وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

پدر سوری در آروزی تولد یکصدمین پسر

یک مرد سوریه ای که ۴۲ پسر دارد آرزو می کند تولد یکصدمین فرزند مذکرش را جشن بگیرد.
«محمد صالح المولا» ۵۸ ساله که در روستای «ابیاض» سوریه زندگی می کند در جشن یک سالگی چهل و دومین پسرش گفت «خیلی خوشحالم که خداوند پسران زیادی به من داده است. امیدوارم روزی برسد که تولد یکصدمین پسرم را جشن بگیرم.»
هم اکنون «دعد محمد مراد عبدالرحمان» شهروند تک پای اماراتی که پدر ۸۰ فرزند است در این زمینه رکورددار به شمار می آید.
این مرد ۶۰ ساله که ۱۵ همسر دارد به منظور رسیدن به آرزوی خود یعنی داشتن ۱۰۰ فرزند به شهر «جایپور» هند رفت تا برای شانزدهمین بار داماد شود.
وی همزمان کوشید از «بلوچستان» پاکستان نیز یک زن بگیرد : «امیدوارم تا سال ۲۰۱۵ به هدف اصلی ام در زندگی یعنی داشتن ۱۰۰ فرزند برسم و پس از آن دیگر ازدواج نخواهم کرد!»
بزرگ ترین فرزند «دعد محمد» پسر ۳۹ ساله اش است.همچنین «طارق» کوچک ترین بچه اش به شمار می آید که کم تر از سه سال دارد.وی یک نظامی بازنشسته است که مدتی راننده تریلی خط ترانزیت هند ، پاکستان ، بنگلادش ، ایران ، عمان و امارات بود و در رخداد رانندگی ، یکی از دو پایش قطع شد.«دعد محمد» با پای مصنوعی راه می رود. گزارش ایسکانیوز می افزاید «آقای گرفتار» امارات برای تامین خرج خانواده پرجمعیتش علاوه بر حقوق بازنشستگی از امیر «عجمان» هم کمک می گیرد: «همیشه خداوند را به خاطر نعمت هایی که به من ارزانی داشته شکرگزارم.»