عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

مصاحبه ی جالب با خاطره حاتمی

مصاحبه ی جالب با خاطره حاتمی
چی شد مصاحبه در خیابان را پذیرفتید؟
خاطره حاتمی:به خاطر اینکه دوست دارم از جنس این مردمی باشم که در خیابان ها قدم می زنند,می خواهم هم رنگ آنها باشم و هیچ فرقی بین من با این مردم نباشد,نمی خواهم به خاطر بازیگری از مردم دور شوم,من شلوغی این کوچه و خیابان ها را خیلی دوست دارم.

تا به حال با همین مردم هم کلام شده اید؟

خاطره حاتمی:خیلی زیاد,مثلا خیلی وقت ها به خاطر ترافیک ماشینم را بیرون نمی آورم و  بیشتر سوار اتوبوس یا تاکسی می شوم,مردم همه تعجب می کنند و خیلی ها با سر سلام می کنند و خیلی ها جلو می آیند و با تعجب می پرسند شما خاطره حاتمی بازیگر سینما هستید؟وقتی متوجه می شوند با خوشحالی و مهربانی با من در مورد فعالیت هایم صحبت می کنند,من این مردم را فقط برای محبت هایشان دوست دارم.

فکر می کنم رشته اصلی شما هنر نبوده,درسته؟

خاطره حاتمی:کم و بیش آره,در دوره دبیرستان تجربی می خواندم.پیش دانشگاهی را در رشته هنر ادامه دادم,در دانشگاه هم رشته روان شناسی را ترجیح دادم.سه ترم در دانشگاه درس خواندم و در همان زمان بود که برای بازی در فیلم انتخاب شدم.از همان سه ترم به بعد انصراف دادم و مشغول بازیگری شدم.

خاطره حاتمی و یک خاطره از خیابان های تهران؟

خاطره حاتمی:بهترین خاطره من,زمانی بود که 10-12 سال داشتیم و در کوچه و خیابان ها با دوستانم بازی می کردیم,یادش بخیر با گچ خانه های لی لی بازی را روی زمین می کشیدیم و هیچ وقت دوست نداشتیم که آن خانه ها پاک شود,واقعا یادش بخیر.
loading...

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی