عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جشن سالگرد ازدواج شاهرخ خان و همسرش +عکس

جشن سالگرد ازدواج شاهرخ خان و همسرش +عکس

جشن سالگرد ازدواج شاهرخ خان و همسرش +عکس

 

بازیگر مطرح بالیوودی یعنی شاهرخ خان که دارای 3 فرزند است ، دیروز بیست و پنجمین سالگرد ازدواج خود را با همسرش جشن گرفت.به گزارش ایران ناز  همسرش بیست و پنجمین سالگرد ازدواج شان را جشن گرفتند. این زوج دارای 3 فرزند می باشند. شاهرخ خان و همسرش با پایان گرفتن فیلمبرداری فیلم جدید ستاره بالیوود، بیست و پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند.

 

شاهرخ خان و همسرش گائوری که از ۱۹۸۴ با هم آشنا شدند و سال ۱۹۹۱ ازدواج کردند، زمانی زندگی مشترکشان را شروع کردند که شاهرخ خان هنوز به سلطان بالیوود بدل نشده بود.

 

در حالی که گفته می‌شود پشت سر هر مرد موفقی یک زن کاردان وجود دارد به نظر می‌رسد گادوری نیز همچنان حامی همسرش است و کسی نمی‌تواند نقش او را در موفقیت همسرش کتمان کند. این زوج سه فرزند به نام های اریان، سوهانا و آبرام دارند.

 

جشن سالگرد ازدواج شاهرخ خان و همسرش +عکس

شاهرخ خان و همسرش در روز ازدواج شان

 

این در حالی است که شاهرخ خان تا هفته پیش در بوداپست در حال ایفای نقش بود و فیلم او با عنوان «حلقه» ساخته امتیاز علی در حال ساخته شدن است. او همراه آنوشکا شارما در نقاط مختلف اروپا در حال بازی کردن این فیلم است.خبر ساخته شدن این فیلم توسط آنوشکا فاش شد و تا آخ اکتبر فیلمبرداری قسمت‌هایی که شاهرخ خان در آن حضور دارد به پایان رسید.

 

گفته شده همسر شاهرخ خان نیز در این سفر به او ملحق شد و این دو پس از بازگشت از سفر، سالگرد نقره‌ای ازدواجشان را در بمبئی جشن گرفتند.گائوری با فرزند ۳ ساله اش آبرام به بوداپست رفته و با همسرش در وین، پراگ و بارسلونا دیده شده است.

 

همسر شاهرخ خان درباره شوهرش گفته است: او فکر می‌کند خیلی خونسرد است در حالی که اصلا این طور نیست. او خیلی صبور و به شدت مهربان است ولی گاهی به سرعت عصبانی می‌شود. هرچند که به همان سرعت هم آرام می شود. از چاپلوسی بدش می‌آید و وقتی احساس کند کسی سعی دارد در حقش نامردی کند، عصبانی می‌شود. در زمان اکران فیلم‌هایش خیلی کلافه است. البته سعی می‌کند چیزی به رویش نیاورد اما ترس از شکست اکران او را آشفته می‌کند.

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویری از شاهرخ خان و ستارگان بالیوود در دبی

جدیدترین عکس شاهرخ خان به همراه همسرش!

 

 

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی