌کار انگلیس به سوءاستفاده جنسی از کودکان متهم شده بود، از سمت خود استعفا کرد.

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت