آخرین خبرها
خانه / فال روز

فال روز

فال و طالع بینی روز یکشنبه 20 مرداد 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 20 مرداد 1392

فروردین : عذر و بهانه دیگر قابل قبول نیست؛ شما باید به مجموعه پیچیده ای از حقایق، روابط و آرزوهای خود كه تاکنون دست و پای شما را بسته بودند توجه كنید. در مورد وجود آنها اصلاً نباید شك كنید؛ مطمئناً تعداد آنها خیلی زیاد است. خوشبختانه امروز شما در عین حال كه حتی بیشتر از توان یك انسان معمولی ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز چهار شنبه 16 مرداد 1392

فال و طالع بینی روز چهار شنبه 16 مرداد 1392

فروردین: هم اكنون بهرام ،سیاره بخت شما كمی از كنترل خارج شده است و شما را به عملی ترغیب می‌كند كه ممكن است به زودی باعث پشیمانی‌تان شود. شاید شما واقعاً باور كرده باشید كه روش بهتری برای انجام دادن كارهایتان دارید، در حالیكه فقط كارها را خرابتر می‌کنید.ایران ناز امروز كمی خویشتنداری (فقط کمی!)، باعث موفقیت شما خواهد شد؛ ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 15 مرداد 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 15 مرداد 1392

فروردین: زمان رسیدن به آرزوهایتان خیلی نزدیك شده است؛ شما باید بین نیازهای افراد دیگر و خواسته‌های خودتان تعادل برقرار كنید. این بدین معنی نیست كه شما باید در برابر ابراز كردن احساسات خود مقاومت كنید، بروز ندادن احساسات كاری منطقی نیست. ایران ناز در عوض سعی كنید حساسیت بیش از اندازه نداشته باشید، برای اینكه اگر شما به نیازهای ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز پنجشنبه 3 مرداد 1392

فال و طالع بینی روز پنجشنبه 3 مرداد 1392

فروردین : شما امروز تصویر روشنی از خواسته های خودتان دارید اما با وجود اینكه ماه در نشانه شما قرار میگیرد، الزاماً كار درستی نیست كه آرزوهای خود را به زبان بیاورید. ایران ناز ، مشكل اصلی این است كه یكی از اطرافیان شما در حالی كه حتی در بهترین شرایط با شما خوب همكاری نمی‌كند، در خوشی‌هایتان هم شركت ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 1 مرداد 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 1 مرداد 1392

فروردین: حتی اگر به خودتان قول بدهید كه فعالیتهایتان را بیشتر كرده و سخت‌تر كار كنید، باز هم نمی‌توانید به خودتان كمك كنید. خوشبختانه شما چند ترفند دارید كه به كمك آنها می‌توانید نسبت به شرایطی كه در حال حاضر دارید پرمشغله‌تر و سازنده‌تر شوید. ایران ناز به جای اینكه به دنبال خوشی و تفریح كردن باشید، اول وظایفتان را ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز دوشنبه 31 تیر 1392

فال و طالع بینی روز دوشنبه 31 تیر 1392

فروردین: امکان دارد امروز خیلی درگیر مسائل احساسی شوید و این موضوع باعث میشود ناامیدی‌تان بیشتر بشود، زیاد كج خلقی نكنید. برای اینكه بتوانید دیدگاه‌های لازم را به دست آورید لازم است كه در هاله‌ای از بدبینی فرو بروید. اما زیاد هم نباید در این حالت باقی بمانید. ایران ناز وقتی كه یك شاخه گل رز در نزدیكی شماست چرا ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 30 تیر 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 30 تیر 1392

فروردین: شما امروز می‌ترسید به چیزهایی كه می‌خواهید نرسید. شما می‌توانید با حضور پیدا كردن در مكانهای مذهبی یا انجام دادن یك فعالیت اجتماعی دیگر فشاری كه نیازهایتان بر شما وارد می‌كنند را كم كنید.ایران ناز انجام دادن كاری كه تأثیری قابل توجه در دیگران داشته باشد باعث می‌شود شما نسبت به خود احساس بهتری پیدا كنید. اردیبهشت: امروز دیگران ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 26 تیر 1392

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 26 تیر 1392

فروردین: اگر دیروز پا را از گلیمتان درازتر كرده باشید امروز لازم است تلاشی مضاعف كرده تا امواج منفی باقیمانده را از ذهنتان بیرون كنید. مطمئناً شما نمی خواهید اوضاع بدتر شود، بنابراین باید رفتارتان آرام تر شود، انگار كه دارید روی پوسته تخم مرغ راه می روید.ایران ناز لازم نیست گذشته را جبران كنید؛ فقط قبل از اینكه شروع ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 25 تیر 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 25 تیر 1392

فروردین: امروز عطارد سیاره بخت شما تشویقتان می‌كند كه افکارتان را بیان كنید، عملكردهای شما به روشنی بیانگر تفكرات شما هستند و با صدای بلندتری حرف دلتان را ادا می‌كنید. شما می‌توانید به خودشناسی برسید، برای اینكه تصیم ندارید خیلی زود در مورد چیزهایی كه به ذهتان می‌آیند صحبت كنید. ایران ناز حتی اگر از كارهایی كه می‌خواهید در آینده ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز دوشنبه 24 تیر 1392

فال و طالع بینی روز دوشنبه 24 تیر 1392

فروردین: امروز نباید سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید، فقط آنها را همانگونه که هستند ابراز کنید. از طرف دیگر فراموش نکنید که درست نیست هر چیزی که در ذهنتان دارید را بیان کنید. ایران ناز بعضی از حس‌ها در انسان وجود دارند که نباید در موردشان با کسی صحبت کرد. اگر قبل از اینکه به نتایج کارهایتان فکر ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 23 تیر 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 23 تیر 1392

فروردین: مشكلات زندگی شما امروز بیشتر  و نسبت به همیشه پیچیده‌تر شده است. ممكن است افرادی شما را تحت فشار قرار دهند اما شما باید فراتر از تلاشهای پنهان آنها عمل كنید.ایرن ناز اما شما نمی‌توانید دخالتهای پنهان آنها را قبول كنید، پس تلاش كنید كه مسائل را از حیطه كنترل آنها خارج كنید. اردیبهشت: حال که خورشید به سوی ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز شنبه 22 تیر 1392

فال و طالع بینی روز شنبه 22 تیر 1392

فروردین : شما امروز حسابی سرحال هستید، بخاطر اینكه اعتقاد دارید فقط باید به چیزهایی كه دلتان میخواهد برسید. ایران ناز ، شما از ارتباطات قبلی‌ خود دوری كرده‌اید، بنابراین از حوادث جدیدی كه رخ می‌دهد آشفته می‌شوید. با وجود این حالا كه ونوس وارد پنجمین خانه شما، یعنی خانه مربوط به روابط عاشقانه، شده است، شما تنهایی را انتخاب ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز چهار شنبه 19 تیر 1392

فال و طالع بینی روز چهار شنبه 19 تیر 1392

فروردین: بیشتر اوقات شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم‌گیری می‌كنید، اما حالا در هر تصمیمی كه می‌گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. ایران ناز ، اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه كرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممكن است در كارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نكنید كه به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 18 تیر 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 18 تیر 1392

فروردین: شما واقعاً نمی‌خواهید بین زندگی حرفه‌ای و شخصی یكی را برگزینید و فكر می‌كنید این اصلاً منصفانه نیست.ایران ناز ، اما نقش شما در محیط كار می‌تواند بر زندگی خصوصی‌تان هم تأثیر بگذارد و اكنون شما نمی‌توانید جلوی این روند را بگیرید. مادامی كه شما نظریه در حال زندگی كردن را رد نمی‌كنید، خیلی خوب است كه در مورد ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز دوشنبه 17 تیر 1392

فال و طالع بینی روز دوشنبه 17 تیر 1392

فروردین: امروز شما وظایف شغلی زیادی برای انجام دادن دارید و ممکن است دلتان نخواهد همه آنها را انجام دهید. ایران ناز ، برای اینکه شما می‌ترسید کارهایی که انجام می‌دهید آن طور که آرزو داشتید مفید نباشند. با وجود اینکه ممکن است در طول روز اصلاً وقت خالی پیدا نکنید، ولی به خودتان قول بدهید کمی استراحت کرده و ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 16 تیر 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 16 تیر 1392

فروردین : امروز مسیرهای بسیار زیادی پیش روی شما قرار دارد و شما نمی‌دانید اول كدام راه را باید بروید. این گفته به معنی این نیست كه سرتان خیلی شلوغ است، بلكه بدین معنی است كه واقعاً شما دوست دارید با انواع مختلف فعالیت خود را مشغول كنید. ایران ناز شما نیاز پیدا خواهید كرد برای محدود كردن گزینه‌های خود ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز شنبه 15 تیر 1392

فال و طالع بینی روز شنبه 15 تیر 1392

فروردین: امروز برای شما سخت است كه بدون فكر كردن به اینكه چگونه می‌توانید از زیر بار مسئولیتهایتان شانه خالی كنید به آنها نگاهی بیندازید. شما در این مورد خیلی سریع تصمیم می‌گیرید و در حالیكه در مورد فرار كردن از مسئولیتهایتان صحبت می‌كنید ممكن است ناخواسته كسی را ناراحت كنید. مواظب باشید، برای اینكه ممكن است شما خیلی بیشتر ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 14 تیر 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 14 تیر 1392

فروردین : شما دوست دارید که برای رفتن به یك جشن به دیگران بپیوندید، اما نمیخواهید که تمام وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید. وقت گذارنی كردن و غذا خوردن  با دوستان برای شما سودمند است، ولی در نهایت شما میخواهید كه بخشی از وقت خود را به استراحت كردن اختصاص داده و تنها باشید. نگران این نباشید كه ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 11 تیر 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 11 تیر 1392

فروردین : سیاره بهرام اكنون وارد ششمین خانه شما شده است و شما را تحریك میكند كه راندمان و كارآیی خود را بطور كلی افزایش دهید، در این هنگام تحولی در وقایع روزمره زندگی شما به وجود می آید. ایران ناز ، یك روش برای بالا بردن كارآیی توجه كردن به محیط پیرامونتان میباشد. با وجود اینكه امروز با مشكلات ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 9 تیر 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 9 تیر 1392

فروردین : اعتماد به نفس داشتن ویژگی بسیار خوبی است، اما بدین معنی نیست كه شما بخاطر اینكه میدانید حتماً برنده خواهید شد، مسابقه ای را راه بیندازید. ایران ناز ، اگر شما خسته شده‌اید و این بی‌حوصلگی را می‌خواهید با دردسر درست كردن پر كنید، راه تخلیه بهتری برای توانایی های خود پیدا كنید. با ناامید كردن یك نفر ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 7 تیر 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 7 تیر 1392

فروردین : در حالی كه شما با روشی بسیار خلاقانه ابراز وجود میكنید، احساسات شما نیز در سرتاسر روز قدرتمند میشوند. خوشبختانه خود آگاهی شما باعث میشود که در تحقیقاتی كه بطور مستقل انجام می دهید بیشتر تجربی كار كنید. ایران ناز ، این را هم در نظر داشته باشید كه ممكن است خیلی دیر به خواسته های خود برسید ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 5 تیر 1392

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 5 تیر 1392

فروردین : نشانه هایی كه شما در رویاهای خود با آنها روبرو میشوید ممکن است در زندگی واقعی شكل واقعی به خود بگیرند. ایران ناز ، اگرچه این اتفاق اتفاق شگفت انگیزی است، اما وقتی تخیلات شما تبدیل به واقعیت می‌شوند زندگی شما نیز پیچیده‌تر می‌شود. آنچه كه اتفاق می‌افتد مهم نیست، فقط در دام ترس ها و تردیدهای خودنیفتید، ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز دوشنبه 3 تیر 1392

فال و طالع بینی روز دوشنبه 3 تیر 1392

فروردین : در حالی كه دوران ابهام و سردرگمی شما به پایان میرسد میتوانید با وضوح بیشتر همه چیز را ببینید، ولی ممكن است به مسائلی كه امروز می آموزید علاقه نداشته باشید. با این حال دستیابی به حقیقت بهتر از در تیرگی و ظلمات باقی ماندن است. ایران ناز ، شما باید اول یك تصویر ذهنی كامل داشته باشید، ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 31 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 31 خرداد 1392

فروردین : شما گاهی اوقات قبل از اینكه مسیر خود را بررسی كنید بطور غریزی در مسیر مستقیم قرار میگیرید. ولی دلیل این كار فقط میتواند این باشد كه شما به مسیری كه برگزیده اید كاملاً ایمان دارید و این لزوماً به این معنا نیست كه شما تحت آروزی قلبی خود آن را دنبال میكنید. ایران ناز ، اكنون زمان ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 28 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 28 خرداد 1392

فروردین : دوران معصومیت و بی گناهی به سر رسیده. با وجود اینكه شما این روزها نسبت به زندگی خوش بین هستید، میدانید كه تغییری بزرگ در كارهای شما بوجود آمده است، اما شما نمیدانید كه این تغییرات واقعاً شما را به كدام سمت میبرند. ایران ناز ، از سهیم كردن دیگران در احساسهایتان نگرانی به خود راه ندهید، حتی ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 26 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 26 خرداد 1392

فروردین : شما وقتی قصد دارید كاری را شروع كنید، حتی اگر دوستان باهوش شما با نقشه های جدیدتان مخالف باشند، دوست ندارید با جواب منفی روبرو شوید. هنگامی كه شما مورد اتهام واقع می‌شوید، ممكن است كه وانمود كنید دارای شاخهای واقعی قوچ هستید تا از آسیب پذیریتان محافظت كنید. ایران ناز قبل از اینكه به خاطر مواجه شدن ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 21 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 21 خرداد 1392

فروردین: امروز شما توجهی به مسوولیت های خود ندارید، اما این موضوع تأثیری بر بازدهی کلی شما نخواهد داشت. اخیراً توجه شما به پروژه خاصی است که آن را دنبال میکنید. شاید به بن بست بخورید و برای جبران آن نیاز به تلاش زیادی داشته باشید. ایران ناز ، اما اکنون دید شما فراتر ازیک برنامه فوری است و به ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 19 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 19 خرداد 1392

فروردین : شاید امروز فکر بسیار خوب و درخشانی داشته باشید ولی نتوانید هیچ کجا از آن استفاده کنید. متناقضاً، هر چه بیشتر طرح خود را برای دیگران تشریح کنید، آنها کمتر نسبت به مزیت آن متقاعد میشوند. این به این معنی نیست که آنها با موقعیت شما مخالفند بلکه آنها مطمئن نیستند که شما بتوانید استراتژی خود را به ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 12 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 12 خرداد 1392

فروردین : امروز اصلا حوصله منطق و مسائل جدی را ندارید، به خصوص  اگر کسی بخواهد خارج از شوخی با شما صحبت کند. شاید بخواهید بی خیال وظایف خود شوید حتی اگر بدانید که ناچار میشوید بهای سنگینی برای این رفتار نسنجیده‌ خود بپردازید. ایران ناز ، اما اگر قبل از اینکه به دنبال خوش گذرانی باشید کمی فکر کنید ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 10 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 10 خرداد 1392

فروردین : اگر شما كسی را تحت كنترل خود دارید سعی نكنید او را متقاعد كنید، برای اینكه موفق نخواهید شد. از طرفی دیگر، این موضوع مسأله مهمی برای نگران شدن نیست. ایران ناز ، فقط بدون اینكه اضطراب داشته باشید در مورد توالی غیر قابل پیش بینی اتفاقات واكنش نشان دهید. واكنش نشان دادن به موقع شما را قادر ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 7 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 7 خرداد 1392

فروردین : امروز روزی نیست كه شما كاملاً بدون مشكل باشد، اما باز هم روزی ملایم و آرام است. وقتی شما با مشكلی مواجه میشوید نگرش "من نمی توانم از پس این مشكل بربیایم" بهترین اسلحه‌ شما است. عجیب اینكه بزرگترین توانایی های شما می تواند برایتان خطرساز باشد. ایران ناز ، اگر شما در قبول كردن محدودیتهایتان ناتوان هستید، ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 5 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 5 خرداد 1392

فروردین : ناراحتی و ناامیدی شما به نقطه اوج خود رسیده و شما انقدر کفری میشوید که نمیتوانید احساسات واقعی خود را پنهان کنید. متاسفانه نشان دادن خشم و عصبانیت اصلا شما را به اهدافتان نزدیکتر نمی‌کند، اما شما دلتان نمی‌خواهد که جلوی خشمتان را بگیرید. ایران ناز ، اگر سعی کنید که احساسات خود را مخفی کنید، آنها از ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 3 خرداد 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 3 خرداد 1392

فروردین : شما امروز میدانید که در هر مورد مهم چه کاری میخواهید انجام دهید. اما مشکل شما این است که راندمان فعلی شما مناسب نیست به خاطراینکه شما با هیچ برنامه خاصی پیش نمیروید. ایران ناز ، حقیقت این است که شما شاید از تجربه هایتان استفاده نمیکنید. سعی کنید به این روند ادامه ندهید فقط تا حد امکان ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 31 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 31 اردیبهشت 1392

فروردین : همانگونه خورشید تا ماه آینده به پرتو افشانی در سرتاسر جوزای پرشتاب ادامه میدهد، شما هم میتوانید انرژی بیشتری از خود به اطراف ساطع كنید. ایران ناز ، امروز همچنانكه ستاره بخت شما یعنی بهرام در مقابل زحل قرار گرفته است كار عاقلانه‌ای كه می‌توانید بكنید این است كه به صورت جدی برای دستیابی به هدفهایتان تلاش كنید. ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 29 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 29 اردیبهشت 1392

فروردین : همه چیز در حال بهبود است، اما یك نگرانی وجود دارد كه به راحتی و بطور معجزه آسا ناپدید نخواهد شد. ولی حتی با شاد بودن بیش از اندازه هم میتوانی بدون اینكه موضوعات مهم را نادیده بگیری زمان كافی برای لذت بردن اختصاص بدهی. ایران ناز ، شما مهارت ذاتی داری و می توانی زمانی هم كه ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 27 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 27 اردیبهشت 1392

فروردین : شما این روزها شدیدا به این موضوع فکر میکنید که کارها و فعالیت های مالی خود را سر و سامانی بدهید، به همین دلیل کمی دچار تشویش شده اید. اما الازم است بدانید شما  در حال حاضر دیگر بیش از این حد توان ندارید و نمی توانید خیلی وضعیت مالی خود را متفاوت سازید. ایران ناز ، مهم ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 24 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 24 اردیبهشت 1392

فروردین : شما در بین دو احساس سردرگم شده اید، قلب تان به شما میگوید بله این کار را انجام بده اما ذهن و منطق تان به شما میگوید که نه این کار را نباید اینجام بدهید و شما را دچار یک  سردرگمی کرده‌اند. ایران ناز ، شما اگر  تصمیمات و انتخاب‌های دیگری را بگیرید و به ﺁنها نیز عمل ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 22 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 22 اردیبهشت 1392

فروردین : شما در این روزها برای انجام فعالیت های روزمره خود دیگر هیجان ندارید، بسیاری از کارهایی را که در سابق ﺁرزوی ﺁنها را داشته اید و امروز به این ﺁرزوهای بزرگ رسیده اید اما دیگر شوق و ذوق سابق را ندارید، به خود یادﺁوری کنید که شما برای رسیدن به جایی که در حال حاضر هستید سختی های ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 20 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 20 اردیبهشت 1392

فروردین : شما در بهترین شرایط برای خلاق بودن قرار دارید و این موضوع بستگی به خودتان دارد که بهترین راه را برای اثبات توانایی هایت خود را، انتخاب نمایید. این موضوع فقط جنبه تفریح و سرگرمی ندارد و باید به یاد داشته باشید که نمی توانید مسئولیت هایتان را کنار بگذارید. ایران ناز ، با اینکه تمایل دارید فعلا ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 17 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 17 اردیبهشت 1392

فروردین : انعطاف پذیری به شما کمک میکند که امروز از پس مشکلات خود به خوبی برآیید، اما در واقع هر چه از روز می‌گذرد می‌بینید این کار برایتان سخت‌تر و سختتر می‌شود. ممکن است در یک موقعیت یک روش راه چاره باشد اما همان روش در موقعیت دیگری به کار نیاید. ایران ناز ، اگر اوضاع آنطور که دوست ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 15 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 15 اردیبهشت 1392

فروردین : شما در بین تمام مردم دیگر بهترین دوستان را دارید و ممكن است که آنها امروز هیچ كار اشتباهی انجام ندهند. با وجود این حتی اگر آنها صادقانه شما را دوست دارند، بایستی همیشه به یاد داشته باشید كه شما اكنون از ورای عینك خوش بینی به آنها می‌نگرید. ایران ناز ، اما اگر با دقت نگاه كنید ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392

فروردین : هیجانات بسیار زیادی در درون شما موج میزند، این احساسات همواره کنار شما هستند، اما شما به این احساسات و هیجانات توجهی نشان نمیدهید و همچنان بدون آنها به راه خود ادامه می‌دهید. شما می‌توانید به جایگاه خوبی برسید به شرط این که تنها مسیر تان را از راه‌های بی خطر انتخاب کنید، در این اواخر نیروهای ناشناخته ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 10 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 10 اردیبهشت 1392

  فروردین:   شما به تازگی  صحبت‌های خود را نسنجیده و بدون فکر بیان می‌کنید، اول به سخنانی که در رابطه با دیگران می‌خواهید بر زبان بیاورید فکر کنید و سپس آنها را ابراز کنید. در رابطه با پیشنهادهایی که در زمینه اجتماعی و یا حتی شخصی به شما می‌شود کمی‌سریع تر تصمیم گیری کنید، زیرا با تامل زیاد در ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 8 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 8 اردیبهشت 1392

  فروردین: همه چیز در زندگی شما به نظر عالی می‌رسد، در حال حاضر هم دارای آرامش ذهنی هستید و هم آرامش مالی، بهتر است این آرامش‌ها را با تصورات خیالی و بد بر هم نزنید. زیرا ممکن است شما این تفکر را داشته باشید که اگر به این مسیر قدم گذاشته اید و موفق نیز شده اید، به راحتی ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 6 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 6  اردیبهشت 1392

فروردین: شما در این اواخر احساس می‌کنید که دیگران شما را از تمام کارهایی که باید انجام دهید کنار زده اند، به شما اجازه کاری را نمی‌دهند به همین دلیل احساس سر خوردگی می‌کنید. برای این که از این احساس مضرر فاصله بگیرید توصیه می‌کنیم که انتظارات خود را از دیگران کنار بگذارید، در این صورت هم احساس آرامش بیشتری ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392

