عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

5 بار اعدام برای راننده ارابه مرگ

مجموعه : مجله خبری روز
5 بار اعدام برای راننده ارابه مرگ
حکم اعدام راننده «ارابه مرگ» که به اتهام قتل پنج زن به 5 بار قصاص محکوم شده بود، در پی تأیید نهایی، بزودی اجرا می‌شود.
رسیدگی به این پرونده از12 اردیبهشت سال گذشته همزمان با ناپدید شدن مرموز زن 52 ساله‌ای به نام «کیمیا» در دستور کار مأموران پلیس قزوین قرار گرفت.
 
خانواده زن گمشده به مأموران گفتند: «کیمیا» که اهل منطقه «بیدستان» قزوین بود برای شرکت در مراسمی راهی شهر قزوین شده اما به طور ناگهانی ناپدید شده بود. سرانجام در جریان تحقیقات پلیسی، روز 17 اردیبهشت یک کشاورز قزوینی جسد وی را در جاده کمال‌آباد کشف کرد.
سه ماه بعد نیز جسد زن 62 ساله‌ای به نام «اقدس» در منطقه شریف‌آباد کشف شد که با ضربه‌های سنگین از پا درآمده بود. در ادامه و با پیدا شدن اجساد سه زن دیگر به نام‌های «یاسمن»، «محترم» و «کبری» کارآگاهان و تیم جنایی فرضیه قتل‌های سریالی را تحت بررسی قرار دادند.
آنها پس از تجسس‌های گسترده سرانجام نخستین مظنون را شناسایی کردند، مهدی 37 ساله ساکن محله «مینودر» قزوین و راننده مینی‌بوس بود و دارای یک فقره سابقه مزاحمت برای بانوان و نیز اختلافات مالی بود.
بالاخره نیز کارآگاهان روز یکشنبه – 26 اردیبهشت 89- پس از جمع‌آوری مدارک و مستندات لازم، راننده ارابه مرگ را دستگیر کردند. مرد جنایتکار در تحقیقات و جلسه دادگاه با اعتراف به قتل پنج زن گفت: هیچ انگیزه‌ای برای جنایت نداشته و فقط نیرویی شیطانی به او دستور این کارها را می‌داد.
قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان قزوین پس از پایان جلسات محاکمه مهدی را به پنج بار قصاص محکوم کردند. در ادامه با اعتراض متهم، پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان هم حکم را تأیید کردند. پس از استیذان حکم مجازات قاتل از سوی رئیس قوه قضائیه قرار است مرد جنایتکار بزودی به دار مجازات آویخته شود.