اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

توصیه های ضروری قبل از تزریق چربی

توصیه های ضروری قبل از تزریق چربی
  انجام تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های پزشکی مصرف برخی داروها یا تنظیم داروهای مصرفی فعلی قطع مصرف سیگار قبل از عمل جراحی پرهیز از مصرف آسپرین، داروهای ضدالتهابی و مکمل های گیاهی چرا که احتمال خونریزی را افزایش می دهند. توصیه های ضروری بعد از عمل جراحی مهم است تا 48 ساعت پس از عمل از کمپرس سرد هر نیم ساعت 5 تا 10 دقیقه در ناحیه عمل استفاده كنید (به جز هنگام خواب) از هنگام عمل تا 72 ساعت افزایش ورم خواهید داشت پس از آن موضع کاهش تورم دارد و در عرض 10، 15 روز حالت عادی خواهید داشت.

 در موارد بسیار کمی ممکن است کبودی ایجاد شود که نیاز به هیچ کار خاصی نداشته، خود به خود جذب می شود. از کمپرس گرم به هیچ وجه استفاده نكنید.5 تا 6 هفته از محیط های گرم و آفتابی و سونا اجتناب ورزید. محل برداشتن چربی ممکن است تا چند ساعت ترشحات خونابه ای داشته باشد که فقط لازم است پانسمان خیس شده را تعویض كنید. از کاربرد مواد آرایشی تا 10تا12 روز اجتناب ورزید.
 
 آیا تزریق چربی، بدون عارضه و ایمن است؟تزریق چربی یک پروسه غیر جراحی و تقریبا کم عارضه است و در صورتی هم که توسط یک جراح با تجربه و کارآمد انجام شود، عوارض آن به صفر نزدیک خواهد بود. هرچه بتوان تکنیک برداشت و تزریق را با آسیب کمتری انجام داد تا چربی به دست آمده بیشتر زنده بماند، نتایج به دست آمده نیز بهترخواهد بود. برخی از عوارض ممکن است وجود داشته باشد که موقتی بوده و برطرف می شود مانند درد، تورم، خونریزی، عفونت و… .

 چگونه می توان بهترین نتیجه را در تزریق چربی ها داشت؟


تقریبا در تمام بیماران مقداری از چربی تزریق شده به طور دائم باقی میماند که این مقدار فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و ممکن است 6 ماه تا یک سال بعد، برای دستیابی به نتایج ماندگارتر نیاز به چند جلسه تزریق چربی داشته باشیم تا میزان بزرگ شدن و پرشدن محل موردنظر به میزان دلخواه برسد. تعدادی از جراحان چربی گرفته شده از بدن افراد را به مدت یک سال در حالت منجمد نگه می دارند ولی بعضی دیگر در هرجلسه از چربی تازه بدن استفاده می کنند که این روش برای درمان موثرتر است.
 
به نظر میرسد تزریقات مکرر مقادیر کم در طول زمان نتایج بهتری نسبت به یک نوبت تزریق با حجم بالا که منجر به پایداری کمتر و جذب بیشتر می شود، دارد. نواحی با کمترین تحرک و بالاترین خونرسانی، بیشترین ماندگاری راخواهد داشت. بیشترین ماندگاری درنواحی پیشانی، زیرچشم، گونه وپشت دست وکمترین ماندگاری در نواحی مانند لب و خط اخم است.