اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

سام درخشانی و همسرش کنار فامیل در آمریکا +تصاویر

سام درخشانی و همسرش کنار فامیل در آمریکا +تصاویر

سام درخشانی و همسرش کنار فامیل در آمریکا

 

سام درخشاني بازیگر سینما و تلویزیون که با عسل اميرپور ازدواج نموده است بتازگی سالگرد ازدواج خود را جشن گرفت . وی بعد از جشن سالگرد به اتفاق همسرش به به کشور آمریکا مسافرت نموده است تا در روزهای نزدیک به کریسمس در آمریکا حضور داشته باشد .  سام درخشانی در فرانکفورت به سر میبرد و نزد بستگانش است. به گزارش ایران ناز سام درخشانی تصاویری از حضور خود و همسرش در فرانکفورت منتشر کرده است

سام درخشانی و همسرش کنار فامیل در آمریکا +تصاویر

به گزارش ایران ناز سام درخشاني بازيگر سينما و تلوزيون عکسي در اينستاگرام منتشر کرده که گويا با فاميل هايش بعد از سال ها ديدن کرده است.
 

سام درخشاني بازيگر محبوب و جوان نقش احسان در سريال هشت و نيم دقيقه که به تازگي از شبکه دو پخش شد با انتشار عکس زير در صفحه اجتماعي اش نوشت:

سام درخشانی و همسرش کنار فامیل در آمریکا +تصاویر

با فاميلهاي دوست داشتني(بعد از سالها)

 

سام درخشاني در سال هاي اخير بسيار پرکار بوده و درخشش خيره کننده اي در سريال هاي مختلف تلويزيوني و در نقش هاي متنوع داشته است و در واقع مهر تاييدي بر تواناييهاي خود زده است؛ از بازي در نقش هاي کمدي گرفته تا بازي در نقش هاي منفي که همه و همه با موفقيت همراه بوده است.

 

در کنار اين موفقيت هاي کاري، او زندگي مشترک خود را آغاز کرده و همسرش عسل اميرپور در اين مدت بسيار به او کمک کرده و همراهي اش کرده است.

 

مطالب مرتبط:

 

عکس سام درخشانی و همسرش عسل در سالگرد ازدواجشان

 

تصاویر جذاب و دیدنی از سام درخشانی در کنسرت خواجه امیری

 

عکس های دیدنی ازدواج سام درخشانی