اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

باند تهیه فیلم مستهجن از دختران دانش‌آموز در دام پلیس

مجموعه : مجله خبری روز
باند تهیه فیلم مستهجن از دختران دانش‌آموز در دام پلیس
اعضای باندی كه با اغفال دختران دانش‌آموز از صحنه آزار و اذیت آنان فیلمبرداری كرده و سپس اقدام به اخاذی می كردند با شكایت یكی از قربانیان توسط پلیس امنیت عمومی شهرضا شناسایی و دستگیر شدند.

دختر دانش‌آموزی به نام «سحر» كه مورد آزار و اذیت یك باند تبهكار قرار گرفته بود چندی پیش با حضور در مركز مشاوره فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا گفت: از طریق دوستم با پسری به نام «فرشاد» آشنا شدم بعد از مدتی وی پیشنهاد كرد كه با هم به باغ پدریش رفته و لحظاتی استراحت كنیم و با هم حرف بزنیم.

وی افزود: پس نیم ساعت بعد از ماندنم در آن منزل، به وسیله نوشیدنی از خود بی‌خود شده و حركات شنیعی از خود نشان دادم و این در حالی بود كه فرشاد از حركات من فیلم گرفته بود و بعد از این كه كارش تمام شد فیلم آن را به من نشان داد و با دیدن فیلم تازه متوجه شدم كه چه اشتباه بزرگی كردم. فرشاد به من گفت از این به بعد هر روز باید به من زنگ بزنی و هر وقت خواستم باید بیایی و گرنه فیلمت را به همه بلوتوث می‌كنم.

سرهنگ خسرو احمدی فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا، در این رابطه گفت: به دنبال اظهارات این دختر ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با هماهنگی مقام قضایی به محل قرار رفته و در یك اقدام سریع خودروی متهم را متوقف و وی را دستگیر كردند.

وی افزود: در بازرسی از صندوق عقب خودرو متوجه شدند یك نفر دیگر به نام «محمود» كه همدست متهم است در عقب خودرو مخفی شده كه وی نیز دستگیر شد.

احمدی افزود: در بازرسی دقیق‌تر ماموران تعداد سه عدد " رم " گوشی تلفن هراه حاوی صحنه‌هایی از آزار و اذیت دختران دانش‌آموز كه عمدتاً از مدارس راهنمایی بودند، كشف و ضبط كردند.

وی گفت: با همكاری دو متهم دستگیرشده سه همدست آنان نیز شناسایی و در یك اقدام غافلگیرانه دستگیر شدند.

احمدی با بیان اینكه متهمان پس از تشكیل پرونده و جمع‌آوری مستندات لازم كلیه مدارك جرم تحویل مراجع قضایی داده شدند از تمامی قربانیان این پرونده خواست تا به منظور شكایت و تكمیل پرونده به پلیس مراجعه كنند.

فرمانده انتظامی شهررضا در پایان با بیان اینكه مجازات افرادی كه اقدام به سو استفاده از نوامیس مردم كرده و از آنان تصویربرداری كنند سنگین است خاطر نشان كرد: با سنگین شدن پرونده اعضای این باند قطعاً مجازات سنگین‌تری نیز برای آنان رقم خواهد خورد.