فروردین:     موجی که قبلا بر زندگی شما جریان داشته است با درایت و تلاش‌هایتان به پایان رسیده است، اکنون به ساحل امن آرامش رسیده اید و تا حدودی خیالتان از هر بابت آسوده شده است. الان دیگر می‌توانید با فراغی باز از هر نوع دغدغه خاطر به رویاهایی که برای آینده تان در سر می‌پرورانید بیاندیشید. فقط مشکلاتی را ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز دوشنبه 2 اردیبهشت 1392

فال و طالع بینی روز دوشنبه 2 اردیبهشت 1392

  فروردین: شما در این روزهای اخیر شکایت‌های و صداهای زیادی را از اطرافیان‌تان شنیده‌اید، که باعث ناراحتی شما شده است. اما شما به شخصی نیازمندید که به صحبت‌های شما گوش دهد، شما را درک کند و وضعیتی را که در آن قرار گرفته‌اید را درک کند. شما این موضوع را می‌توانید با شخصی که احساس صمیمت بیشتری با او ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز شنبه 31 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز شنبه 31 فروردین 1392

  فروردین: شما امروز بخاطر مسائلی که در این روزهای اخیر برایتان رخ داده است کمی‌دچار سردرگمی‌شده اید، زیرا به نظر خودتان مسیری که در آن گام گذاشته اید مسیر درستی بوده است اما اکنون که به بن بست برخورد کرده اید دچار سردرگمی‌شده اید، اما خوشبختانه این بن بست زمان زیادی به طول نمی‌انجامد، با تلاش و کوشش‌تان از ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز پنج شنبه 29 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز پنج شنبه 29 فروردین 1392

  فروردین:   موقعیت شغلی و حرفه ای شما مدتی به بن بست خورده است و بهتراست در این هفته بخشی از زماتتان را به بازنگری کردن استراتژی‌های جدیدتان اختصاص دهید. امروز ظاهرا این مشکلات قابل مدیریت هستند، بخصوص اگر که شما سهم خودتان را در این حوادث بیرونی شناخته باشید. شما از همین الان می‌توانید اولین مرحله کارتان را ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 27 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 27 فروردین 1392

فروردین:   اگرچه شما از موقعیتی که در آن قرار دارید خشنود و راضی نیستید،  با این وجود آماده اید که  برای لحظاتی دست از جنگ و ستیز بردارید و همه چیز را آسان بگیرید. متاسفانه، ممكن است شرایط با شما همراهی نکنند، به این ترتیب شما نیاز خواهید داشت که به فکر حل مشکلات و مسائل غیر قابل انتظار ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 25 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 25  فروردین 1392

فروردین: تلاش‌های شما برای اینکه امروز همه چیز را با هم داشته باشید کاری عبث و بیهوده است، به خاطر اینکه اگر موفق هم شوید باز برای تان بر عهده گرفتن این همه کار سخت خواهد بود. این مسئله مانند یک بازی کامپیوتری است؛‌ شما یک کار را در مقطعی به پایان می‌رسانید و سپس آنقدر برایتان پیچیده می‌شود که ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز جمعه 23 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز جمعه 23  فروردین 1392

فروردین: شما امروز به دنبال این هستید که حرف خود را به کرسی بنشانید به خاطر اینکه ممکن است در آغاز به طور جدی به مطلب خود کاملا مسلط باشید ولی قبل از اینکه شروع بکار کنید دیگران را فراری می‌دهید. سپس، همچنانکه سخت كار می‌كنید تا شکست خود را جبران کنید، بسیار آسان گیر و بی‌قید جلوه می‌کنید که ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 21 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز چهارشنبه  21 فروردین 1392

  فروردین: شما امروز برنامه کاری خاصی دارید ولی احتمالا این برنامه شما را از رسیدن به اهداف تان باز نمی‌دارد. ممکن است کارهای سخت گیرانه شما به نظر دیگران وسواسی برسد، اما شما قادر خواهید بود که حتی اگر آسان گیر هم نباشید این گونه جلوه کنید. اگرچه احتمالا تصمیمات استوار شما اكنون به نفع تان عمل خواهى كرد، عاقل ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز دوشنبه 19 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز دوشنبه 19 فروردین 1392

