عکسهایی از دختر 16ساله 210 کیلویی!!

عکسهایی از دختر 16ساله 210 کیلویی!!

چاق ترین دختر نوجوان انگلیسی ظرف مدت هفت ماه بیش از 76 کیلوگرم وزن کم کرد. “جورجیا دیویس” 16 ساله که سال گذشته حدود 210 کیلو وزن داشت توانست در مدت هفت ماه 76 کیلوگرم وزن کم کند.

 

عکسهایی از دختر 16ساله 210 کیلویی!!


پزشکان در ماه اوت سال گذشته به وی هشدار داده بودند که اگر 127 کیلو وزن کم نکند در مدت کوتاهی خواهد مرد. به گزارش روزنامه سان لندن، دیویس پس از ثبت نام در مدرسه ای مخصوص افراد چاق در آمریکا، توانست وزن خود را در هفت ماه به 133 کیلو برساند.

عکسهایی از دختر 16ساله 210 کیلویی!!


“من هیچ گاه فکر نمی‌کردم بتوانم این مقدار از وزنم را کم کنم. من هم اکنون چاق ترین فرد انگلیس نیستم”. دیویس همچنین گفت: نه تنها از نظر فیزیکی تغییر کرده‌ام بلکه احساس می‌کنم از نظر شخصیتی نیز تغییراتی در من ایجاد شده است.

 

سال گذشته دیویس روزانه 13هزار کالری انرژی از طریق مصرف ساندویچ، غذاهای آماده، چیپس، تنقلات، سس، شکلات، پنیر و نوشابه جذب می‌کرد. این در حالی بود که یک دختر 16 ساله به طور متوسط در روز به دو هزار کالری انرژی نیاز دارد.

 

دیویس در مدرسه “ول اسپرینگ آکادمی” مجبور بود فقط حدود 1500 کالری مصرف کند، غذاهای پرچرب نخورد و هر روز حدود پنج کیلومتر پیاده روی کند. همچنین یک روان شناس و مربی بر فعالیت‌های روزانه وی نظارت داشتند.

 

پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز