اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تنها درآمد امسالمان پدرمان بوده (طنز)

تنها درآمد امسالمان پدرمان بوده (طنز)

به گزارش ایران ناز معاون رئیس‌جمهور، شهیندخت مولاوردی، گفت: «خانواده‌ها نیازمند درآمد زنان هستند» و حجت را بر ما تمام کردند.بابابزرگ ما دوتا همسر عقدی داشت و سه‌تا هم صیغه کرده بود، سرجمع هم ١١تا بچه داشت که تازه سه‌‌تا سر زا رفته بودند، دوتا هم تو راه رفته بودند، چهارتا هم سر راه گذاشته بودند. این‌طوری بگویم که اگر بابابزرگ ما یک زور دیگر زده بود و سه نفر به خانواده اضافه کرده بود، می‌توانست اعلام استقلال کند یا درخواست بدهد جمعیتش به حدنصاب برسد و به‌عنوان استان معرفی شود.

خلاصه بابابزرگ ما خودش کار می‌کرد و لشکری را که پس ‌انداخته بود، نان می‌داد. این‌طوری که بچه‌هاش هم ازدواج می‌کردند، نمی‌رفتند که. می‌آمدند یک اتاق برمی‌داشتند و نان‌خور اضافه می‌شدند.این بابابزرگ ما بود. بابای ما ازدواجش خورد به تحولات و کارش به گرفتن زن دوم نرسید. یعنی اقتصاد طوری شده بود که تا ول نمی‌کردی، نمی‌توانستی بعدی را بگیری. حالا چی؟ حالا که نوبت ما شده، برعکس بابابزرگمان که کار می‌کرد ٢٠ نفر می‌خوردند،

 

الان ٢٠ نفر باید کار کنند که یک نفر شارژ ساختمان را بدهد. بعد تازه معاون رئیس‌جمهور می‌گوید خانواده نیازمند درآمد زن است. کجای کارید؟ الان پول‌توجیبی بچه را که در بودجه خانواده ردیف مشخص دارد، برمی‌دارند خرج پرکردن یخچال می‌کنند. به‌نظر ما با این اوضاع اقتصاد که ما توش ماندیم و از پس زندگی برنمی‌آییم، درآمد زن و مرد که هیچی، باز می‌رسیم به همان حرف عمران صلاحی که: تنها درآمد امسالمان پدرمان بوده.