  فروردین: امروز تصمیم گیری زیاد برایتان ساده نیست، چرا که بیشتر تمایل دارید قبل از اینکه به طور یک جانبه دست به عمل بزنید از احساسات افراد دیگر هم آگاه شوید. البته منظورمان این نیست که شما نسبت به آرزوهای خود بی توجه هستید؛ بلکه فقط در مورد اینکه زمان بندی تان ایده آل هست یا نه مطمئن نیستید. ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز شنبه 17 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز شنبه 17  فروردین 1392

  فروردین:   شما امروز فشار مسئولیت‌های زیادی را روی شانه‌های خود احساس می‌کنید و بیش از این صلاح نیست که آنها را به تعویق بیندازید پس بهتر است که زودتر دست بکار شوید. لازم نیست که برای چگونگی انجام این کارها دلیل بیاورید و آنها را تفسیر کنید. همچنین نیاز نیست که ثابت کنید در انجام کارها عالی هستید و ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز پنج شنبه 15 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز پنج شنبه 15 فروردین 1392

  فروردین: شما امروز دوست دارید راه میان بری را امتحان کنید و یا بر مشکلی که دیگران نیز چندان توجهی بهش نمی‌کنند سرپوش بگذارید. شما وقتی این کار را بکنید، واقعا خوشحال خواهید شد. البته فقط برای یک مدت کوتاه! و حالا جهان برای شما زیاد بر وفق مراد نمی‌چرخد و نتیجه عملتان به خودتان بازخواهد گذشت! پس قبل ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 13 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 13 فروردین 1392

  فروردین: مثل اینکه امروز پنهان کردن عصبانیت و خشم برای شما از ابراز کردن احساس واقعی تان راحت تر باشد. شاید می ترسید که وقتی شروع به حرف زدن کردید دیگر نتوانید جلوی خودتان را بگیرید! بنابراین ظاهرا اصلا حرف نزدن مطمئن تر است. متاسفانه اگر احساسات منفی نهفته در وجودتان تبدیل به خشم و عصبانیت شود روزهای آینده ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز یکشنبه 11 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز یکشنبه 11 فروردین 1392

  فروردین:   امروز در حالیکه مدام از این شاخه به آن شاخه می‌پرید، تمرکز کردن واقعی برایتان تبدیل به چالش شده است. هر ایده خوبی که به ذهنتان می‌رسد فقط تا موقعی که ایده جدیدتری از راه نرسیده افکارتان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و این تمام کردن کارهایی که شروع کرده اید را برایتان مشکل می‌سازد. شما نمی‌توانید ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز پنجشنبه 8 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز پنجشنبه 8 فروردین 1392

فروردین : اگر شما كسی یا چیزی را میخواسته‌اید، امروز شور و هیجان شما انقدر شدید خواهد شد كه این علاقه خود را با رفتاری احمقانه ابراز میكنید!! خوشبختانه به اندازه كافی عاقل هستید كه به نصیحت یكی از دوستان خود گوش بدهید و قبل از اینكه دست به كار شوید چند روز صبر خواهید كرد. ایران ناز ، فقط ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی روز سه شنبه 6 فروردین 1392

فال و طالع بینی روز سه شنبه 6 فروردین 1392

فروردین: حالا كه ماه وارد هشتمین خانه شما یعنی خانه صمیمیت شده است، احساساتتان نیز شدیدتر شده است. شما دوست دارید همه چیز را شفاف و زیبا نگه دارید، اما افراد دیگر لزوماً از این قانون پیروی نمی‌كنند. شما شك دارید كه آیا به مراحل بعدی بروید و یا تا موقعی كه سازگاری و تعادل خود را دوباره به دست ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top